Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2007., 12:08   #41
Quote:
big-smoke kaže: Pogledaj post
netreba....
vidi vidi ti ubojicu kako zna !
johnny b good is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 19:18   #42
Treba samo potvrda da imaš više od 18 godina...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 19:25   #43
fakat ne treba, plinsko oruzje nije smrtnosno oruzje ves orude samoobrane, te u rangu sa elektroskokerima i slicno, dakle ne treba nista za njih osim da imas 18god...
ispod bi bilo kurcenje klincima...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 19:35   #44
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
fakat ne treba, plinsko oruzje nije smrtnosno oruzje ves orude samoobrane, te u rangu sa elektroskokerima i slicno, dakle ne treba nista za njih osim da imas 18god...
ispod bi bilo kurcenje klincima...
dok ga lokalni oruzar malo ne prilagodi
Inace u Rusiji se prilagodeno plinsko oruzje najcsce koristi kod atentata i mafijaskih ubojstava,nikako mi to nije jasno,ako itko barem rusi imaju puno oruzja i lako dostupnog
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 00:35   #45
Quote:
morski2 kaže: Pogledaj post
dok ga lokalni oruzar malo ne prilagodi
Inace u Rusiji se prilagodeno plinsko oruzje najcsce koristi kod atentata i mafijaskih ubojstava,nikako mi to nije jasno,ako itko barem rusi imaju puno oruzja i lako dostupnog
To ti je stvar prestiža, di će Rus nekoga ubiti s nečim lako dostupnim, treba to sam modificirati da budeš baja
johnnyBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 16:38   #46
u rusiji se originalno oruzje prilagodava za prodaju pod plinsko
kod nas to nebi bio pametan potez, jer je ciejv od spijatra
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 17:20   #47
Kakvu ozljedu može (ako može) nanijeti plinski pištolj? Je li plinski pištolj u kategoriji hladnog oružja ili something else?
__________________
Kako oblikovati potpise
wheel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 17:42   #48
Quote:
wheel kaže: Pogledaj post
Kakvu ozljedu može (ako može) nanijeti plinski pištolj? Je li plinski pištolj u kategoriji hladnog oružja ili something else?
Veeeelike modrice ili ako iz blizine pucano u glavu moze te ubit.

Uglavnom su modrice i bol koja te onesposobljava.Inače ti se i metak rasprsne i omami te ali to koriste samo zaštitarske tvrtke.

A plinski pištolj smiju imati osobe iznad 16 koje su članovi streljačkih klubova i osobe iznad 18.
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 18:27   #49
Quote:
M3NT4L kaže: Pogledaj post

Uglavnom su modrice i bol koja te onesposobljava.Inače ti se i metak rasprsne i omami te ali to koriste samo zaštitarske tvrtke.

.
zar je to plinski pištolj??
droljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 03:18   #50
Quote:
droljko kaže: Pogledaj post
zar je to plinski pištolj??
s tim mecima je
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 09:56   #51
o cem pricate? plinski pistolji imaju neki kurac zavaren u cijevi, i nista ne izljece prilikom pucanja...
metci za plinski izgledaju kao cahura sa zutom/zelenom/crvenom/bijelom gumom koja pokriva.
kada se ispuca, ovisno o punjenju dijeluje na lika - daklem
flash, suzavac, dim, blank...
i max domet je 6m, ali to smanjuje ucinkovitost za jebackih 60%, tak da se preporuca na 3m optimalno
i narafski u zatvorenom prostoru dijeluje na tebe isto ko na retaja na kojeg si pucao...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 11:14   #52
Quote:
M3NT4L kaže: Pogledaj post
s tim mecima je
jesi li ti ikada vidio kako izgleda plinski pištolj??
droljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 11:27   #53
Quote:
M3NT4L kaže: Pogledaj post
Veeeelike modrice ili ako iz blizine pucano u glavu moze te ubit.
Uglavnom su modrice i bol koja te onesposobljava.Inače ti se i metak rasprsne i omami te ali to koriste samo zaštitarske tvrtke.
Kaj ti briješ?
Metak od plinskog pištolja ti izgleda ko onaj od emgejca sam je malo veći i ne izbacuje "ništa" osim plina ak je plinsko punjenje ili sam pukne ak je samo barut. A ak je iz velike blizine može dobit opekotine (ali ne ko od bacača plamena neg manje)
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 13:43   #54
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
Kaj ti briješ?
Metak od plinskog pištolja ti izgleda ko onaj od emgejca sam je malo veći i ne izbacuje "ništa" osim plina ak je plinsko punjenje ili sam pukne ak je samo barut. A ak je iz velike blizine može dobit opekotine (ali ne ko od bacača plamena neg manje)
a iz kojeg kurca sam onda pucao?lete neke čahure,plin u njima...
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 13:51   #55
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
Kaj ti briješ?
Metak od plinskog pištolja ti izgleda ko onaj od emgejca sam je malo veći i ne izbacuje "ništa" osim plina ak je plinsko punjenje ili sam pukne ak je samo barut. A ak je iz velike blizine može dobit opekotine (ali ne ko od bacača plamena neg manje)
istina
Iznimka je samo ako iz point blank u oci,onda moze biti ozbiljnijih ozljeda
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 17:11   #56
mental , pucao si iz original pistolja

sad , za ubuduce i ti i svi ostali bi trebali razmisliti koliko je pametno uzeti u ruku i pucati i z necega sto neznate sto je
u nekoj drugj varijanti , mogli bi brojati prste samo do dva , a i to samo na opip
oruzje (bilo koje) nije ni zabava ni igracka!!
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 20:19   #57
di nabavit to?
red_shrike is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 21:09   #58
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
mental , pucao si iz original pistolja

sad , za ubuduce i ti i svi ostali bi trebali razmisliti koliko je pametno uzeti u ruku i pucati i z necega sto neznate sto je
u nekoj drugj varijanti , mogli bi brojati prste samo do dva , a i to samo na opip
oruzje (bilo koje) nije ni zabava ni igracka!!
ma rekao mi je da je plinski...
Mali revolver,jedva mi je u ruku stao,neka beretica mi je rečeno
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 02:04   #59
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
di nabavit to?
Negdje iz Europe. Velika Britanija, po mogucnosti. Ako narucujes iz SAD-a oboje ti prednji dio cijevi narancastom bojom (Sigurnosni razlozi, regulirano am. zakonom). Uglavnom je tako iako navodno redwolfairsoft nudi drukciju verziju gdje mozes lagano odstraniti mali komad metala i pistolj izgleda k'o pravi. Za mene je pravi izbor Glock 17. Plinski HFC Glock 17, gornji dio od metala, donji uglavnom od ABS plastike. Ispaljuje one male metke bb-s. Cijena mu je 79$.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:50   #60
mental , postoje razne municije za standardne pistolje
po opisu bih rekao da se radi o "damskom" kalibra 6,35
ljudi , plinski pistolj nije igracka , a moze lako rezultirati da druga strana potegne pravi
iskreno preporucujem da se prije bilo koje ideje o oruzju pomno prouce zakoni i sudska praksa ili barem ozbiljno poprica sa strucnjakom (neki od instruktora na streljanama ili kakav inspektor)
lako se moze dogoditi da it ciste zajebancije netko zavrsi u zatvoru ili u bolnici ili na groblju
oruzje je jednostavno i njegova namjena je sasvim jednostavna - raditi rupe u ljudima , ali bilo koje koristenje izvan strogih okvira zakona i pravila moze , a s vremenom sigurno i hoce rezultirati kobno
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.