Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2005., 15:29   #201
hana, ja sam je u apoteci platila 35 kuna pa pogledaj.nije skupa.kak leona veli, izmedju 35-40 kn.

znaci slobodno mogu to na lice za oziljske stavljat?!...sad mi je lakse.super onda.

za opeotine sam ju probala namazat na ramena kad su mi izgorila i odlicna je bila.smirila opekotine.
nadam se da ce mi malo popravit lice.
inace sam ja za oziljke nakon operacija madeza koristila contratubex (tak nekak se zove jel),al mi nije bila nesto.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 18:28   #202
ok dakle nije skupa i da se probat
a sad da razjasnimo za sta ju koristite?
za flekice od pristica? kakve flekice? ono ko rupice kad ostanu ili kad je na dodir glatko ali je na mjestu flekice tamnija koza ili ca?
thx
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 19:24   #203
Quote:
hana kaže:
ok dakle nije skupa i da se probat
a sad da razjasnimo za sta ju koristite?
za flekice od pristica? kakve flekice? ono ko rupice kad ostanu ili kad je na dodir glatko ali je na mjestu flekice tamnija koza ili ca?
thx




..ja je stavljam kad mi je koza dehidrirana i kad se ljuska..pogotovo po zimi..frendica ovu masniju koristi ko labello, meni malo smrducka za tu svrhu..
..nisam primjetila da su mi flekice od pristica brze prosle, alo mozda jednostavno nisam dovoljno dobro gledala..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 11:00   #204
Quote:
hana kaže:
ok dakle nije skupa i da se probat
a sad da razjasnimo za sta ju koristite?
za flekice od pristica? kakve flekice? ono ko rupice kad ostanu ili kad je na dodir glatko ali je na mjestu flekice tamnija koza ili ca?
thx
Ne koristi se za flekice nego za preosjetljivu kožu, za opekotine, nakon dermatoloških tretmana npr. dermoabrazije i sl. Problem akni i fleka ti neće riješiti.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 16:21   #205
to ti je obicna bademova krema (procitaj sastav) ...
meni su to preporucile babice kad sam se porodila da mazem bebino lice i ranice na bradavicama od dojenja.
Mislim krema jest super, ali je u sustini obicna bademova kremea, a aako uzmes obicnu bademovu - ta je jeftinija ....
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 10:46   #206
kad sam jedan i jedini put izgorjela na suncu, onak ful me ispržilo
mjehuri i ta sranja
mislim da nebi preživjela bez bepanthena
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 20:15   #207
Kreme, maramice i trkeljanje...

Dakle nakon katastrofalnih odgovara na moju temu na MK i saznanja da je muska kozmetika u Hrvatskoj jos uvik tabu tema, postavljam isto pitanje tu.

Dakle zanima me neka dobra krema za ocuvanje cvrstoce i sjaja kose te maramice ili nesto slicno za ciscenje lica.
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 20:21   #208
Re: Kreme, maramice i trkeljanje...

Quote:
Heart of darkness kaže:
Dakle nakon katastrofalnih odgovara na moju temu na MK i saznanja da je muska kozmetika u Hrvatskoj jos uvik tabu tema, postavljam isto pitanje tu.

Dakle zanima me neka dobra krema za ocuvanje cvrstoce i sjaja kose te maramice ili nesto slicno za ciscenje lica.
Anthony Cosmetics
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 20:24   #209
Ja bi radije nesto sta se moze kupit u DM-u. Bas mi se i ne da ostavljat broj kartice i podatke svudi po internetu bez obzira kako oni tvrdili da je sigurno.
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 20:29   #210
Quote:
Heart of darkness kaže:
Ja bi radije nesto sta se moze kupit u DM-u. Bas mi se i ne da ostavljat broj kartice i podatke svudi po internetu bez obzira kako oni tvrdili da je sigurno.
Ja kupujem on line vec godinama i nikad nisam imala problema. Na zalost ne znam sto ima u DMu. Mozda Nivea linija ili nesto slicno? Vjerujem da bi ti u ljekarnama mogli preporuciti nesto domace prozivodnje a ucinkovito. Mislim da je Rosal nas brand a jako je dobar (sudeci po komentarima forumasica).
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 20:32   #211
Jep, u USA vjerojatno imaju brdo zakona protiv internet kradje, kod nas bi mi policajac uputio blagoteleci pogled kad bi takvo nesto prijavia.
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 20:40   #212
Quote:
Heart of darkness kaže:
Jep, u USA vjerojatno imaju brdo zakona protiv internet kradje, kod nas bi mi policajac uputio blagoteleci pogled kad bi takvo nesto prijavia.
Ma ne bi vjerovao kako je sve to jos u povojima. Policija vjerujem i ovdje bi te blijedo pogledala, ali zato se banke trude svim silama odrzati korak s suvremenom tehnologijom.
Nikad mi se nije desilo nesto slicno, ali sam radila u banci gdje smo imali svakakvih iskustava - uvijek se izadje u susret klijentu. Dovoljna je njegova rijec, i mi bismo pokrenuli postupak osporavanja kupnje....barem na banke mozes racunati sto se toga tice.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 22:55   #213
Re: Kreme, maramice i trkeljanje...

