Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 22:35   #81
I meni se cini da ni malo ne pati.. A nije saznala da je Mehmet "mrtav" ?

Inace... Mehmet je toliko izubijan i upucan a prezivio... nas heroj
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 23:58   #82
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
jadan Mehmet,kako bi samo voljela da ga mogu tjesiti
mogu ti se pridruziti ?
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 00:02   #83
Jadni Kenan, i ovdje ce jadan morati da se vrati iz mrtvih i da se osvecuje.
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 15:09   #84
Kako čovijek dobro glumi..
odlično mu stoje ove uloge, odnosno likovi koje glumi dobrog-zločastog dečka...
Kenan utjelovi te likove koej glumi, Mehmeta i Ezela, ma sve koje sma gledala u kojima glumi...ali su mu na neki način stalno uloge iste...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 16:19   #85
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Kako čovijek dobro glumi..
odlično mu stoje ove uloge, odnosno likovi koje glumi dobrog-zločastog dečka...
Kenan utjelovi te likove koej glumi, Mehmeta i Ezela, ma sve koje sma gledala u kojima glumi...ali su mu na neki način stalno uloge iste...
da- kao da ga ne vide u drugoj ulozi- stalno se mora boriti i za sebe, i za ljubav, i za sve dva puta. ja čak nemam snage gledat AH . pada mi na pamet heretička misao- režiseri su ljubomorni na njega pa neznaju bi li ga ubili i ostavili mrtvim il mu dozvolili da živi al da nebude sretan!!
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 16:42   #86
[QUOTE=eMarina13;32160617]da- kao da ga ne vide u drugoj ulozi- stalno se mora boriti i za sebe, i za ljubav, i za sve dva puta. ja čak nemam snage gledat AH . pada mi na pamet heretička misao- režiseri su ljubomorni na njega pa neznaju bi li ga ubili i ostavili mrtvim il mu dozvolili da živi al da nebude sretan!![/QUOTE]

odlična mi je ovo rečenica, tj.mišljenje
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 09:00   #87
Hajde barem malo zadovoljstine za nas gledatelje kad vidimo kako ih nekoliko poubija nas Mehmet i ote im one pare.

Inace, i dalje stalno knedla u grlu dok gledam seriju.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 23:33   #88
Cupka nema zadnje dvije epizode na svojoj strani.. pa tko gleda preko neta moze ovdje naci 11 i 12 ep.

http://www.youtube.com/user/johovaca1#p/u/6/MQekJrNN4eA

Mehmet se pojavio pred Hasanom.. a ovaj par puta izgubio svjest.. umrla sam od smijeha
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 08:45   #89
Kraj sinocnje epizode...

Mogla sam Dunav isplakati. Tako mi ih je silno zao, oboje.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 02:04   #90
Ja odoh sad da gledam preostale epizode...
Iako sumljam da cu se moci dobro skoncentrisati na njih nakon ovotjedne zadnje sepizode Ezela

btw... to nitko ne gleda GZ osim nas dvije?
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 02:10   #91
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Ja odoh sad da gledam preostale epizode...
Iako sumljam da cu se moci dobro skoncentrisati na njih nakon ovotjedne zadnje sepizode Ezela

btw... to nitko ne gleda GZ osim nas dvije?

gleda..gleda...samo me Ezel toliko nazivcirao ovaj tjedan,da nisam gledala zadnje 4epke trenutno nemam zivaca za jos jednu dozu Kenana

reci mi..je li i dalje tragicno..mislim..tamo do desete epizode,ja sam svako malo ..ne znam je li i sa vama to slucaj..ja se vec pitam jesam li normalna..i da bih mozda trebala okaniti se turskih serija..
danyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 02:23   #92
Ja nisam gledala zadnje tri..nemam bas vremena.. sad cu mozda jednu uspjeti pogledati,ako ne zaspem..

Ma je.. tragicno je...zalosno... uzas ... necu imati vremena za dozu Asi.. od nje dolazim sebi
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:49   #93
Malo sam danas bacila oko na epizode iz prosle sedmice, previse tuge
Ali Ken, mmmmmm
__________________
Zaboravila sam. Na vratima svakog sna stoji noćna mora!
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:56   #94
ima nas još koji gledaju AH i serija mi je stvarno tužna...
kad sve likove pojedinačno analziram nekako su ih tako "osmislili" da ih jednostavno ne možeš mrziti...
sve likove na neki način razumijem ...ali njihove postupke sam ne mogu razumijet onoliko mrtvih, onoliko oružja, onoliko ubistava to mi je sve presurovo..serija je jako emotiva ali isto je i surova....previše je mrtvih...
Mehmeta mi je žao, Neremin mi je žako nekako mi je naivna i "tuapsta"...nekako nema svoj stav ni svoje "ja" jednostavno luta i nosa ju, sad bi ovo, sad ono, sad ovako, sad onako svega se boji i svi s njom omlaćuju...najviše mi je zbog toga žao..
Ender mi je isto složen lik,(dobra+lošeg) ali kad vidim kakvi su ga bolesni roditelji odgojili nije mi uopće čudno bilo što god napravi... jer kod njega ju poremećena ljestvica životnih vrijednsoti,(krivo su mu roditelji posložili ljestvicu) on jadan čak i voli al to nezna iskazati emocijam već samo svojim pohlepnim željama koje misli ispunjavat novcem, sve u svemu kad ga analiziram mislim da je jadan i nesretan...i više je za žalit...
nekako mi je smao Enderova sestra sad za sad jedini normalan lik u cijeloj seriji a vrijeme će pokazati jeli stvarno dobra...stabilna je i odlučna, dobro rezonora i ima dobru narav, sve u svemu do sada ee pokazala pozitivna..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 13.03.2011. at 20:19.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 21:07   #95
Slazem se, previse nasilja, nisam uspjela skontati zasto je u kolicima Enderova mama?
__________________
Zaboravila sam. Na vratima svakog sna stoji noćna mora!
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 21:23   #96
I meni je serija bas "potaman"!KEnan/Mehmet/je opet u svom elementu.Prosto plijeni!Na OBN 21.03. POCINJE CUVENA "DOLINA VUKOVA" u 21 cas i 30 min.
mudrasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 22:15   #97
Quote:
enny kaže: Pogledaj post
Slazem se, previse nasilja, nisam uspjela skontati zasto je u kolicima Enderova mama?
imala je saobraćajku ... davno na početku braka vidjela je muža sa drugom ženom i pojurila je autom za njima , prošla kroz crveno i sljedeće čega se sjeća je da se probudila nepokretna u bolnici ... ovo je ona sama ispričala Nermin u jednoj od prikazanih epizoda...
Nelita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 15:49   #98
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Neremin mi je žako nekako mi je naivna i "tuapsta"...nekako nema svoj stav ni svoje "ja" jednostavno luta i nosa ju, sad bi ovo, sad ono, sad ovako, sad onako svega se boji i svi s njom omlaćuju...najviše mi je zbog toga žao..
Ma nista, jadnica, prvi put ode u disko, napije se i nadrogira i sve krene nizbrdo...

Jednostavno neiskusna, ne zna se ponasati u ikakvoj malo zahtjevnijoj situaciji... Slomilo se po njoj samoj, po Mehmetu, po cijeloj obitelji, svima.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 00:45   #99
odgledala sam zaostatke na ytb, ajd da se bar zagleda u Filiz, baš je dobra, nemrem smislit ovu Nermin

od sad navijam za Mehmeta i Filiz

p.s.
a gde je tema Kenan I.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 00:50   #100
ja par dana zabusavam sa svim serijama.. jbg..

kenana su nam zakljucali
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.