Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2005., 15:48   #41
Quote:
Nina-01 kaže:
Ne mogu vjerovat,na ovom forumu,općenito koja tema bila..svi su svadljivi i živčani....Jel to tako i inače ili????!!
No, dobro,ipak se mi još učimo parlamentarnosti

Ja sam platila ovog mog ...previše..obzirom na to da ne idem na izložbe,niti ga mislim dati pariti...Ono, čisto ljubav za po doma....
Al mi je skupa ta ljubav....Pekići su po Zagrebu bili oko 300 kuna,najviše 500 kuna....naravno, bez papira.Sa papirima ih u Zg niti nije bilo...bar ne kada sam ja kupovala štene(ljeto 2004.).

Uglavnom, išla sam dva puta do Slatine i natrag....
Trebali su mi uračunati i put, ali nisu..nema popusta.
500 eura..kad sve zbrojiš.

Još sam dobro prošla...


Vet. Lolje Bruno mi je predložio da čekam neku štenad iz Rusije,no oni su po 2000 eura....A i put bi me masno koštao,a ne želim da se pesek prevozi meni neznanim putevima i rutama....

Eto....

E hvala za informaciju

Btw. tko te to naljutio nisam valjda ja nešto krivo krivo rekla
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2005., 07:07   #42
Meni nema ruznog psa,svi su mi lijepi a uglavnom mi je vazniji karakter pesa. Ja osobno imam bullterijerku a prije nje sam imala Nj.ovcarku(m i z), foxrterijerku ,dalmatinerku i veliku snaucericu. Svaki ima svoje ali volim sve pse i ne mogu rec da mi je nesto odvratno, odvratni mi znaju biti ljudi ali ni jedna zivotinja.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 20:25   #43
meni su definitivno najogavniji američki borbeni strojevi tj stafordi i pit bullovi. Ja mislim da takve pse može držat samo skompleksirana budaletina koja će kad mu se zamrači još nahuškat to čudovište na nekoga. Takve pse bi trebalo zabranit Em su odvratni ko i buldog em su opasni za okolinu ko i njihovi mentalno poremećeni vlasnici
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 23:17   #44
Quote:
mobyXXL kaže:
meni su definitivno najogavniji američki borbeni strojevi tj stafordi i pit bullovi. Ja mislim da takve pse može držat samo skompleksirana budaletina koja će kad mu se zamrači još nahuškat to čudovište na nekoga. Takve pse bi trebalo zabranit Em su odvratni ko i buldog em su opasni za okolinu ko i njihovi mentalno poremećeni vlasnici
nisu ti jadni psi krivi sto su im vlasnici iskopleksirane budaletine.
u njihovim rukama bi i pudla bila borbeni stroj.
svi "borbeni psi" u normalnom okruzenju su vrlo miroljubljivi prema ljudima.
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 09:52   #45
treba razluciti profil valsnika pita ili stafa od psa samog. meni su ti psi zaista fizicki lijepi. optimalme velicine, proporcionalni, lijepe gubice, pogotovo plavo-bijeli stafovi.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 13:20   #46
Quote:
Bocca della Verita kaže:

svi "borbeni psi" u normalnom okruzenju su vrlo miroljubljivi prema ljudima.

fala.... nebi volio isprobati....
mobyXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 14:29   #47
Meni ni jedan pas nije ruzan, ali zato su mi neki vlasnici strasno ruzni - karakterno. Oni koji se silno hvale sa svojim papirima i omalovazavaju sve pse koji nemaju bas ono super papire ili su pazi!!!,strasno!!! mjesanci ( )

Neka se nitko na ovom threadu ne osjeti prozvan, nije komentar isao nikome posebno nego je bio opcenit.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 14:50   #48
Quote:
Billi kaže:
treba razluciti profil valsnika pita ili stafa od psa samog. meni su ti psi zaista fizicki lijepi. optimalme velicine, proporcionalni, lijepe gubice, pogotovo plavo-bijeli stafovi.
slažem se s tobom. predivni psi.ukoliko je vlasnik radio s istima nema šanse da su to borbeni strojevi. ali da su moćni, jesu.
imaš negdji slike tog plavobijelog stafa?
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2005., 15:03   #49
Quote:
tilla kaže:
slažem se s tobom. predivni psi.ukoliko je vlasnik radio s istima nema šanse da su to borbeni strojevi. ali da su moćni, jesu.
imaš negdji slike tog plavobijelog stafa?
malo off topic: prilicno je nezgodno drzte redne pse ako covjek ne poznaje pasminu i ne kuzi se u dresuru. onda dobije pain in the ass, pesa koji je manje-vise uvijek na uzici i tu nema gusta.

