Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2011., 17:17   #1
Gorki zivot / Aci Hayat




Gorki život" je priča o mladom, siromašnom paru, Mehmetu i Nermin, koji žive u predgrađu Istambula. Na početku sve izgleda bajno, ali život donosi svoje izazove, i nije ni malo lagan. Odjednom ljubav nije dovoljna, a težak rad im otima i ono malo vremena što su jedno drugome mogli posvetiti. Tada se u životu mlade Nermin pojavljuje bogati udvarač s kojim će ona provesti noć i izgubiti Mehmetovu ljubav.
Oni se još vole, ali njena želja za lagodnim životom i njegov naprasit temperament učinit će njihovu ljubav nemogućom.


Žanr: turska telenovela
Uloge: Kenan Imirzalioglu, Selin Demiratar, Oguz Galeli, Ebru Kocaaga
Redatelj: Abdulkadir Ceylan Ede
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 17:23   #2
Bravo za temu

Seriju možete gledati na yt kanalu

http://www.facebook.com/l.php?u=http...idanne&h=14f22

Dobra je serija,i vrijedi je pogledat, pa ko još nije, neka to učini obavezno
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 17:34   #3
Evo gledam je na OBN-u, nije loša. Primjećujem da su i ovdje Turci obratili posebnu pozornost na glazbu


Sve me strah pogledati negdje na YT kako je završila budući da Turcima izgleda da ne predstavlja nikakv problem staviti nesretan završetak ili ubiti glavnog lika.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 17:50   #4
Samo da se prijavim, gledam AH. Zbog Kena, prvenstveno
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 17:51   #5
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Sve me strah pogledati negdje na YT kako je završila budući da Turcima izgleda da ne predstavlja nikakv problem staviti nesretan završetak ili ubiti glavnog lika.
Ja slucajno neki dan, prije nego je serija pocela pogledala kraj, zbog druge jedne situacije. Ah, Turci
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:02   #6
I ja sam pogledala vec kraj,sta cu morala sam

A serija mi je toliko tragicna da mi je jastuk uvijek natopljen suzama kad je gledam...

Nermin mi tako ide na zivce... Nije mi jasno zasto ne slusa Mehmeta.. on se jadan bori da im nesto osigura ona ide i izlazi van.. Kako ne kuzi da je ona prijateljica navlaci da se nalazi sa onim Edgarom.. (toliko mi ide na zivce da mu ni ime ne mogu upamtiti )

Kenan je i ovdje krasan
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:20   #7
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
I ja sam pogledala vec kraj,sta cu morala sam

A serija mi je toliko tragicna da mi je jastuk uvijek natopljen suzama kad je gledam...

Nermin mi tako ide na zivce... Nije mi jasno zasto ne slusa Mehmeta.. on se jadan bori da im nesto osigura ona ide i izlazi van.. Kako ne kuzi da je ona prijateljica navlaci da se nalazi sa onim Edgarom.. (toliko mi ide na zivce da mu ni ime ne mogu upamtiti )

Kenan je i ovdje krasan


Znači imala sam pravo...Pa šta je tim Turcima?! Onda neću gledati ni sam kraj ni bilo šta unaprijed nego epizodu po epizodu na OBN-u. A što se tiče Kenana, meni on nekako bolji u Ezelu
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 19:55   #8
Quote:
enny kaže: Pogledaj post
Ja slucajno neki dan, prije nego je serija pocela pogledala kraj, zbog druge jedne situacije. Ah, Turci
nemoj spojlati i ništa ne piši unaprijed...
ja sma ovu seriju AH prvenstveno počela gledati zbog našega Kenan ali me serija toliko emotivno dirnula i sad samo čekam kad ćete staviti novu epizodu na yt...
ipak je puno bolje gledati kad je prevedeno jer kod ovih turaka je stvrano taj dijalog predobar u svim serijama pa tako i ovoj seriji me se jako dojimo....serija je odlična...
već sam pisala na temi Ezel, da je stvarno sad teško iza serije Ezel gledati Kenan u nekoj drugoj ulozi al se naviknemo jer on ja stvarno kvalitetan glumac i Kenan je osoba koju je lijepo i ugodno gledati bez obzira koja i kakva mu je uloga...
iako moram priznati da mu uloga Ezela jako jako stoji, odnsono Kenan je Ezela utjelovio sa svim, sa svojim kompletnim gardom, svojom makrantniošću , sa svojom ljepotom i svom svojom savršenoću...teško bi moga bilo tko glumit Ezela...Kenan je utjelovio lik Ezela i sad mi sve poistivjećujemo sa tim...odlično on glumi i Mehmeda u AH...svaka čast scenaristima na odabiru glumaca...
molim vas da stavljate nove epizode na yt da gledamo mi koji nemamo obn...
bit ću vam jako zahvalna na svemu...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 27.02.2011. at 20:08.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 22:58   #9
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
nemoj spojlati i ništa ne piši unaprijed...
Nisam spojlala, samo napisala da sam pogledala
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 20:13   #10
evo ja ću vas pratiti malo sa sličicama iz AH a vi samo postavljajte na yt...



__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 27.02.2011. at 20:18.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 22:11   #11
Zasto njega u svakoj seriji mora izdati voljena djevojka
El Clon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 22:18   #12
Jadnicak nema srece
Nek dodje u Hr imat ce ih na stotine i ni jedna ga nece izdati
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 23:59   #13
Quote:
El Clon kaže: Pogledaj post
Zasto njega u svakoj seriji mora izdati voljena djevojka



u krive osobe se zaljubi
neka on dođe nama ni jedna ga od nas ne bi izdala, čuvale bi ga ko oči u glavi...
ma koja izdaja nebi ga ni izdala ni dala nikome
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 00:11   #14
OMG još jedna turska... oživimo Osmansko carstvo!!!
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 03:27   #15
Quote:
Belinda Carlisle Fan kaže: Pogledaj post
OMG još jedna turska... oživimo Osmansko carstvo!!!
Ne brini,nije na hrvatskoj vec na bosanskoj televiziji
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 13:45   #16
..sinoc sam napokon uspjela odgledati epizode..i ona Nermin-zadavit sam je htjela kad mu je rekla da on nije u stanju obezbijediti im ni jednu malu kucicu Koja glupaca..povrijedila ga je do srca s time..nije mogla nista gore reci od toga...vidjelo mu se na licu koliko ga je to zabolilo..sve muskarcu mozes reci,ali ne da nije sposoban uzdrzavati,brinuti se za zenu koju voli

..scena kopanja blaga-piš

..Muga-šišaš takvu frendicu..ali nije samo ona kriva...Nermin se ponasa tupasto..bas mi dize tlak(ajme sto nas kenan nema srece za zenama koje voli u serijama)

..sve u svemu,nije losa serija

@Eysan..pssst..i ja isto.. ali samo par klipova,pa znam kraj (bilo je to istrazivacko gledanje radi drugih-Ezel razloga)
danyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:10   #17
Quote:
danyyy kaže: Pogledaj post
ona Nermin-zadavit sam je htjela kad mu je rekla da on nije u stanju obezbijediti im ni jednu malu kucicu Koja glupaca..povrijedila ga je do srca s time..nije mogla nista gore reci od toga...vidjelo mu se na licu koliko ga je to zabolilo..sve muskarcu mozes reci,ali ne da nije sposoban uzdrzavati,brinuti se za zenu koju voli
Mozda i nema opravdanja, ali uzmi u obzir to okruzenje u kojem zivi, gdje ona vec unaprijed vidi nekakvu njihovu siromasnu buducnost.
Osim toga, on je vec dovoljno iscuckao ljubomorom u trenucima kad ona stvarno jos uvijek odbija sve sto joj E. (ne mogu se sad sjetiti imena) nudi, pa se zbog tog cak i u problemu nadje.
Kad spojis tu svijest o siromastvu koje je okruzuje, gdje cak ni ta ogromna ljubav mnogo ne pomaze, i Mehmetovo cuckanje ljubomorom, ne cudi me toliko taj njen ispad.
Cak mi mnogo zivotnije zvuci da to jeste rekla, nego da je sutjela.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:48   #18
Meni serija u početku bila dosadna, ali me osvojila, i mogu samo reč da neću gledat unaprijed, osim kaj sam zadnju scenu pogledala, pa si mislim možda to ipak nije to

@thermskin ovi tvoji klipovi
al su ti turci stvarno nadareni za muziku, stvarno emociju prenesu da se smrzneš, još samo kad bi kaj razmela

samo kaj me muči termin serije, ide Ezel prije kraja AH, no nema veze bude na ytbeu
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:52   #19
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
samo kaj me muči termin serije, ide Ezel prije kraja AH
Ma nije nama lako, sta god ko da kaze....
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 15:11   #20
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
samo kaj me muči termin serije, ide Ezel prije kraja AH, no nema veze bude na ytbeu
A kakve tek ja imam muke. Večeras ide na turskom atv- u najnovija epizoda Ezela, na rtl-u počinje nova sezona Ezela, a na OBN-u ide Aci hayat.
Sva sreća na yt-u i snimalici.

Inače, serija je počela sladunjavo ali me iznenadila ovim krimi elementima koji su došli ubrzo. Mehmet je vidio ubojstvo kolege u noćnoj smjeni i ušao u opasne vode jer je to ubojstvo očito povezano sa nekim mutnim poslovima koji se odvijaju u noćnoj smjeni na brodogradilištu. On je podosta usijane glave i u neku ruku koliko je lud, toliko mu se i divim na hrabrosti što je jedini ustrajao na istini i nije se dao nagovoriti i zaplašiti već je policiji ispričao sve što je vidio. Doveo je u opasnost i sebe i svoje najbliže da bi ostao vjeran istini i vrijednostima koje cijeni i na kojima je odgojen. Svaka čast jer malo tko bi tako postupio. Svi ostali su savili leđa i šutjeli želeći zadržati svoj posao. Kod Mehmeta ima jedan drugi , veći problem od naprasne naravi, a to je ljubomora većih razmjera i tradicionalan pogled na život koji u njegovom slučaju ograničava slobodu njegove Nermin. Između njega i Nermin vidim neslaganje po pitanju očekivanja od života. Ona koliko god njega voljela žudi za boljim životom od onoga koji joj on može priuštiti, a da pritom nije svjesna da ono što joj on nudi, svoju bezuvjetnu ljubav, dom i mir ( kako je rekao) vrijede više od sveg bogatstva o kojem ona mašta.

Njena je nesreća što joj se prikrpao onaj playboj Ender, beskorisni bogatunčić koji Bogu krade dane i starom prazni račun. Usput skuplja ženturače ( kako ih on zove ) i mijenja na svakodnevnoj bazi. Zapravo vodi isprazan život okružen bogatstvom, ne cijeneći rad i ono što ima. Tu se zapravo na jedan pomalo klišejiziran način prikazan sraz bogatog i siromašnog sloja društva u kojem se vide i prednosti i nedostaci jednog i drugog.

Zadnje uređivanje thermskin : 28.02.2011. at 15:17.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.