Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2011., 16:27   #41
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
Jel istina da će završetak serije (2.sezone) također biti tužan? :O
o tome smo već pisali, to stvarno nitko ne zna, jer se scenarij u turskoj ne piše za čitavu sezonu, nego par epizoda unaprijed, možda scenaristi u glavi imaju kraj, a to ne znači da će i takav biti, jer u turskoj i fanovi pišu peticije i ne znam što ako im se nešto ne sviđa, tako da i fanovi mogu utjecati na kraj. zato moramo čekati što će se dogoditi, a kakav će biti kraj vidjet ćemo u zadnjoj epizodi i teško će netko moći reći kakav bude, zato ne brigaj sada o tome, duga je godina pred nama.
mrvica 1234 is offline  
Old 31.07.2011., 20:12   #42
...evo vidim da je tema zaživjela...kak je rekla mrvica seriju pratim od samog početka...propustila sam prvu seriju koju sam naknadno pogledala...jedna super cura stavljala je prijevode samo Emir i Ferhia scene...odnosno scene di su se oni pojavljivali...početak druge sezone predviđen je tamo za prezadnji, zadnji tjedan u rujnu...kada doznam točan datum odmah postam...seriju sam počela gledati isključivo zbog Emira micek je preeeeeeedobar...

nedavno sam saznala da ima na jednoj stranici viki.com di je kompletna prva sezona prevedena na engleski, te ću to pogledati kad završi godišnji i kad diplomiram.... naziv serije je "I named her Feriha"
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 31.07.2011., 22:07   #43
Princezooo...serija je prevedena na nas jezik,tj srpski... bar do 18 epizode...i natabanu je prevedena...

Evo opet ona pjesma Eksik,samo sada ima prijevod i u seriji

Mom ramenu nedostaje tvoja glava
Mom krevetu nedostaje tvoj miris
Mom tijelu nedostaje tvoj dodir zato dodji i dodirni me
Moje nocu su bez sna,moje lice bez osmjeha
Moja ruka bez tvoje ruke,moje oci uvijek u suzama

Emirrrrrrrrr

Imam novi avi
__________________
❤❤❤

Zadnje uređivanje Eysan : 31.07.2011. at 22:12.
Eysan is offline  
Old 31.07.2011., 22:29   #44
Eysan
dobar ti je avi, ali isti takav sako ti nosi cansel, pa da se ne zabuniš ili može oba su pala, mislim da se ne bi bunila

samo da te podsjetim vidi slikicu profila

http://www.facebook.com/canselelcinofficial?sk=photos

inače preveden je djelomično nekih 50% zadnje epizode, početak 19 i početak 20, ako čekaš prijevod možeš malo odgledati unaprijed
mrvica 1234 is offline  
Old 01.08.2011., 01:52   #45
A ja gledam odnekud mi sako poznat,reko nosio ga u seriji sigurno...
Jos da ga i Kenan obuce,kud cu ja od tolike srece

