Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 20:53   #81
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Gledam komentare na nekim srpskim forumima i sa Antonijom su bukvalno SVI oduševljeni
Zato jer je jedinstvena
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Meni ono što se kod nje posebno (možda i najviše) sviđa jest to što se u nekim "kiks situacijama" (kad nešto ona ili produkcija pogriješe) brzo ispravi, i to na tako simpatičan način da pomisliš da je to dio scenarija. Ono, mozak joj radi 100 na sat i stvarno gdje god da je baciš, uklopi se.
Svaka ti stoji! Uz Trbovićku joj neima premca. Pošto nije klasična lipotica s pustim sisama i usnama ko da bi je držali da ne zna činit to šta čini. I to čini glavom. Zrači pozitivom, a ljudi to vole. Ne glumi, nije usiljena...
Quote:
masukipo kaže: Pogledaj post
meni to bilo preglupo
a ona nije privela karju svoj studij dizajna ili što već...
..omašio si ceo fudbal.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Old 14.03.2011., 21:01   #82
Završila je faks. I potpisujem ovo za Trbovićku,jedina dostojna joj nasljednica...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Old 14.03.2011., 21:17   #83
Tako antipatičnu voditeljicu dugo nisam vidio...po antipatičnosti se može mjeriti samo s onom čmrljavom Trbovićkom...
Yodais is offline  
Old 14.03.2011., 22:09   #84
Tonka je zakon.
MystSky is offline  
Old 14.03.2011., 22:44   #85
Komentari sa ove strane Dunava su baš dobri Za Tonku naravno.
prelazna faza is offline  
Old 14.03.2011., 23:35   #86
Tonka
Fizicara is offline  
Old 14.03.2011., 23:42   #87
ma meni je ona baš slatka i simpatična
x files agent is offline  
Old 15.03.2011., 01:04   #88
tonkaaa rulzzz

http://www.facebook.com/pages/Antoni...94832833883696 Ulaztee i nemojtee se izuvaat
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Old 15.03.2011., 11:20   #89
Quote:
prelazna faza kaže: Pogledaj post
Spontana.
Ko pobačaj ----
gozanic is offline  
Old 15.03.2011., 11:21   #90
SQUIRT

Quote:
ginger kaže: Pogledaj post
Ja je ne volim nikako, još otkad je ona bila u BB kući i tamo bez pardona prdila, smrdila, pišala Svizcu za vrat, prebacivala sažvakanu hranu iz usta u usta skupa s onom ćelavom Sanjom , stalno šetala gologuza i roktavo se i glasno cerila na sve i svašta

Ni kao voditeljica mi nije dobra - iritantna, usiljeno duhovita...roktava ...mogla bi do sutra nabrajat
Pa nije baš pišala - pravi izraz je squirtala - žena se previše napalila a to joj ide
gozanic is offline  
Old 15.03.2011., 12:19   #91
Tako antipatičan i izvještačen lik dugo nije viđen na TV-u!

Uvjek sam se pitao kome je dala da bi postala voditeljica!
Predsjednik RH is offline  
Old 15.03.2011., 12:42   #92
Quote:
Predsjednik RH kaže: Pogledaj post
Tako antipatičan i izvještačen lik dugo nije viđen na TV-u!

Uvjek sam se pitao kome je dala da bi postala voditeljica!
kako meni idu na k... ovi komentari

pa pobogu zasto ti smeta? Ona je najsimpatičnija voditeljica
Halloween is offline  
Old 15.03.2011., 12:44   #93
Meni je Antonija super, bila mi je i dok je bila u BB-u. Ok, popišala se Alenu za vrat (nisam ga podnosila) ali nije namjerno, pobjeglo joj je. Kao da vama nikad ne pobjegne ako se jako smijete ili malo popijete? To je refleks.

I Danijela Trbović ju je pohvalila kao voditeljicu. Ja se uvijek čudom čudim kako brzo razmišlja i smišlja komentare u sekundi, nevjerojatno mi je to.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 15.03.2011., 12:47   #94
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Meni je Antonija super, bila mi je i dok je bila u BB-u. Ok, popišala se Alenu za vrat (nisam ga podnosila) ali nije namjerno, pobjeglo joj je. Kao da vama nikad ne pobjegne ako se jako smijete ili malo popijete? To je refleks.

I Danijela Trbović ju je pohvalila kao voditeljicu. Ja se uvijek čudom čudim kako brzo razmišlja i smišlja komentare u sekundi, nevjerojatno mi je to.
Sama pomisao da se upoređuje Danijela i Antonija je uvreda svim voditeljima sviejta. To je ko da uspoređuješ sto godina stari Renault 4 sa novim Aston Martinom...
gozanic is offline  
Old 15.03.2011., 12:47   #95
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Meni je Antonija super, bila mi je i dok je bila u BB-u. Ok, popišala se Alenu za vrat (nisam ga podnosila) ali nije namjerno, pobjeglo joj je. Kao da vama nikad ne pobjegne ako se jako smijete ili malo popijete? To je refleks.

I Danijela Trbović ju je pohvalila kao voditeljicu. Ja se uvijek čudom čudim kako brzo razmišlja i smišlja komentare u sekundi, nevjerojatno mi je to.
I nije se popišala nego se napalila kokoš i SQIRTNULA ko prase
gozanic is offline  
Old 15.03.2011., 12:56   #96
Quote:
gozanic kaže: Pogledaj post
Sama pomisao da se upoređuje Danijela i Antonija je uvreda svim voditeljima sviejta. To je ko da uspoređuješ sto godina stari Renault 4 sa novim Aston Martinom...
Meni je možda Danijela malo bolja ali je odmah iza nje Antonija i to je činjenica.
Halloween is offline  
Old 15.03.2011., 13:03   #97
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
kako meni idu na k... ovi komentari

pa pobogu zasto ti smeta? Ona je najsimpatičnija voditeljica
Simpatična je koliko i betonski električni stup! Duhovita isto toliko! Zar ne vidiš da je izvještačena mimo svake mjere, posebice njen osmijeh. Njen nastup može braniti samo netko tko joj je blizak! Ženska je jednostavno antitalenat ali istovremeno i dokaz da svakakva žbljoha može raditi na TV-u!
Predsjednik RH is offline  
Old 15.03.2011., 13:14   #98
meni je ona super! najdraza voditeljica! stvarno je spontana,vesela,draga i duhovita! sve sta voditelj triba imat. ja joj skidam kapu jer se u svakoj situaciji lako snađe!
LjUbIcA_ZuBiCaa is offline  
Old 15.03.2011., 13:28   #99
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
kako meni idu na k... ovi komentari

pa pobogu zasto ti smeta? Ona je najsimpatičnija voditeljica
Totalno promaseno pitanje i konstatacija.
Ona je tebi najsimpaticnija voditeljica.

Meni je npr. dno.
Ono dno dna.

Eventualno po iritantnosti koju u meni izaziva moze ici uz bok Barbari Kolar koju kad vidim se ospem, ali mislim da ju debelo nadjebava (iako kod ove ne cekam osip - jednostavno promjenim program).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 15.03.2011., 13:55   #100
pa cura je spontana, duhovita, zgodna nije umjetna kao npr Nikolina Pišek koja za sebe kaze da je jedna od tri najbolje voditeljice u Hrvatskoj. Daj molim te ne seri! Hoces reci da je na ovom forumu citava rodbina Antonije?? Pa ima duplo više pozitivnih nego negativnih komentara pogledaj malo!
Halloween is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.