Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2008., 03:15   #41
Nisam zadovoljna svojom kartom!
I ko god da je smislio genijalan plan da me gurne iz maminog stomaka radi ostvarivanja neke "misije" ili čega već, zeznuo se gadno u proračunu!
I imam jednu poruku za njega: za tvoju zamisao meni treba jak Mars, kapiraš?
Upropastio si mi život!
-69- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:24   #42
Zene

Ako nevolis svoju natalnu kartu to znaci da nevolis sebe.

Radije recite da nevolite svoje ponasanje itd a ne svalite sve na natalnu kartu.
Ako se ponasas ka kreten nije ti natalna karta kriva nego ti sam.
Natalna karta ti sluzi samo da bolje shvatis tko si sto te goni u zivotu i koja ti je svrha. Za sve gluposti na putu smo sami krivi.

Oprostite na prekidu molim nastavite sa "yada,yada"
ZENKAIpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:12   #43
Quote:
ZENKAIpower kaže: Pogledaj post
Zene

Ako nevolis svoju natalnu kartu to znaci da nevolis sebe.

Radije recite da nevolite svoje ponasanje itd a ne svalite sve na natalnu kartu.
Ako se ponasas ka kreten nije ti natalna karta kriva nego ti sam.
Natalna karta ti sluzi samo da bolje shvatis tko si sto te goni u zivotu i koja ti je svrha. Za sve gluposti na putu smo sami krivi.

Oprostite na prekidu molim nastavite sa "yada,yada"
nitko ne 'krivi' svoju natalnu kartu... ali da mozemo birati, naravno, zasto ne bi pozeljeli neke preinake?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:06   #44
Zadovoljni ili ne, morate s njom živjeti. Ako niste zadovoljni natalnom, onda niste zadovoljni ni sa sobom. A dok ne naučite prihvaćati sebe, neće vas prihvaćati ni drugi. I ništa neće biti kako treba. Zašto ne bi iskoristili ono najbolje iz natala i time uljepšali svoju stvarnost? Ja sam to napravila i puno se bolje osjećam nego moja natalka .
zodiak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 01:00   #45
Quote:
zodiak kaže: Pogledaj post
Zadovoljni ili ne, morate s njom živjeti. Ako niste zadovoljni natalnom, onda niste zadovoljni ni sa sobom. A dok ne naučite prihvaćati sebe, neće vas prihvaćati ni drugi. I ništa neće biti kako treba. Zašto ne bi iskoristili ono najbolje iz natala i time uljepšali svoju stvarnost? Ja sam to napravila i puno se bolje osjećam nego moja natalka .
kad bi bili zadovoljni sobom/natalom kako bi dalje napredovali-razvijali se? kad osoba nije zadovoljna sobom/natalom to je mislim onda dobar poticaj/motivacija za preobrazbu --> a zbog toga smo i rođeni!
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 00:14   #46
Pa mislim da je to moguće, zašto netko ne bi bio zadovoljan sobom i napredovao? Život je vječno traganje, tako da imaš dovoljno posla i uz zadovoljstvo koje osjećaš. Ne mislim tu na egoizam i samoljublje jer takvi misle da su najbolji i najpametniji na svijetu pa im ništa ne treba. Mislim na ono zdravo zadovoljstvo, koje te potiče da ga održiš takvim, da postaneš još bolji. I nije isto biti zadovoljan sobom i svojim natalom. Natal će uvijek biti takav kakav je, ali ja ako postajem zadovoljnija sobom i odlučim uzeti stvari u svoje ruke, raditi na tome da iskoristim ono najbolje iz njega, onda se to ipak zove nekakav uspjeh. Svatko može birati da li će živjeti ljepšu ili ružniju stranu svog života.
zodiak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:59   #47
ja još uvijek ne znam da li sam zadovoljna sa natalnom....neki dijelovi su mi ok, a drugi opet grrrrr...

evo npr. Uran na ASC - pa čovjek ne zna šta da misli, pročitala sam već svakava tumačenja, negdje ispada da sam otkačena, originalna i da uvijek idem protiv većine, ono vječni buntovnik....i da nikako ne podnosim autoritete i ograničenja, to je točno

to ujedno donosi i puno promjena u životu, e sad negdje opet piše u lošim aspektima da su i sve promjene loše...pa sad ti misli

Uran uvijek donosi neku nepredvidiljivost i ćudljivost

osnovna kombinacija mi je Rak - Škorpion - Strijelac i od svega toga jedino mi se sviđa ovaj mjesec Strijelac koji uvijek daje notu optimizma i ljubav prema slobodi i putovanjima , on me nekako izvlači, a ovaj Rak me samo sputava...Škorpion je dobar u onim situacija kad mi treba oštrina i volja

netko je ovdje već spomenuo da mu je sunce u 8. kući da ne zna uopće čemu ta kuća služi...tako sam i ja razmišljala, meni su Sunce i Venera tu i iako to možda nije najbolji položaj opet s druge strane to daje i neku vrstu zaštite od loših događaja jer ipak je to i kuća smrti...a što se mene tiče uvijek me zanimala i astrologija i sve ono mistično, skriveno, nadnaravno....tako da je to definitivno 8. kuća