Ma ostatak serije sto nije preveden odgledam na engleski... A nisam ask ve ceza gledala vec tjedan dana...morat cu sad kad zavrsim 18 prijeci tamo lol
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 01.08.2011., 13:52   #46
cureee, da znate šta sam sad pročitala. jedna djevojka je napisala da je na nekom turskom portalu pročitala 2.sezonu. ovak: proći će kao 3 godine, a da se oni uopće neće vidjeti,ali se i dalje vole u mislima. Feriha u međuvremenu postaje uspješna. i kao na kraju Feriha umire dok rađa njihovo dijete (njeno i Emirovo), i on će tu bebu (djevojčicu) nazvat Feriha. joj ako je istina i zato se kao i zove tako "I named her Feriha".
Studentica_20 is offline  
Old 01.08.2011., 15:22   #47
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
cureee, da znate šta sam sad pročitala. jedna djevojka je napisala da je na nekom turskom portalu pročitala 2.sezonu. ovak: proći će kao 3 godine, a da se oni uopće neće vidjeti,ali se i dalje vole u mislima. Feriha u međuvremenu postaje uspješna. i kao na kraju Feriha umire dok rađa njihovo dijete (njeno i Emirovo), i on će tu bebu (djevojčicu) nazvat Feriha. joj ako je istina i zato se kao i zove tako "I named her Feriha".
ja sam shvatila da se tako zove serija, jer nju su uvijek zvali čistaćeva kćer, a nikad njenim imenom i ona samo želi da se je zove njenim imenom, a sad će vjerovatno izlaziti svakakve priče, a možda je i ova priča točna, ali ako emir prekine s njom zato što nije bogata, onda je stvarno njegova ljubav bila velika, pa valjda on voli nju. a ovakav kraj nikako ne bi voljela, nikako, to bi stvarno bio okrutan kraj. njihova veza će sigurno biti puna problema kad se sazna tko je ona u stvari, jer mislim da je tu puno veći problem onaj nesretni auto. njima bi stvarno bilo najpametnije da naprave ono što je emir predlagao da samo odu,da nestanu, a onda se porodice neka pomire s tim.
e čeka nas nekih 35 do 40 epizoda i to se treba popuniti i vidjet ćemo kamo će priča ići, ali živim u nadi da nije takav grozan kraj, pogotovo jer se radi o teen seriji.

rekla sam da neću,ali to je jaće od mene, moram ići ipak malo virnuti i u službenoj najavi stoji da će ona izgraditi svoj svijet na lažima i da će zbog toga stradati čitava njezina obitelj.

malo sam gledala i gledanost koja je jako visoka stalno oko 20%, a zadnja epizpoda ima i 33% gledanosti, a neki pišu da će biti 3 sezone, a ne dvije. e sad živi bili pa vidjeli

a sad malo slikica:

http://www.facebook.com/media/set/?s...27595557322026

pa malo slikica iz 23 epizode

http://www.facebook.com/media/set/?s...27595557322026

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 01.08.2011. at 16:14.
mrvica 1234 is offline  
Old 01.08.2011., 16:52   #48
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
ja sam shvatila da se tako zove serija, jer nju su uvijek zvali čistaćeva kćer, a nikad njenim imenom i ona samo želi da se je zove njenim imenom, a sad će vjerovatno izlaziti svakakve priče, a možda je i ova priča točna, ali ako emir prekine s njom zato što nije bogata, onda je stvarno njegova ljubav bila velika, pa valjda on voli nju. a ovakav kraj nikako ne bi voljela, nikako, to bi stvarno bio okrutan kraj. njihova veza će sigurno biti puna problema kad se sazna tko je ona u stvari, jer mislim da je tu puno veći problem onaj nesretni auto. njima bi stvarno bilo najpametnije da naprave ono što je emir predlagao da samo odu,da nestanu, a onda se porodice neka pomire s tim.
e čeka nas nekih 35 do 40 epizoda i to se treba popuniti i vidjet ćemo kamo će priča ići, ali živim u nadi da nije takav grozan kraj, pogotovo jer se radi o teen seriji.

rekla sam da neću,ali to je jaće od mene, moram ići ipak malo virnuti i u službenoj najavi stoji da će ona izgraditi svoj svijet na lažima i da će zbog toga stradati čitava njezina obitelj.

malo sam gledala i gledanost koja je jako visoka stalno oko 20%, a zadnja epizpoda ima i 33% gledanosti, a neki pišu da će biti 3 sezone, a ne dvije. e sad živi bili pa vidjeli

a sad malo slikica:

http://www.facebook.com/media/set/?s...27595557322026

pa malo slikica iz 23 epizode

http://www.facebook.com/media/set/?s...27595557322026
ne znam stvarno. a ovo "I named her Feriha", svatko gleda na svoj način. kužim ja tebe. i ja se nadam da će kraj biti drugačiji, sretan kraj.
a čuj, živi bili, pa vidili
Studentica_20 is offline  
Old 01.08.2011., 16:53   #49
Ma neeeeeeeeeeecu takav kraj Nije fer...
Ako je Emirova ljubav tolko velika kao sada on joj mora oprostiti za te lazi,pogotovo jer se ona bojala da ga ne izgubi ako sazna istinu...
A ako kazu da ce biti druga sezona duplo duza od 1 onda stvarno tko zna sta ce se sve izdesavati....

