Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2011., 11:14   #41
Quote:
Summer bunny kaže: Pogledaj post
Šrema podacima kojih sam statistički dobio iz kitomjera duljina penisa iznosi
17,3 cm u erekciji ...
Nije bitna duljina, bitan je promjer.
__________________
Kész!
LollyDolly is offline  
Old 22.12.2011., 11:22   #42
Quote:
Summer bunny kaže: Pogledaj post
Stoga bih odista cijenio kvalitetne upise i razvoj ove teme da zajedno budemo svi sretni i ponosni što smo tu na forumu potošili vrijeme koje je rezultiralo oplemenjivanjem našeg seksualnog iskustva i mogućnosti da svojim partnericama pružimo više a ne da uz nas stalno traže nekog drugog bilo to virtualno ili in reality!

Da je malo pokušati slušati uzdisaje partnerice? Malo telepatije na tom polju nebi škodilo.
VDCOTO is offline  
Old 22.12.2011., 11:29   #43
Quote:
LollyDolly kaže: Pogledaj post
Nije bitna duljina, bitan je promjer.
Dobro, evo slažem se promjer je bitan, no da li i kod recimo dobrog promjera ne znam koji je to jer vaginalni otvor je prilagodljiv svakoj skoro širini ili promjeru kada se prilagodi no kod muškarca će taj promjer biti promjenjive vrijednosti s obzirom na stupanj postignute erekcije.
Da li ta promjena može u trenutku mišićnih kontrakcija vagine prouzrokovati vaginalno zračno strujanje koje se osijeti na senzibilno osjetljivom glaviću penisa kao udarci vjetra u vjetrobransko staklo auta?
Summer bunny is offline  
Old 22.12.2011., 11:43   #44
Ja sam dobio dojam da ženke koje tek započinju svoj "penetracijski život" češče proizvedu "vjetar" nego one "razrađene". Ima li nešto u tome?
VDCOTO is offline  
Old 22.12.2011., 11:58   #45
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ja sam dobio dojam da ženke koje tek započinju svoj "penetracijski život" češče proizvedu "vjetar" nego one "razrađene". Ima li nešto u tome?
Mislim da tu nema pravila jer žene koje su tek rodile u prvim mjesecima dok još nisu vraćeni vaginalni mišići može doći do pojačanijeg proboja zraka između spolovila i vaginalnog otvora pa vjerojatno postoji neka navlaka koja se može postavit kao dihtung ili kondom koji ima prsten za nepropuštanje zraka,
naime ne znam ne poznam tržište i ponude, momentalno se bavim drugim ali svaka sugestija je dobrodošla.
Summer bunny is offline  
Old 22.12.2011., 12:31   #46
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ja sam dobio dojam da ženke koje tek započinju svoj "penetracijski život" češče proizvedu "vjetar" nego one "razrađene". Ima li nešto u tome?
Definitivno su te krivo informirali hh
ady- is offline  
Old 22.12.2011., 17:42   #47
Isuse po koji put je ova tema ovdje?

Zrak ulazi ako ga stalno vadiš do kraja i guraš natrag. Vrlo jednostavno. Nemoj to radit ako ti je neugodno (po mom iskustvu, muškarci osobito to vole raditi zguza).
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 22.12.2011., 20:07   #48
trebalo bi isprobati.........ima li dobrovoljaca (Ž)??
mali opasni is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger