Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2011., 11:44   #1
Kavez za malu spašenu vranu

Imam doma malu vranicu i trenutno je u kutiji, što je nepraktično jer je zakakala stranice kutije unatoč sjenu koje sam stavila a to malo dosta smudi a kutija se ne da oprat...pa ako ima neka predobra duša sa nekim kavezom viška??? ili samo donjim djelom kaveza bez rešetki???
ako ima netko takav, plz nek se javi [email protected]
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 13:25   #2
fotkica male Vrany

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]



Uploaded with ImageShack.us
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 13:38   #3
Dajte ako netko ima kavez jer Witchy ju je prihvatila jer vani ne bi preživjela! Dvije su ispale iz gnijezda i jedna je već bila uginuta kad smo ih našli!
damir4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 11:46   #4
Jel još treba kavez?
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 13:34   #5
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Jel još treba kavez?
da! još uvijek tražim kavez
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 22:55   #6
Witchy, ovaj tren nismo nažalost u mogućnosti posuditi kavez iako bismo rado .. ali bar da pomognemo savjetom: svakako pogledaj ovaj link , javi se curi i ako možeš kupi ga , jer se za tu cijenu isplati.. nije za ptice onako visok, već ipak nizak, ali je zato velik u širinu i inače ih nema ispod par stotina kuna tih dimenzija, a ovaj je 100 kn i dobiješ dostavu: http://forum.zekoiprijatelji.com/ind...?topic=17692.0

.
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!

Zadnje uređivanje TarraLand : 25.06.2011. at 23:02.
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 23:22   #7
Imam ja kavez,dosta je veliki ali ga možes polegnuti pa ce biti dobar.Ja sam u Karlovcu,pa neznam kako da ga dostavim.Mogu ga sutra poslikati pa ako bude dobar posudima ga drage volje.
__________________
http://www.novasansa.info/
roooobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 11:38   #8
Quote:
TarraLand kaže: Pogledaj post
Witchy, ovaj tren nismo nažalost u mogućnosti posuditi kavez iako bismo rado .. ali bar da pomognemo savjetom: svakako pogledaj ovaj link , javi se curi i ako možeš kupi ga , jer se za tu cijenu isplati.. nije za ptice onako visok, već ipak nizak, ali je zato velik u širinu i inače ih nema ispod par stotina kuna tih dimenzija, a ovaj je 100 kn i dobiješ dostavu: http://forum.zekoiprijatelji.com/ind...?topic=17692.0

.
TarraLand, hvala puno na trudu, da nisam nezaposlena vjerojatno bih već kupila neki iz oglasnika...al trenutno nikako ne možem hranim troje beštijica plus sebe...
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 11:45   #9
Quote:
roooobi kaže: Pogledaj post
Imam ja kavez,dosta je veliki ali ga možes polegnuti pa ce biti dobar.Ja sam u Karlovcu,pa neznam kako da ga dostavim.Mogu ga sutra poslikati pa ako bude dobar posudima ga drage volje.
ja u Zg, bez auta...hjoj...svejedno hvala puno puno što si se javio roooobi
... ako čujem da netko poznati ide poslom putem Ka, javim ti u pm, može?
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:42   #10
Quote:
Witchy kaže: Pogledaj post
ja u Zg, bez auta...hjoj...svejedno hvala puno puno što si se javio roooobi
... ako čujem da netko poznati ide poslom putem Ka, javim ti u pm, može?
može se busom poslati
Floyd1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:51   #11
Imam boks 45x60 i imam kavez od pokojnog miša. Boks ima šire "rupe", pa bi eventualno trebalo donji dio stranica obložiti karotnom, a kavez od miša je duplo manji i ima rupu (kao za vratašca) bočno i gore, pa bi to sigurno trebalo zatvoriti (kartonom, selotejpom, štoveć). Štangice za ptice nemam, ali se može grana odgovarajuće duljine samo provući kroz kavez.