Quote:
Heart of darkness kaže:
Dakle nakon katastrofalnih odgovara na moju temu na MK i saznanja da je muska kozmetika u Hrvatskoj jos uvik tabu tema, postavljam isto pitanje tu.

Dakle zanima me neka dobra krema za ocuvanje cvrstoce i sjaja kose te maramice ili nesto slicno za ciscenje lica.
Čvrstoća i sjaj kose? Hmm, moj dragi koristi neki gel od L'Oreala koji dođe cca 30kn. Al' mislim kako ga nemaju više u dm-u tako da skokneš samo u neku susjednu parfumeriju.

Što se maramica za lice tiče, kupi si one baby maramice ako želiš baš maramice. Inače, pogledaj u dm-u šta imaju tj. pitaj one tete da ti pokažu gdje se nalazi muška linija.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2005., 09:44   #214
Moj dear je super zadovoljan Nivea kremom za muškarce, a od šampona fakat ne znam što koristi...

Moj stari koristi i Niveine šampone (a on ima izrazito masnu kosu)... i zadovoljan je. Mislim da je to onaj šampon s limunom ili kako već.

Od maramica za lice iskreno ja ne koristim jer uglavnom isušuju kožu (osim onih za skidanje šminke kada si na putu ili tako, ali te ti pretpostavljam ne trebaju )

Umjesto toga, mislim da L'Oreal ima u muškoj liniji dobre losione baš za muškarce...
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 21:45   #215
Dragi i tata koriste Biotherm. Dragi samo kremu (Aquapower nešto, zelena, divno miriši, hidratantna, fluid zapravo 259kn u Irisu), a tata sve živo i to ona linija s maslinovim uljem i anti wrinkle serum. Ima i njihov gel za umivanje (anti wrinkle) koji mene jako jako podsjeća na Vichyjev plavi za umivanje. To će trajat sigurno jako dugo, jer ga treba stavit malo.

Jeftinija varijanta; probaj Niveu, pogotovo ova nova krema s Q10, ima u DM-u, 65kn, tako nešto.

Ako želiš nešto skuplje, pogledaj u parfumerijama Biotherm, Collistar i sl. Imaju linije za muške.

Šampon; tata nikad ne mijenja L'Oreal Elseve s citrusom ili ima onaj s vitaminima. Kosa mu je sjajna, zdrava, a pere je svaki dan (i nije jako kratko ošišan, mora je malo prosušit fenom).

Valjda smo ti pomogli
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 22:43   #216
nisam mogla izdržat da ne kopiram poslušo si savjet ipak

Quote:
gottcha kaže:
ma bilo je već takvih govora na kozmetici.. ak niš drugo onda: moj dragi ti koristi ovo i ono za bla bla...
Quote:
Elektra kaže:
Čvrstoća i sjaj kose? Hmm, moj dragi koristi...
Quote:
Anastasia kaže:
Moj dear je super zadovoljan...
Quote:
club delicious kaže:
Dragi i tata koriste...
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 15:22   #217
hidratantna krema

htjela bi pitat koja je po vašim iskustvima oke hidr. krema.naime,stvar je u tome što sam do sada koristila i neutrogeninu liniju protiv prištića pa rosalovu (zbog čega su mi se počeli stvarati ogromi odvratni prištevi :bljuv: ) i prestajem je koristiti i želim preći na neku "normalnu" finu hidratantnu kremu jer sve sam živo probala za te fuj prišteve i apsolutno ništa nije dalo rezultata i toga mi je dosta pa mi molim vas preporučite kremicu koja bi usputno služila kao podloga puderu.
hvala
 
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 15:49   #218
Probaj sa Vichyjem. Nećeš se razočarati. Koristim Vichy Oligo 25 za normalnu do mješovitu kožu - odlična mi je i kao podloga za puder.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 18:10   #219
nivea young gel-krema...fantasticno je hidrantna i oilfree je tako da ne masti kozu i brzo se upija.i ja sam probala sve i svasta u potrazi za savrsenom hidratacijom i sad sam je nasla i na njoj ostajem.
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 19:31   #220
i sam sam svakakve kremice probala, skupe i jeftinije...i naucila sam da cijena nema veze sa kvalitetom, to je relativno i individualno.
imam normalnu kozu, nemam problem sa pristicima ali kad mi znaju buknut, onda koristim kremu od neutrogene(visibly clear), zajedno sa tonikom i gelom za umivanje, takoder od neutrogene. i drugi dan koza je puno cisca. preporucujem.
inace koristim obicnu niveu.
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.