Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2006., 23:40   #21
Vanzemaljci su najveca misterija...nase planete..
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 01:13   #22
Quote:
-ParadoX- kaže:
Vanzemaljci su najveca misterija...nase planete..
Po čemu su oni misterija i još največa i to na našem planetu?
 
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 13:21   #23
Najveći misteriji su kako željezni avion leti i željezni brod plovi,a baciš komad željeza u more odmah potone a ako ga baciš u zrak padne ti na tintaru.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 17:03   #24
Quote:
Silas kaže:
pa nisu sve snimke iz vremena 2006/2007 godine!ima i starijih!
Pravo je pitanje: a zašto nema pravih snimaka iz posljednje dvije-tri godine? Ili je možda odgovor: zato što NLO-i ne postoje?
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 17:06   #25
Quote:
Al Rassan kaže:
Najveći misteriji su kako željezni avion leti i željezni brod plovi,a baciš komad željeza u more odmah potone a ako ga baciš u zrak padne ti na tintaru.
Ako ti riječ "uzgon" padne na pamet umjesto komada željeza, možda ćeš uspjeti riješiti te misterije...
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 17:12   #26
Quote:
Galileo kaže:
Pravo je pitanje: a zašto nema pravih snimaka iz posljednje dvije-tri godine? Ili je možda odgovor: zato što NLO-i ne postoje?
tvoje mišljenje!
__________________
"dobra ti večer ljubavi,jesmo li jedno drugom suđeni?ako te srce pozdravi onda si to ti,dobro došla mi..."
Silas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 17:19   #27
Quote:
Galileo kaže:
Pravo je pitanje: a zašto nema pravih snimaka iz posljednje dvije-tri godine? Ili je možda odgovor: zato što NLO-i ne postoje?
Zar ti misliš da smo potpuno sami u cijelom svemiru?
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 22:41   #28
Quote:
Galileo kaže:
Pravo je pitanje: a zašto nema pravih snimaka iz posljednje dvije-tri godine? Ili je možda odgovor: zato što NLO-i ne postoje?
Što znači da ni ti ne postojiš jer nema tvoje slike na ovom forumu.

Uostalom je li ti znaš što je NLO?
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 01:07   #29
Ja volim kad mi duhovi hodaju po sobi kad me obuzme iznenada hladnoća kad paket škripi. Super. Ne bi ih nikad sterala slobodno nek žive kod mene.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 01:49   #30
Quote:
outoftheblue kaže:
Ja volim kad mi duhovi hodaju po sobi kad me obuzme iznenada hladnoća kad paket škripi. Super. Ne bi ih nikad sterala slobodno nek žive kod mene.
Pazi što želiš
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 05:52   #31
Quote:
outoftheblue kaže:
Ja volim kad mi duhovi hodaju po sobi kad me obuzme iznenada hladnoća kad paket škripi. Super. Ne bi ih nikad sterala slobodno nek žive kod mene.
o da...


samo ti daj
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 12:13   #32
Quote:
Danny_boy kaže:
Zar ti misliš da smo potpuno sami u cijelom svemiru?
Ne, ni u kom slučaju, ali zar ti misliš da se do susjedne zvijezde može doći za pola godine?
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 12:17   #33
Quote:
Sister kaže:
Što znači da ni ti ne postojiš jer nema tvoje slike na ovom forumu.

Uostalom je li ti znaš što je NLO?
Tako je, ni ja ne postojim... Sve što se od mene vidi je srp i čekić, pa se iz ovoga može zaključiti da sam ja lutajući duh Vladimira Iljiča Uljanova, koji se zna materijalizirati samo u vidu te dvije alatke...
BTW: dokaz za to je brzina pisanja mojih postova, ovladao sam kontrolom elektronskih sklopova... Draži su mi od lokomotive...



A što je NLO? Po mojem mišljenju, to je još jedan oblik zabave došao na svijet iz praznovjernih država poput Velike Britanije (koliko dvoraca u Vel. Britaniji NEMA duhove?), te njihove nekadašnje kolonije SAD... Zanimljivo je kako sovjetski/ruski piloti/astronauti/civili nikad nisu viđali tako nešto na nebu.... Ili mali zeleni koji voze leteće tanjure baš vole Amere i Engleze...
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 18:00   #34
Quote:
Galileo kaže:
Tako je, ni ja ne postojim... Sve što se od mene vidi je srp i čekić, pa se iz ovoga može zaključiti da sam ja lutajući duh Vladimira Iljiča Uljanova, koji se zna materijalizirati samo u vidu te dvije alatke...
BTW: dokaz za to je brzina pisanja mojih postova, ovladao sam kontrolom elektronskih sklopova... Draži su mi od lokomotive...



A što je NLO? Po mojem mišljenju, to je još jedan oblik zabave došao na svijet iz praznovjernih država poput Velike Britanije (koliko dvoraca u Vel. Britaniji NEMA duhove?), te njihove nekadašnje kolonije SAD... Zanimljivo je kako sovjetski/ruski piloti/astronauti/civili nikad nisu viđali tako nešto na nebu.... Ili mali zeleni koji voze leteće tanjure baš vole Amere i Engleze...

dobro si rekao da imaš željezo na drvetu a ne glavu na vratu
A tko kaže da Rusi nisu viđali NLO-e? Nisi čuo za poznati slučaj srušenog NLO-a...Ćak su i oni znali za NLO-e pa su se malo igrali s njima :P

Gle ima i slika! Pa imaju i tijelo izvanzemaljca...baš se pitam zašto su se KGB-ovci igrali ovakvih gluposti






Ali svejedno mi nisi dao odgovor. što je NLO? Za što je to skračenica? Za poznati leteći objekt? ili nepoznati? što ti misliš?
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 19:09   #35
Quote:
Sister kaže:
. što je NLO? Za što je to skračenica? Za poznati leteći objekt? ili nepoznati? što ti misliš?
NLO- neindentificirani leteći objekt
UFO- unknown flying object

__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 19:17   #36
Malo me muči moja glupost jel pričamo o NLO-ima, duhovima, vragu ili što.
Ja mislim da me se vrag dočepo!!!
Jer mislim da ne postoji!!
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 21:24   #37
Quote:
Cerberus kaže:
NLO- neindentificirani leteći objekt
UFO- unknown flying object

a vidi ovog padobranca
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 14:37   #38
Quote:
Sister kaže:
a vidi ovog padobranca
di?di? *gleda u zrak* diiiiiiiiii?
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 14:39   #39
Quote:
Cerberus kaže:
di?di? *gleda u zrak* diiiiiiiiii?
ne gledaj oko sebe...potraži ga u sebi
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 16:01   #40
Quote:
Sister kaže:
Po čemu su oni misterija i još največa i to na našem planetu?
Kazem za nasu planetu...To pokusavamo odgonetnuti...
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.