nemam sliku, vidjam ga u centru grada, mladi decko ga ima. pre-di-van je!!!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2005., 14:39   #50
Quote:
viky kaže:
Meni ni jedan pas nije ruzan, ali zato su mi neki vlasnici strasno ruzni - karakterno. Oni koji se silno hvale sa svojim papirima i omalovazavaju sve pse koji nemaju bas ono super papire ili su pazi!!!,strasno!!! mjesanci ( )

Neka se nitko na ovom threadu ne osjeti prozvan, nije komentar isao nikome posebno nego je bio opcenit.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 00:44   #51
meni je afganitanski htr odvratan...
volimljubimce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 02:29   #52
Quote:
Billi kaže: Pogledaj post
meni je pekinezer ruzniji. s tim buljavim ocima, brrr!!!
KAAAAAAAAAAAAJ NE VRIJEĐAJ MI PSA !!!!! GRRRRRRRRR moj je pesonja poseban.......i uopće ne liči na onakvog pekinezera več ima najljepšu facu od svih psiju.....
beba moja malena.....i koji je majmun uopće postavio ovu temu.....to je tako glupo..onak najružniji pas...helooo...jbt.......
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 02:33   #53
Quote:
Marin23 kaže: Pogledaj post
pekinezer je najodvratniji i najzivcaniji,a pse tipa bulldog,rotweiler,etc....treba u ZOO stavit a ne u kucu

nisu svi živćani....
moj se obožaaaavaaaaa igrati i maziti mala moja beba
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 02:34   #54
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
'Pravi' iliti Kraljevski pekinezer
U hrv. se za 'pravog' pekinezera smatra pasmina; Tibetanski španijel - tj. te psiće viđamo po ulicama, parkovima. Dok je Kraljevski pekinezer rijetkost i gotovo nepoznanica za ova naša područja.
A zapravo kad govorimo o pekinezerima, govorimo isključivo o pasmini Kraljevski pekinezer koji facijalnim izgledom te i ukupnim fizičkim izgledom jako podsjećaju na Mopsa (osim u dužini dlake, dužim nogama (kod Mopsa) i sitnim performansama.

Pekinezer potječe od kineske kraljevske Tang dinastije.
Dok je Tibetanski španijel mješavina Pekinezera i Japanskog china (čina).

U bojama dlake može se skužiti razlika između pasmina, pa tako Pekinezer 'dolazi' u dvije boje; čokoladnoj i albino uz vječitu crnu facijalnu masku,
dok Tibetski španijel varira i dolazi u svim bojama, uglavnom mix. dvije boje srodne/slične koje se preklapaju u jednu - npr. crna i siva, najučestalija smeđa i boja bijele kave. Tibetanski španijel ima također crnu facijalnu masku, no manje naglašenu za razliku od Pekinezera.

Ostaje mi samo da te pitam, gdje si nabavila Pekinezera u Hr
yes....kraljevski pekinezeri su ljepši..moj je kraljevski ma jednostavno je presladak
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:03   #55
Quote:
Roko kaže: Pogledaj post
a jel netko vidio talijanskog hrta ikad uzivo?
Jučer.

Na slici mi je stvarno bez veze, ali jučer kad sam ga vidila oduševio me. Zaigran, vesel, društven.. Baš mi se svidio.

Meni su svi psi lijepi ako imaju dobru narav

Ne volim agresivce i divljake. Ti su mi psi ružni do bola
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:17   #56
mislim da je kod pasa isto kao i kod ljudi, osobnost im se može iščitati iz pogleda, iz očiju. nemrem reč koji mi je najružniji jer nema takvog, kao što su neki prije rekli, pas je ogledalo vlasnika, i kaj vlasnik napravi od svog psa to će i imati. osobno preferiram molose i po izgledu i po karakteru, i znam da uzmem za ljubimca 'genski' najagresevnijeg psa da bi od njega napravila bebu
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:37   #57
Bullterier mi nije baš lijepi pas.
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 11:16   #58
Neona je baš lipo ovo sročila; jer kako psić koji ima dušu i kome zrači toplina iz očiju,more bit ružan?Ako ih volite svaki je lijep na svoj način!!!!!!
fischer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 12:28   #59
shitzu i svi slični kojim se ne zna di im je dupe a di glava.hahahahaha
sneak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:02   #60
Quote:
Bocca della Verita kaže: Pogledaj post
ljepota/ruznaoca psa nema apsolutno nikakve veze sa papirima!
jesi ti normalna? nie ona mislila da ako pas ima papire da je lijep... nego da su čistokrvni pekinezeri (oni s rodovnicom) ljepši nego oni miješani (bez rodovnice).... ja stvarno ne znam kako imaš tako mal mozak da to nemoš svatit... a osim toga eo par slikica pekinezera, ima mi ga prijateljica, presltaki su, razigrani, i dragi....









heidy333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.