Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2011., 21:03   #8541
Zanimljiv broš Večeras bi trebali svi da budu krajnje elegantni, pošto idu u goste. POz podesile smo senzore, merakit me


Vrhunska gluma , davitelji su specijalnost turske skole glume
__________________
Stvari imaju onakav izgled kakav im dadne nasa dusa...

Zadnje uređivanje La Kaya : 22.06.2011. at 21:08.
La Kaya is offline  
Old 22.06.2011., 21:09   #8542
Boze!!!!!! Sto je prekrasna

A Sulijev "the pogled"
halva is offline  
Old 22.06.2011., 21:11   #8543
__________________
Stvari imaju onakav izgled kakav im dadne nasa dusa...
La Kaya is offline  
Old 22.06.2011., 21:13   #8544
jao, pa hurrem samo sto ne pukne od muke
bbojanas is offline  
Old 22.06.2011., 21:16   #8545
Nastavljamo sa mlaćenjem Ko si ti? Kako to da smiješ pisati Hr?

Hr kod Gulnihal, ulazi Zumbul. Tobože, došao je da joj javi da je haljina spremna. Hr: Svaka čast! Svi će jednog dana naći pravi put!

Ib: Pročitao sam tvoje pismo.
Leo: Stupica je...
Ib: Ko si ti da ti prave stupicu?
Leo: mrze me u ateljeu, ja sam se samo šetao vrtom...
Ib: Šetao? A šta će ovaj portret kod tebe?
Leo: Loše je ispao, htio sam ga baciti u more...
Ib: Hajde, reci. Šta se to dešava između tebe i Hr. Priznaj! (nastavljamo sa davljenjem)

Javljaju mu da su Grittijevi stigli. (Sad ide snishodljiva faca, valjda je namjesti u hodniku, u hodu)

I, evo nam carice

Hat se vrpolji, zamjera Ib što ga nije bilo... Dolaze Grittijevi (Moja draga Berg, nema veze s italijanskim ali svejedno ga govori Ali, bolji je od Ibrahimovog italijanskog).

(Uh što je dobra ova Hatidžina ogrlica) Izražavaju Moniki sućut zbog gubitka muža, idu u šetnju... Razgledaju kuću, Monika pita za slikara, Hat kaže da će je upoznati a Ib se pravi nevješt. Ulaze Sv i Hr ()

kako je Hr gleda

Matrakčija uzalud čeka Lea...

Sjedaju za trpezu, gledaju se Ib predaje SV portret... Leo lupa li lupa... Portret se Moniki dopada, SV pita Hr. Ova veli da je ispalo sjajno. SV naređuje da Leo sutra dođe u palaču. Ib kaže da ga je poslao natrag, u Ruteniju. Hr se iskezi
__________________
Ja prijatelje ne volim ni srcem, ni razumom. Srce može stati, pamet zaboraviti... Ja prijatelje volim dušom svojom. Ona niti staje, niti zaboravlja.
Mevlana Dželaludin Rumi
Gamze is offline  
Old 22.06.2011., 21:17   #8546
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
jao, pa hurrem samo sto ne pukne od muke
Monika je van njenog domašaja, ne može joj ništa. Baš je napeta atmosfera za sofrom
__________________
Stvari imaju onakav izgled kakav im dadne nasa dusa...
La Kaya is offline  
Old 22.06.2011., 21:17   #8547
Berg je izvanredna! I dobro je naučila izgovarati talijanski! Bar se žena potrudila! Je li samo ja imam osjećaj da Hurrem uopće nije odglumila ovaj animozitet prema njoj, neka mi Bog oprosti, ako se varam! A Halit i Berg- nemam riječi- pogled sve govori!
red lad is offline  
Old 22.06.2011., 21:21   #8548









Tzipora1001 is offline  
Old 22.06.2011., 21:21   #8549
Quote:
red lad kaže: Pogledaj post
Berg je izvanredna! I dobro je naučila talijanski! Je li samo ja imam osjećaj da Hurrem uopće nije odglumila ovaj animozitet prema njoj, neka mi Bog oprosti, ako se varam! A Halit i Berg- nemam riječi- pogled sve govori!
Takav sam dojam i ja stekla.
thali DD is offline  
Old 22.06.2011., 21:21   #8550
Iako sam pristrasna i Berguzar obozavam.
Ovo joj NIKAKO ne lezi,trudim se,ali ne vidim je tu...
Jednostavno Hatidza i Hurrem imaju bolje drzanje,vise izgledaju 'tako' nego ona....
Moze ona da merka Sulija to je krajnje simpaticno,ali ne dopada mi se,Hurrem je idalje moja mezimica
Ergenç's girl is offline  
Old 22.06.2011., 21:23   #8551
Meni se pak cini da je Bergici bilo smjesno kad je pognula galvu pred Sultanom, bas se slatko smijuljila
Ljubomorna je Hurem, ljubomorna i to jako, uopce ne glumi, osjeca da ju je Bergi zasjenila

Zadnje uređivanje halva : 22.06.2011. at 21:30.
halva is offline  
Old 22.06.2011., 21:34   #8552
Quote:
halva kaže: Pogledaj post
Meni se pak cini da je Bergici bilo smjesno kad je pognula galvu pred Sultanom, bas se slatko smijuljila
Ljubomorna je Hurem, ljubomorna i to jako, uopce ne glumi, osjeca da ju je Bergi zasjenila
Onda pogresno oseca :P
Hurrem je bolja,a i sta god da joj stave na put svi znamo da ce na kraju sa njom biti xD
Ergenç's girl is offline  
Old 22.06.2011., 21:35   #8553









Tzipora1001 is offline  
Old 22.06.2011., 21:35   #8554
Bas je ljupka Berg.



