Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2015., 17:08   #5161
Pa ne znaju baš svi vrapci jer ja sam primjerice tek prije cca dva mjeseca otkrila mogućnosti i dobrobit glikolne
Do tada sam koristila svakakve kremice (drogerijske, ljekarničke i salonske) i ništa nije davalo konkretnije rezultate. Koža mi je i dalje bila suha, dehidrirana, gubila elastičnost, a borice se nadzirale sve više.

Trenutno koristim Reviva lab sa 5% glikolne , Earth Science serum i kremu. Okoloočno ulje od Zimzelene, Alba Botanica kremu sa SPF 45 i Tony Moly I'm real avocado kremu koju sam kupila na blef, a ispala je najučinkovitija krema po pitanju dugotrajne hidratacije
Još nešto
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 08:15   #5162
Pohvaljujem Balea Vital kremu za lice,lagana,brzo se upija i koza bude vidno nahranjena i glatka na dodir,ne izaziva mi gadosti na licu.



Inače moja rutina je tonik za lice sa glikolnom,vitamin C svaki drugi dan i aromakozmetika kao dnevna krema
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 09:21   #5163
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Pa ne znaju baš svi vrapci jer ja sam primjerice tek prije cca dva mjeseca otkrila mogućnosti i dobrobit glikolne
Do tada sam koristila svakakve kremice (drogerijske, ljekarničke i salonske) i ništa nije davalo konkretnije rezultate. Koža mi je i dalje bila suha, dehidrirana, gubila elastičnost, a borice se nadzirale sve više.

Trenutno koristim Reviva lab sa 5% glikolne , Earth Science serum i kremu. Okoloočno ulje od Zimzelene, Alba Botanica kremu sa SPF 45 i Tony Moly I'm real avocado kremu koju sam kupila na blef, a ispala je najučinkovitija krema po pitanju dugotrajne hidratacije
Još nešto
njet
sve5

i znači tonymoly je dobra, vidiš na te sam azijce zaboravila
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 10:13   #5164
Da, odlična je Tony Moly. Koristim je kao noćnu kremu nakon glikolne. Koža mi je inače dehidrirana i suha, ali uz nju me koža ne zateže čak ni nakon jutarnjeg umivanja. Plum & glow bude i prije nanošenja dnevne kreme. Prije ove gore napisane kombinacije krema&seruma koža bi mi nakon umivanja bila u zbilja jadnom stanju, vjerujem da je svim dehidriranim suhokošcima poznat onaj neugodan osjećaj zatezanja nakon umivanja.
Ali to je srećom prošlost
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 17:13   #5165
Dobri ljudi,
molila bih Vas za pomoć oko izrade diplomskog. Ne bi htjela smetati forum i znam da nije tema ovog foruma.
Trebam prikupiti podatke o navikama Hrvata glede kupnje odjeće i obuće pa sam sastavila kratku anketu. Trebala bih prikupiti nekoliko 1000 odgovora. Svaka pomoć je dobrodošla. Hvala unaprijed. Samo još da kažem da u anketi ima 24 pitanja i da su odgovori, naravno, anonimni. Puno Vam hvala na vremenu i oprostite na smetnji. Pozdrav, Lucija

http://goo.gl/forms/L69AzRcIgB
LucyH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 19:46   #5166
cure, jel tko koristio išta s ove stranice.. dajte preporučite nešto za kožu koja je masna a u biti mješovita, da bi zapravo ponekad bila i suha i sklona prvim boricama oko očiju.. i flekava od stalne borbe s aknama

nedavno mi je rekla jedna cura da je sezamovo ulje odlično za kožu, ona ga maže prije spavanja. cura je godinu dana mlađa od mene (ima 27 godina) , a lice joj izgleda pa skoro savršeno, jako mekano i mlado, bez bora, akni, prištića i fleka. preporuča li mi se sezamovo ulje?

inače kad god sam stavila ulje na kožu, to nakon par dana nije dobro završilo. a mislim da mi koža traži baš nekakvo kvalitetno ulje (radila bi si i masažu lica s njim)
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 19:21   #5167
I mene zanimaju proizvodi male od lavande, pogotovo za lice
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 02:11   #5168
Je li netko probao Novexpert Baršunastu? Pisale se ovdje da su sastojci izvrsni, ali me zanimaju sad i konkretna iskustva

Inače koristim Avene hydrance optimale legere. Šteta što Baršunasta nema spf faktor :-/
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 08:13   #5169
Meni je odlicna odlicna, prije nje sam koristila Avene HO Legere UV za dan i Riche za noc, onda sam nocnu zamijenila Barsunastom cisto zbog boljih sastojaka i stvarno mi je jednako dobra kao Avene. Testirala sam je i ispod pudera, ne masti me, fino se upije i fino hidratizira, jedini minus je sto nema faktor, ali kazem, ja je koristim kao nocnu, pa mi to nije bitno.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 00:47   #5170
Hvala Mislim da ću kupiti. Samo da mi mitesere ne stvori Imam traume od dr Stribora, a u životu mitesere nisam imala
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 07:16   #5171
Ne bi smjela, ja ti reagiram doslovno na sve, Totes Meer s kojom je 90% cura odusevljeno, mene je opristavila ajme. S ovom stvarno nista, odlicna je krema.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 09:59   #5172
Cure, molim za pomoc, nekad davno (jos sa starim nickom ) postavila sam pitanje al nisam naisla na odgovore, pa ponavljam.
Kao klinka imala sam ful puno akni, danas je moje lice cisto, ako i bukne, bukne onaj dio dolje ispod brade (zbog utjecaja ciklusa i jajnika).
Od akni koje sam nekad imala ostali su sitni oziljcici na obrazima i par crvenih mrljica.
Postoji li neka krema koja bi pomogla kozi da te sitne greskice sama ispravi?
Cijena nije bitna, tj nema limita. Kupujem bilo sta samo da je dobro za takav problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
MissAnabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:45   #5173
Orange, puno hvala

