Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2011., 14:44   #201
Pa ne znam, ima ljudi koji su mi fizički ružni, isto tako ima i pasa koji su mi jednostavno ružni. I što sad? Karakter je druga stvar, ovdje pričamo o onoj površnoj, fizičkoj ljepoti/ružnoći
Meni su recimo maltezeri ružni psi, dok su drugima predivni. To je sve subjektivna stvar pojedinca i zato i postoji ona stara - o ukusima se ne raspravlja
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 16:37   #202
Quote:
ChiliKimi kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, ima ljudi koji su mi fizički ružni, isto tako ima i pasa koji su mi jednostavno ružni. I što sad? Karakter je druga stvar, ovdje pričamo o onoj površnoj, fizičkoj ljepoti/ružnoći
Meni su recimo maltezeri ružni psi, dok su drugima predivni. To je sve subjektivna stvar pojedinca i zato i postoji ona stara - o ukusima se ne raspravlja
Upravo to
Potpis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 18:15   #203
[QUOTE=ana_renata;31719967]Neeee, neko je reko da je buldog ružan neee
Sad sam tužan




ma imash psa!!! predivni su!
KoFFin_KaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 18:18   #204
Quote:
Cherry Bomb kaže: Pogledaj post
Čudim se kak niko nije spomenuo ovog psa.
Pas ne da je ružan, odvratan je! Fuj!
također "manje" lijepi su mi: bedlington terijer, pekinezer, čivava, kineski kukmasti i meksički golokoži pas,
baset, fox terijeri, mops, maltezer...

Mi smo davno imali boxera i to albino s rozom njuskom i svima je bio strasan i ruzan, to me uzasno smetalo, pa sam ga uvijek branila, susjed ga je stalno sprdao kako je ruzan (zapravo je bio bas poseban i elegantan) i ovaj ga nikad nije mogao smisliti, imam dugo pekinezera (nevolim bash jako male, ali ta njuskica i oci izbuljene, stav ponosan, jaaaaao divote) i basseta

slazem se i ja da nema ruznog psa...jedino me golokozi malo strasi i rat terijer koma, ali ono...svi su oni slatki. Kao sto rekoh tipicne pasmine koje svi vole ala retriver su mi nis posebno...vucjaci...nista posebno. Neki mjesanci znaju bit fakat lol, ali su dragi! A joooj! Ja sam imala jednog napola šnaucer..ajme...bash je ispao smijesno...cijeli crni i one dlake po ustima bijele ko neki deda.
Posebno je uvijek lijepse i zanimljivije.

I obozavam buldoge. Opcenito neke cudne mjesavine na tu shemu. Bullovi imaju bas lijep stav, onako mali, nabrijani s tom glavom ko neka ragbi lopta.

Zadnje uređivanje KoFFin_KaT : 13.02.2011. at 18:33.
KoFFin_KaT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.