Emir
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 01.08.2011., 16:56   #50
@mrvica1234: zaboravila sam te pitati; u kojoj epizodi Emir njoj predlaže da se izgube, pobjegnu?
Studentica_20 is offline  
Old 01.08.2011., 16:58   #51
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Ma neeeeeeeeeeecu takav kraj Nije fer...
Ako je Emirova ljubav tolko velika kao sada on joj mora oprostiti za te lazi,pogotovo jer se ona bojala da ga ne izgubi ako sazna istinu...
A ako kazu da ce biti druga sezona duplo duza od 1 onda stvarno tko zna sta ce se sve izdesavati....

Emir
i ja isto ne želim takav kraj. al sad kako je završila 1.sezona, ljudi izmišljaju razne priče. biti će ovako, biti će onako. kužiš, nemoj nikom vjerovat, vidit ćemo sve kad počne serija. ma ja (osobno) mislim da će biti sretan kraj. pogotovo što je to teen serija.
Studentica_20 is offline  
Old 01.08.2011., 18:40   #52
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
@mrvica1234: zaboravila sam te pitati; u kojoj epizodi Emir njoj predlaže da se izgube, pobjegnu?
to je u 10 epizodi 2 dio sam kraj i početak 3

http://www.viki.com/channels/2875/videos/40168/2
http://www.viki.com/channels/2875/videos/40168/3
mrvica 1234 is offline  
Old 01.08.2011., 20:53   #53
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
hvala ti. baš sam sad to pogledala. podsjetili su me na(ako si gledala Strasti orijenta) Bihter i Behlula, kad su htjeli pobjeći slatkoo
Studentica_20 is offline  
Old 01.08.2011., 21:02   #54
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
hvala ti. baš sam sad to pogledala. podsjetili su me na(ako si gledala Strasti orijenta) Bihter i Behlula, kad su htjeli pobjeći slatkoo
nisam gledala strasti orijenta, tako da ne mogu uspoređivati i to je ponekad i dobro, pogotovo ako te neki glumac ili glumica ne oduševi
mrvica 1234 is offline  
Old 01.08.2011., 22:20   #55
Evo ponovo gledam 19. epizodu sa nasim prijevodom.. Ova Gunce me ubija u pojam Koliko je Feriha imala problema radi nje i sada ta ku*ja opet joj samo stetu stvara

Emirrrrr
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 02.08.2011., 03:32   #56
A ona kalastura Hande
Prvo je za malo ubila Emira,a sad Koraja... koja vjestica
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 02.08.2011., 09:24   #57
eysan, daj se malo odluči koja je veće gadura gunce ili hande, ali gledaj gunce, ona je vidjela što je vidjela, a da sam i ja to vidjela, isto bi pomislila, hande u emirovoj košulji, on samo u ručniku, jutro, što bi drugo mislila? a hande je to još i pojačavala, a emir kao pravo muško, ne kuži što ova radi, jer ona je pravo prepredeno žensko.

hande mi je u stvari žao, ona je ludo zaljubljena u emira i kad vidi da se ovaj stvarno zaljubio u ferihu, radi sve da je makne iz njegovog života, jer vjeruje kao i mnoge žene da će ga na taj način dobiti za sebe, a tu griješi, jer ga tako samo još više udaljuje od sebe.
mrvica 1234 is offline  
Old 02.08.2011., 15:29   #58
Obje mrvice,obje... Ja nebi nikad mogla oprostiti onakvu izdaju ma u kakvoj god ona situaciji bila (pobacaj) ..

