Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2012., 01:17   #1
Nesvjesna zavodnica

pozdrav raja,

trenutno sam u ovakvom stanju

naime, imam problem pri zaljubljivanju .. zaljubim se u momka i sve ucinim da se i on zaljubi u mene, ali dok taj proces traje ja vec "ohladim" i trazim nove "zrtve" ..
vec sam na losem glasu zavodnice, ali fazon je sto uopste nemam fizickog kontakta sa momcima (osim rukovanja, naravno, i poljupca u obraz ) znaci sve je na prici, zezanciji, igrama, provodjenju, ali kad vec trebamo preci u vezu (sto se ocekuje nakon svih tih pogleda i flerta) ja odustanem, jer imam osjecaj da sam dostigla vrhunac i smatram da mi vise nije zanimljiv, jer momak onda pocne "baliti" (izgleda ranjiv a samim tim meni odbojan jer muskarac za mene predstavlja stabilnost, sigurnost, cvrstocu)

a da ne pricam o momcima koji meni prilaze, nema sanse ni za druge kafe, jer pretezno nailazim na momke koji se prema meni postave tako osjecajno, umiljato u fazonu "puppy eyes", i naravno bez karaktera, dostojanstva dopustajuci mi da radim s njima sto mi volja samo da budu sa mnom ..

jos sebi ne smijem priznati, ali da li ja podsvjesno trazim hladnog frajera koji ce uciniti da mu padnem na koljena?

doista ljudi, kako ste se nasli u vezi? odnosno, kako ste se zaista zaljubili?
__________________
Ooh, if I just wasn’t a lady, what wouldn’t I tell that varmint.
Licorne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:27   #2
jesi ikad bila s ikim?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:29   #3
Haha, mlada si pretpostavljam, naj....t ćeš kad tad kad naletiš na nekog "fatalnog" !
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:30   #4
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Haha, mlada si pretpostavljam, naj....t ćeš kad tad kad naletiš na nekog "fatalnog" !
ma neće, ona je fatalna
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:34   #5
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
jesi ikad bila s ikim?
nisam stigla do toga jos ..
__________________
Ooh, if I just wasn’t a lady, what wouldn’t I tell that varmint.
Licorne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:36   #6
Okay. A jesi prema ikome nedostupnom razvila jake osjećaje ikad?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:39   #7
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Okay. A jesi prema ikome nedostupnom razvila jake osjećaje ikad?
jesam, ali nikad to nije saznao, jer bio je "bas nedostupan"
__________________
Ooh, if I just wasn’t a lady, what wouldn’t I tell that varmint.
Licorne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:40   #8
Quote:
Licorne kaže: Pogledaj post
jesam, ali nikad to nije saznao, jer bio je "bas nedostupan"
ko što rekoh na početku

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:41   #9
Kužim, autorice. misliš li još na njega, želiš ga još uvijek?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:45   #10
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Kužim, autorice. misliš li još na njega, želiš ga još uvijek?
mislim na njega svaki put kad upoznam novog ali ne zelim ga, ironicno ..
__________________
Ooh, if I just wasn’t a lady, what wouldn’t I tell that varmint.
Licorne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:49   #11
U suštini oboljela si od bolesti bajki za djecu, Pepeljuga sindrom!

Ali ko zna, možda ti jednom od svih tih žaba jedna i ukrade pusu pa shvatiš da je Princ

I odjašite daleko u Suton
Penelopeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:50   #12
Quote:
div kaže: Pogledaj post
ko što rekoh na početku

i ti bas zelis da se nadjes medju mojim "zrtvama"
__________________
Ooh, if I just wasn’t a lady, what wouldn’t I tell that varmint.
Licorne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:51   #13
Quote:
Licorne kaže: Pogledaj post
i ti bas zelis da se nadjes medju mojim "zrtvama"
micek, takve ko ti sam s nogama gural iz auta (u svoje vreme), a sad se samo smijem
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:51   #14
There you go.