Evo biraj




lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 12:57   #12
Quote:
Floyd1 kaže: Pogledaj post
može se busom poslati
da, o tom baš razmišljam, al kak ću ti dat lovu...znam da vozačima treba uvalit oko 30ak kn?? ( il su i oni podigli cijene

bilo bi super ako imaš volje poslat busom za Zg, platit vozaču, a ja ti na rč uplatim lovu? ( mogu i poštom poslat, al mislim da je ovako sigurnije ), znam da neće vozači uzimat ako im se ne da lova odmah, tj da plati onaj tko preuzima... bar meni nije nikad uspilo

ajd javi plz

cori Floyd1, mislila sam da odgovaram Roooobiju joj, luuuuda sam više i zbunjena ko tukica hahahhaha
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:06   #13
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Imam boks 45x60 i imam kavez od pokojnog miša. Boks ima šire "rupe", pa bi eventualno trebalo donji dio stranica obložiti karotnom, a kavez od miša je duplo manji i ima rupu (kao za vratašca) bočno i gore, pa bi to sigurno trebalo zatvoriti (kartonom, selotejpom, štoveć). Štangice za ptice nemam, ali se može grana odgovarajuće duljine samo provući kroz kavez.

Evo biraj






riješeno!!! VELIKA HVALA lapdog!
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 18:07   #14
Kako se vrane vraćaju u prirodu? Pitam jer imamo nastambu u prirodi u kojoj trenutno nisu d.zečevi, tj slobodan je, a za spašene ptice (i ježeve i sl životinje) bi moglo pomoći dok se prilagođavaju prije vraćanja u divljinu -naime mogu u njemu i letjeti (nastamba je viša od čovjekove visine) i površine cca 3x4 metara (možda i veća, više se ne sjećam dimenzija iako sam se itekako iskilavila da je dečko i ja izgradimo). Pa eto ak zatreba za vrane i sl.životinjice koje se trebaju postepene vraćati u prirodu, možda bi se dala iskoristiti..
__________________
Udruga Utočišta kunića i divljih zečeva "Mrkvica" - Utočište TarraLand Divlji zečevi su vlasništvo prirode, a kunići su kućni ljubimci.
WebShop Udruge - pomozite kupnjom! --- Aukcije Udruge Mrkvica za pomoć štićenicima --- LISTA ŽELJA Udruge Mrkvica
Facebook fan page & newsletter -- Proljetna poruka: ne dirajte bebe divljih zekana u prirodi, jer ih majka nije napustila! Ako ih dirate, na njima ostavljate miris i tek tada ih majka više ne prihvaća!
TarraLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 21:23   #15
Quote:
TarraLand kaže: Pogledaj post
Kako se vrane vraćaju u prirodu? Pitam jer imamo nastambu u prirodi u kojoj trenutno nisu d.zečevi, tj slobodan je, a za spašene ptice (i ježeve i sl životinje) bi moglo pomoći dok se prilagođavaju prije vraćanja u divljinu -naime mogu u njemu i letjeti (nastamba je viša od čovjekove visine) i površine cca 3x4 metara (možda i veća, više se ne sjećam dimenzija iako sam se itekako iskilavila da je dečko i ja izgradimo). Pa eto ak zatreba za vrane i sl.životinjice koje se trebaju postepene vraćati u prirodu, možda bi se dala iskoristiti..
Uf, neam pojma ništa o tome, jako malo znam o pticama...morat ću si dat truda i dobro se raspitat kod ljudi koji su upućeni kako?kada?gdje?s čim? ju vratit u prirodu ili urbanu prirodu a da ne nastrada...
Za sad ju hranim i super je preslatka je, čim me čuje počne graktat i tražit papati, već se dosta oslobodila i ne boji se moje pasice ( sad jel to dobro il loše??? ), tu i tamo proteže krila i hoducka, al je još jako mala...
Volila bih da živi životom prave slobodne vrane kasnije, i meni ko laiku sad zvuči super ova kombinacija s velikim kavezom u prirodi da se postepeno introducira...al eto, stvarno ne znam proceduru koja je najbolja za nju...uglavnom, bit ćemo u kontaktu hvala puno za info
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 22:46   #16
evo samo još malo fotkica male Tići ( nije više Vrany jer se odaziva na Tići )
tu je bila privremeno u mačijem toaletu koji je posudio susjed Damir4, hvala Damir4 i na paketu jaja i jabuka za kašice

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

sada uživa u društvu zamorčića Zagija u ogromnom super boxu kojeg nam je posudila Lapdog, hvala Lapdog
btw, mislim da je ovaj ljubomoran što mala ima bolji kavez od njega ;D

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]



Uploaded with ImageShack.us
Witchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 01:51   #17
Pa ona sad ima pravi hotel,super za nju i super za lapdog što ga je posudila!
damir4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.