Kao i Hande... nemam mi je sta zao biti... Njih dvoje je za malo ubila..a i Ferihu je "pokusala" ..Kada joj je podvalila drogu... kakva je to osoba koja se igra tako sa necijim zivotima!?!!

Jutros sam na brzaka gledala na engleskom samo da dodjem do onoga lunaparka gdje ce se njih dvoje pomiriti,pa da mogu mirno spavati

Prije par dana vidjela sam zadnju epizodu...tj zadnji dio... Koji necu vise gledati dok ne pocne druga sezona... Nadam se da ce biti akcije u zadnjim epizodama izmedju Emira i Ferihe,pa mislim tu stati i cekati drugu sezonu Mirnija sam kada vidim da je sve krasno i bajno
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 02.08.2011., 19:04   #59
ma znaš da će se oni još i svađati i miriti, ali su jako slatki u 23 epizodi, nakon čega je emir odluči zaprositi. i to vam je cure recept kako frajera oboriti s nogu, kao prvo na nahraniti, nakon toga maženje, ali sex niti govora i imate ga za cijeli život (malo se zezam, ali otprilike tako to ide).

a najbolji mi je komentar njegove mame,koja govori emirovom ocu nakon što sazna da je emir zaprosio ferihu, on ima tvoje lude gene, danas je zaprosio, a sutra će se ženiti (štos mi je jer onda i ona ima te lude gene, ali sebe ne vidi).
a on odgovara: valjda nisu tako ludi kao mi.

emir u stvari cijeli život pati što su mu se roditelji razveli i dugo je sebe okrivljavao za razvod tog braka jer je inzistirao da se ranije vrate kući i tako su zatekli oca s ljubavnicom. u 14 epizodi jako mi je emotivan razgovor emira i oca, dok s druge strane gledamo isto tako emotivan razgovor ferihe i majke, emir govori kako je razočaran sa svojim ocem, a ferihina majka kako je razočarana sa svojom kćerkom.

i kad emir i otac imaju muški razgovor nakon emirove prošnje, on opet spočitava ocu i govori da je zbog njega mislio da nema ljubavi, ali mu je feriha pokazala što je ljubav i da on nikad neće biti kao on, jer on nikad,ali nikad neće prevariti ženu koju voli.

ili kad emir govori ferihi kako je slab kad nije ona s njim, jer on je emir samo onda kad je ona s njim, a kad nje nema ponovo postaje nasljednik, zato mu ona toliko treba u stvari njemu treba ljubav, a osjetio je da njega feriha voli kao emira, a ne kao nasljednika i da njoj uopće nije bitno što on ima, u stvari njihova veza bi bila puno manje turbolentna, da emir nije to što je. (samo to emir ne zna i zato ga feriha jako često zbunjuje svojim ponašanjem)

malo sam razmišljala što bi moglo biti u drugoj sezoni, najvjerovatnije je da će oni jedno vrijeme biti razdvojeni, e sad je pitanje koji će biti razlog, a onda je moguće da će ona postati uspješna poslovna žena i da će se kao takva pojaviti pred emirom i da će emir opet početi bježati za njom. baš me zanima kako će razvijati priču, nešto moraju zakomplicirati jer to je stvarno puno epizoda.
mrvica 1234 is offline  
Old 02.08.2011., 19:30   #60
Znaci nema sexa u ovoj sezoni?

Onda cu gledati 23,a 24 necu...

Da..sjecam se toga razgovora izmedju Emira i oca kada mu je pricao o tome kako se osjecao krivim radi njihobog razvoda...

Ja se iskreno nadam da bar na pocetku nce biti razdvojeni...Vidjela sam kad je ona manijak pucao u Zehru,nadam se da ce Emir biti uz Ferihu ako Zehra zavrsi u bolnici ili umre sto nebi voljela...
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.