Imam još jedno pitanje - ako mi netko može preporučiti neku kremicu za jako suhe pojedine dijelove kože Znači većina kože lica mi je normalna i onda imam tu i tamo "kružiće", mjesta na kojima mi se koža ljušti i crveni koliko je suha.
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 11:34   #5174
Question

Curke,jel koristi koja nivea cellular kremu,dobila sam testere i jucer isprobala nocnu kremu. Malo pecka i jako je parfumirana,iako je miris dobar. Koza mi je bila meka i čini se nahranjena.
Inace koristi afroditine kreme od kamilice hidratantnu i hranjivu.
Hidratantna mi je prelagana iako ima finu teksturu a hranjiva mi je premasna i nema bas rezultata od nje. Imam suhe obraze koji se tu i tamo perutaju i crvene a t zona masnija. Pogotovo po zimi problemi s obrazima. A po ljti mi ni jedna krema ne odgovara sve se tope i cijede
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 00:26   #5175
je li ovo ta Novexpert Baršunasta?
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 09:01   #5176
Da
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 23:21   #5177
Quote:
winter1212 kaže: Pogledaj post
Orange, puno hvala

Imam još jedno pitanje - ako mi netko može preporučiti neku kremicu za jako suhe pojedine dijelove kože Znači većina kože lica mi je normalna i onda imam tu i tamo "kružiće", mjesta na kojima mi se koža ljušti i crveni koliko je suha.
probaj Weleda kreme. sve su masnije, ali su za izmucenu kozu zaista spas. malo tanju formulu ima dnevna od sipka (crvena), kao i dnevna od irisa (ljubicasta), a one masnije (i zato brze djelotvorne), koje su moji favoriti, su Cold cream i Skin food. potonje svakako mozes ukomponirati u nocnu njegu ako nisi navikla na teze kreme za dnevnu njegu.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 12:13   #5178
Curke, nemojte bacati lovu na razno razno kreme, ja sam mogla komotno na Havaje koliko sam ostavila u drogerijama. Ovo kod nas je čista pljačka što se tiče cijena. Imala sam groznih problema s kožom. Prvo u pubertetskim danima s prištićima i masnom T-zonom- to sam jedva držala po kontrolom, a kasnije su i borice krenule. Uglavnom, prijateljica mi je otišla raditi u Rusiju prošle godine i upoznala je žensku koja se bavi prodajom preparata. Ima COLLAGEN,HYALURON,MUMITON,PHYTODON,HERBAMIN po SAVRŠENIM CIJENAMA.

Ja sam koristila Hyaluron u kombinaciji s Dermarollerom i za mjesec dana sam se preporodila. Moja mama trenutno koristi Collagen i rezultati su strava. Obzirom da tek dolaze na Hr. tržište možete otići na njihov seminar mezoterapije 11.4. imate sve informacije na Fb. stranici: Glavzdrav
WendyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 06:49   #5179
bok!

meni bi trebala pomoc oko identificiranja tipa koze koju imam. naime, imam 3 banke, i tek sad sam shvatila da mozda cijelo vrijeme svoj tip koze identificiram- krivo!

uvijek sam smatrala da imam normalni tip koze, jer nikad nisam imala problema s pristicima, i skoro desetak godina vec koristim preko godine lagane hidratantne kreme, jedino preko zime, kada mi je koza malo suša, uzmem nešto jače.

zadnjih godinu dana to su vichy; hidratantna vichy aqualia thermal i pripadajući serum, a preko zime je bila vichy idealia.

u zadnje vrijeme mi se cini da mi je cak i ta lagana vichy premasna; ujutro stavim samo serum, a celo i obrazi mi se svejedno zasjaje. na celu u zadnje vrijeme imam i dosta malih pristica. pore su mi vidljivije na obrazima (za to koristim bioderminu kremu za prosirene pore, samo ujutro, kao podlogu za puder).

neki dan sam krenula u muller probati jednu bb kremu, pa se prodavacica zacudila zasto to kupujem kad imam masnu kozu za to

tako da sam zakljucila da mi ocito koza nije ''normalna'' do ''mjesovita'', vec vjerojatno masna. ...pa bi mi shodno tome trebala i preporuka za odgovarajuću kremu.

hvala!
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 07:29   #5180
Ne bih ja uzela "zdravo za gotovo" to sto ti prodavacica u Mulleru kaze. Mozda si samo mjesovita. Evo procitaj ovo, moglo bi ti pomoci
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.