Sunce je u mom slučaju na kraju 8. kuće pa uzimam da djeluje i na 9. jer me zanima i sve što je vezano za tu kuću , a tu su mi Jupiter i Merkur i moram priznat da mi je to najdraži dio karte - 9. kuća

10. i 11. su mi prilično tmurne i stvarno ne znam kako ih inkorporirati sa svim ostalim (u 10. je Saturn, a u 11. Pluton)

u 7. kući mi se smjestio Mars u lošim aspektima - opozicija Mjesec, kvadrat Saturn tako da tu nemam baš ništa pozitivno za dodat
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 14:31   #48
Radije bih da mi Saturn nije u 7. kući... Sve drugo OK.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 23:12   #49
nisam ni zadovoljna ni ne zadovoljna nemam pojma
o čitanju natalne, napravila ju jesam no šta to sve
znaći ja ne znam , samo znam da mi je
po karti podznak rak
katarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 11:27   #50
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Radije bih da mi Saturn nije u 7. kući... Sve drugo OK.
Bolje u 7 nego u 5.
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 11:29   #51
Quote:
-69- kaže: Pogledaj post
Nisam zadovoljna svojom kartom!
I ko god da je smislio genijalan plan da me gurne iz maminog stomaka radi ostvarivanja neke "misije" ili čega već, zeznuo se gadno u proračunu!
I imam jednu poruku za njega: za tvoju zamisao meni treba jak Mars, kapiraš?
Upropastio si mi život!
Joj, joj... ne može biti tako loše...
Svatko ima neku svoju misiju. Možda ju još nisi otkrila..
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 00:46   #52
ja nisam zadovoljna svojom natalnom.
kvadrati sunce-neptun i mjesec-uran,opozicija saturn-mjesec
i još saturn u osmoj i uran u desetoj kući na MC-u.
još i konjukcija venera,mars,merkur i pluton u devetoj kući(vaga).

iako mi prevladavaju trigoni(njih 8) i sekstili(7),žao mi je što nemam neki trigon ili konjukciju sunca i jupitera.
i idu mi na živce ovolike konjukcije sa plutonom.

ali tješim se da je moglo biti i gore.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 01:53   #53
Pa mogla sam i bolje proci iako je jos nisam rastumacila sasvim ko ni sebe, ali i kao laik vidim da tu nista nije otislo na svoje mjesto Ali ne bih se ni mjenjala, dobro lazem, kad bih mogla pomakla bih neke planete za koji stepen
Nemogukojehocu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 15:05   #54
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Bolje u 7 nego u 5.
Jer...
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 00:42   #55
Zadovoljna ili ne... a takva je kakva je ne mogu je mjenjati. Škorpion, podznak Vaga.. stelij planeta u 12 kući... poprilicno okrenuta samoj sebi i duhovnosti, ponekad vizije, zadnjih dvije godine i slucajnih predvidjanja, tu i tamo iscjeljiteljske moci,puno prekrasnih snova.... samo mi smeta retrogradni saturn u 7 kući koji mi nikak ne da podjelit samu sebe sa jos nekim. Eto to bi promjenila...
Lirra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 10:50   #56
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Radije bih da mi Saturn nije u 7. kući... Sve drugo OK.
Quote:
Lirra kaže: Pogledaj post
samo mi smeta retrogradni saturn u 7 kući koji mi nikak ne da podjelit samu sebe sa jos nekim. Eto to bi promjenila...
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 23:33   #57
Kad sam sa ovim preskromnim znanjem gledala svoju kartu i čitala najosnovnije što s foruma što iz nekih knjižica, skoro da sam pala u depresiju, zapravo se pitam ima li išta pozitivno u mojoj karti
amis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 12:10   #58
ovisi uvijek sto zelite od zivota. obicno zelimo ono sto nam kaze mjesec. ako on ima lose aspekte zelimo mnogo toga sto nemamo. meni je jako zao sto nemam totalnu konjukciju mjeseca i jupitera, zaista carski aspekt....i tu frustraciju mjesec upravo pokazuje kroz opoziciju sa plutonom.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:40   #59
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
ovisi uvijek sto zelite od zivota. obicno zelimo ono sto nam kaze mjesec. ako on ima lose aspekte zelimo mnogo toga sto nemamo. meni je jako zao sto nemam totalnu konjukciju mjeseca i jupitera, zaista carski aspekt....i tu frustraciju mjesec upravo pokazuje kroz opoziciju sa plutonom.
tako je i kod mene, orbis od 7 stupnjeva heh, u blizancima, 9.kuća

ali meni se čini da to kod mene samo vodi ka pretjeranoj osjetljivosti, ništa exstra dobro
raw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:54   #60
Svoj horoskop morate naučiti voljeti i razumjeti.Nema savršenog horoskopa, sve je i dobro i loše.Trigoni nisu uvijek poželjni, čovjek se ne mora truditi i obično dobiva nešto na dlanu, bez muke, a s druge strane ne zna to cijeniti jer nije dobio trudom pa tranzitom dođe neka aktivacija koja ga dobro "zdrma" ili napravi nepovratnu životnu grešku.
Sve smo dobili rođenjem i svaka ta planeta smo mi sami.
ion321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.