Tzi uhvatile smo isti kadar. Nije bas dobra slika veceras.
__________________
Stvari imaju onakav izgled kakav im dadne nasa dusa...
La Kaya is offline  
Old 22.06.2011., 21:38   #8555
SV: "poslao si ga?" (ovaj smiješak i izraz lica su neprocjenjivi )

Matrakči se sreće sa Viktorijinim "rođakom", stiglo je pismo za nju...

Monika pita Hr da li je udata za sultana Ova kaže da je rodila troje djece, dva princa... A Hat dodaje da imaju ukupno troje prinčeva. Monika se iščuđava. Sultan ima 100, 1000 žena? Hat kaže: ma ne, samo ima harem Monika kaže da je crkva zabranila mnogoženstvo. Pa će onda Hr: kako to da Gritti i vi nemate istu majku. Mon: Moja majka je vjenčana, Gritijeva nevjenčana... Hr: vidite da i vaš otac ima harem. Onda će Mon: () Ib ima svoj harem? Hat: Ne! Zabranjeno je! (Hr u glavi zvone Ibricine riječi: poslao sam ga u Ruteniju, zemlju svoje ljubavi)

SV i Hr odlaze, Hr hoće da razgovara sa Ib. Ovaj kaže da je jutro pametnije od večeri.

Odlaze i Grittijevi, zovu ih u uzvratnu posjetu.

Dolazi Matr, pita za Lea. Ib kaže da ga je poslao u domovinu. Mat kaže da mu nije ništa rekao, Ib ga odmah prekine...

Hajmo sad, još jednu seansu mlaćenja.
Leo: Pašo, pusti me da odem.
Ib: Pustiću te, ali mi prvo sve priznaj.
Leo: Nemam šta za reći.
Ib: Ako mi ne kažeš, neću moći spasiti Hr. Želiš li da ona umre? Ispričaj mi sve, da mogu dokazati da je nevina...

Mat donosi pismo Vik, kaže da je sluđen od ljubavi. Pita je da li i ona osjeća nešto slično za njega. Hoće li ga makar jednom pogledati u oči (stvarno, izuzetno me nerira što nikog ne gleda u oči, snishodljiva je do besvijesti) Vik ga tjera, da ih niko ne vidi. Otvara pismo: "Požuri, Vik, moraš održati obećanje što prije. Krajnje je vrijeme."

Leo rasprijeda priču: kako je zna od svoje 5. godine, kako su se zaljubili i zaručili, kako su došli Tatari i uništili sve. Mislio je da je stradala (itd, znate priču ) "Rekla mi je da idem, nisam je poslušao. Htio sam je posljednji put vidjeti, ali nije došla. Pašo, ona nije ništa kriva, nemojte da strada..."

Hr bunca: "nisam ništa učinila" bacaju je pred SV "Kako si me mogla prevariti?"
Hr: Nisam, kunem ti se"
SV (uz cerek): Ne vjerujem ti više. Ne želim ti vidjeti lice, niti čuti glas"
Ulazi Ib sa gajtanom i počinje da je davi...
__________________
Ja prijatelje ne volim ni srcem, ni razumom. Srce može stati, pamet zaboraviti... Ja prijatelje volim dušom svojom. Ona niti staje, niti zaboravlja.
Mevlana Dželaludin Rumi
Gamze is offline  
Old 22.06.2011., 21:40   #8556
Berg je lijepa, mila i iskreno se nadam da u ovoj epizodi završava njena uloga u MY. Uopšte mi nije legla u ovoj ulozi . Ibrahim kao da glumi u filmu "Davitelj protiv davitelja" .
__________________
Nebo ostaje vječno prazno, da bi zemlja tamo sagradila svoj raj od snova...
milidrak is offline  
Old 22.06.2011., 21:41   #8557
Quote:
milidrak kaže: Pogledaj post
Berg je lijepa, mila i iskreno se nadam da u ovoj epizodi završava njena uloga u MY. Uopšte mi nije legla u ovoj ulozi . Ibrahim kao da glumi u filmu "Davitelj protiv davitelja" .
Slazem se,uopste-nije to to!

Ibrica-standard,samo trazi dokaze....
Sad ce Hurrem da kuka sto je trudna...
Ergenç's girl is offline  
Old 22.06.2011., 21:42   #8558
Samo ne Monika u ruke Sulejmanu Kanuniju.Eno njemu njegove Hurrem sa svim mogućim izrazima lica.Sulejmane, dalje ruke od lučeta.
Baš ste se potrudile da pohvatate scene.
pozorištance is offline  
Old 22.06.2011., 21:43   #8559
odlicno zapaza Hurrem po pitanju zapadnjackih harema
bbojanas is offline  
Old 22.06.2011., 21:43   #8560
Quote:
pozorištance kaže: Pogledaj post
Samo ne Monika u ruke Sulejmanu Kanuniju.Eno njemu njegove Hurrem sa svim mogućim izrazima lica.Sulejmane, dalje ruke od lučeta.
Baš ste se potrudile da pohvatate scene.
Slazemo se pozoristance,samo ne iz istih razloga
Ja smatram da mu pored Hurrem,ovakva MOnica uopste,ali uopste ne treba xDD
Ergenç's girl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.