Zadnje uređivanje Alexa : 10.05.2012. at 02:00.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:56   #15
Quote:
div kaže: Pogledaj post
micek, takve ko ti sam s nogama gural iz auta (u svoje vreme), a sad se samo smijem
nisam te prepoznala, sta se s tobom desi svi smo mi kraljevi svog vremena ..
__________________
Ooh, if I just wasn’t a lady, what wouldn’t I tell that varmint.
Licorne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:59   #16
nisi jedina
ja to prozivljavam svaki dan s novim licima

za razliku sto sam ja musko mogao bi slobodno rec ja bi ti sve pojebao. mozda bi kad bi tu osobu gledao kroz ekran. ali kad je upoznas i kad zapocne proces dodem do nivoa ajme ljepa je mogao bi cjeli dan druzit s njome ali nasa spika i akcija je sve samo ne ono sto treba biti

nasa greska je ta sto smo mi solo profesionalci. koji smo sve to prosli i zapravo bi trebali bit ne zainteresirani ali se igramo s svojim znanjem. svugdje mjesamo pleasure s prijateljstvom i biznisom itd... trebas se sredit 2 djece muz ... kad ti treba ekstra dodira naruci masazu itd...

ili ili ili da napokon osobe otvoreno kazu da ti mi se svidas, maknimo se od ove ekipe. jos kraca verzija, ti se skines i kazes sto mislis. uzmi me.... ja svaki danom radim istu gresku. imma priliku i ne skinem se gol i kazem joj idemo...vec nastavim blejat dok je ne izgubim
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:15   #17
Quote:
Licorne kaže: Pogledaj post
pozdrav raja,

...

...

...
Pozdrav Licorne,

iskreno po ovome što si napisala nije teško zaključit da si mlada. Isto tako iz priloženog činiš mi se kao tipičan primjer cure koja je visoko u oblacima što se tiče mišljenja o samoj sebi, da li je to opravdano ili ne neću ulazit jer te ne poznajem. Momci koji se zaista započnu zanimat za tebe, od njih se brzo ohladiš, dok onaj koji ti je još uvijek u mislima je nedostupan kako kažeš. Odnosno, tebi nemoguć da ga osvojiš. Više mi se čini da tvoj ego pati zbog njega nego što je tvoje srce. Nemoj se uvrijedit ali po ovome svemu što si napisala činiš mi se klasičan potencijal za curu koja će u budućnosti trčat, ne za onim tipom koji će bit super prema njoj, već za onim koji ćete isprva odbijat, a kasnije gazit. Psihološki i emocionalno, toplo-hladno sistem, 'bad-boy' aureola koju ćeš naivno okarakterizirat u vlastitim očima kao vrsta muškosti i posebnosti, a u biti je sasvim suprotno i posebno samo po svojoj karakternoj defektnosti. Što ćeš u tom hipotetskom slučaju i sama otkrit, samo se nadam za tebe da nećeš to spoznat tek nakon par godina po cijenu narušenog psihičkog zdravlja. A opet, mlada si...činit ćeš greške ko i svi mi pa stoga se ne opterećuj i ne razbijaj glavu sada sa pitanjima na koje ćeš dobit odgovor tek s vremenom kako bude prolazilo. Sretno
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:17   #18
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
nisi jedina
ja to prozivljavam svaki dan s novim licima

za razliku sto sam ja musko mogao bi slobodno rec ja bi ti sve pojebao. mozda bi kad bi tu osobu gledao kroz ekran. ali kad je upoznas i kad zapocne proces dodem do nivoa ajme ljepa je mogao bi cjeli dan druzit s njome ali nasa spika i akcija je sve samo ne ono sto treba biti

nasa greska je ta sto smo mi solo profesionalci. koji smo sve to prosli i zapravo bi trebali bit ne zainteresirani ali se igramo s svojim znanjem. svugdje mjesamo pleasure s prijateljstvom i biznisom itd... trebas se sredit 2 djece muz ... kad ti treba ekstra dodira naruci masazu itd...

ili ili ili da napokon osobe otvoreno kazu da ti mi se svidas, maknimo se od ove ekipe. jos kraca verzija, ti se skines i kazes sto mislis. uzmi me.... ja svaki danom radim istu gresku. imma priliku i ne skinem se gol i kazem joj idemo...vec nastavim blejat dok je ne izgubim
ja npr. izmisljam nove teme, nove sale, sama sebe nekad zadivim sve zarad dobrog provoda .. ali cim primjetim da se pocne zaljubljivati, smijem se, smjeskam, i gotovo nasladjujem "pobjedom" ..
a ima momaka koji mi se i svidjaju, ali ne usudjujem se priznati jer nakon kratkog perioda (mjesec dana maximalno) taj me osjecaj prodje .. pa postedim se objasnjavajuci da su mi "leptirici" odletili ..
__________________
Ooh, if I just wasn’t a lady, what wouldn’t I tell that varmint.
Licorne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:35   #19
Quote:
Licorne kaže: Pogledaj post
ja npr. izmisljam nove teme, nove sale, sama sebe nekad zadivim sve zarad dobrog provoda .. ali cim primjetim da se pocne zaljubljivati, smijem se, smjeskam, i gotovo nasladjujem "pobjedom" ..
a ima momaka koji mi se i svidjaju, ali ne usudjujem se priznati jer nakon kratkog perioda (mjesec dana maximalno) taj me osjecaj prodje .. pa postedim se objasnjavajuci da su mi "leptirici" odletili ..
vjerujem da nekad baris i ljepe i ruzne... sigurno da ces ljepom dat veci prioritet. a pametnijeg tj mudrog neces uspjet zavrtit oko prsta koliko glupog/ ponekad i ti ostanes bez bodova

ja sam ti rekao sto sam ti imao rec. imas puno prakse koja se bazira na istom cinu. idem vani, ali zapravo se igram s njima... a zelis se jebat na vrhu tvoje piramide koja ima jako puno prepreka. rjesenje je da se napokon pocnes jebat. ne mislim na seks nego kad dodes do onog vrhunca price s njime prebaci svoju nogu preko njegove~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

to je to sto tebi fali. vjerovatno i meni (ma da sam ja tog svjestan i probao sam o jednu i drugu ulogu)

Zadnje uređivanje MillionMan : 10.05.2012. at 02:59.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 02:46   #20
Quote:
Licorne kaže: Pogledaj post
pozdrav raja,

trenutno sam u ovakvom stanju

naime, imam problem pri zaljubljivanju .. zaljubim se u momka i sve ucinim da se i on zaljubi u mene, ali dok taj proces traje ja vec "ohladim" i trazim nove "zrtve" ..
vec sam na losem glasu zavodnice, ali fazon je sto uopste nemam fizickog kontakta sa momcima (osim rukovanja, naravno, i poljupca u obraz ) znaci sve je na prici, zezanciji, igrama, provodjenju, ali kad vec trebamo preci u vezu (sto se ocekuje nakon svih tih pogleda i flerta) ja odustanem, jer imam osjecaj da sam dostigla vrhunac i smatram da mi vise nije zanimljiv, jer momak onda pocne "baliti" (izgleda ranjiv a samim tim meni odbojan jer muskarac za mene predstavlja stabilnost, sigurnost, cvrstocu)

a da ne pricam o momcima koji meni prilaze, nema sanse ni za druge kafe, jer pretezno nailazim na momke koji se prema meni postave tako osjecajno, umiljato u fazonu "puppy eyes", i naravno bez karaktera, dostojanstva dopustajuci mi da radim s njima sto mi volja samo da budu sa mnom ..

jos sebi ne smijem priznati, ali da li ja podsvjesno trazim hladnog frajera koji ce uciniti da mu padnem na koljena?

doista ljudi, kako ste se nasli u vezi? odnosno, kako ste se zaista zaljubili?
wtf is this shit???!!!
Croatia Sucks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger