Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 20:01   #7141
Moja kuhinja je još samo nacrt, trebamo ju ovih dana naručiti,a ja sam baš jučer slučajno naletjela na Aoifeiniu kuhinju na ovoj temi dok sam malo pregledavala i baš se ugodno iznenadila da netko razmišlja slično kao ja.
ja sam svoju kuhinju konačno zamislila negdje prije godinu dana, al nam se uređenje novog stana otegnulo, tako da ćemo tek sad to realizirati. kad bude gotova, stavit ću slikice.
Mirella is offline  
Old 21.04.2010., 20:02   #7142
Bilo je tu i tu, ali imageshack nije nešto raspoložen danas pa se pola slika ne vidi
Dio su slike, a dio vizualizacija
Čekamo Mirellinu kuhinju
Aoife is offline  
Old 21.04.2010., 20:10   #7143
Aoife, kuhinja ti je po meni apsolutno savršena , najljepša na ovim stranicama, mada imam još par favorita. Čitala sam da ste sami birali listove za furniranje, gdje ste to nabavljali ?
Mirella is offline  
Old 21.04.2010., 20:17   #7144
Aofie odlicna kuhinja
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 21.04.2010., 21:10   #7145
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
evo ja sam napokon saznala koji je ovo dekor, za kojem sam bila u velikoj potraznji, bijeljeni hrast.
Bila sam svugdije, nema ga nigdje. Neznam jos uvijek sto cu.
ovo mi je bilo na prvi pogled fenomenalno. al eto

aha...ipak! daj provjeri u Furniru!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 21.04.2010., 21:34   #7146
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
evo ja sam napokon saznala koji je ovo dekor, za kojem sam bila u velikoj potraznji, bijeljeni hrast.
Bila sam svugdije, nema ga nigdje. Neznam jos uvijek sto cu.
ovo mi je bilo na prvi pogled fenomenalno. al eto

Hajde pogledaj i ovaj od eggera hrast country sivi, meni pari
http://www.vik-iverali.hr/kuhinjske_radne_ploce.html
more14 is offline  
Old 22.04.2010., 00:38   #7147
Zanima me da li se nekome od vas sviđa ova ploča i da li bi je stavio u svoju kuhinju?
more14 is offline  
Old 22.04.2010., 00:58   #7148
Quote:
more14 kaže: Pogledaj post
Zanima me da li se nekome od vas sviđa ova ploča i da li bi je stavio u svoju kuhinju?
http://i40.tinypic.com/29231hg.jpg
Moja reakcija je bila: Zar to netko misli ozbiljno?
City is offline  
Old 22.04.2010., 02:17   #7149
Hvala, hvala
Listove furnira smo nabavili u Furniru i odnjeli majstoru na furniranje. Iako je i on imao dobar izbor oraha već kod sebe, pa smo mogli samo odabrati od njegovih listova. Samo nam je bilo važno da sami odaberemo i odredimo redoslijed listova kako bismo bili sigurni da ćemo izbjeći ovaj efekt.
Aoife is offline  
Old 22.04.2010., 02:29   #7150
Aoife, super ste to napravili, kod vas su godovi drveta fino složeni. Ovo što ste htjeli izbjeći je zbilja koma. Mi želimo svijetli orah, sivkasto smeđi i sad to što smo izabrali se uvozi iz Njemačke. u toj firmi kod kojih ćemo dati raditi kuhinju smo vidjeli uzorak koji nam se sviđa. Sad si mi ovo dobro pokazala, da ih upozorim da se ti godovi moraju poklapati jer meni je to sasvim logično, no pitanje je da li je i njima.
Eh da i pravo čudo je da ste našli majstora koji hoće raditi furniranu ivericu, prošle godine smo se namučili dok smo našli firmu koja to radi, svi ostali su nas bili odbili.
Mirella is offline  
Old 22.04.2010., 02:32   #7151
More 14, ne mogu baš zamisliti ambijent u koji bi se takva ploča uklopila i iskreno ne sviđa mi se, prekičasta je.
Mirella is offline  
Old 22.04.2010., 10:02   #7152
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
More 14, ne mogu baš zamisliti ambijent u koji bi se takva ploča uklopila i iskreno ne sviđa mi se, prekičasta je.
Slazem se.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 22.04.2010., 10:04   #7153
More 14,ja ju ne bi ni đabe jer mi je
poison5 is offline  
Old 22.04.2010., 10:08   #7154
I meni je malo too much!
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!
envoy is offline  
Old 22.04.2010., 10:12   #7155
Bok. Napravio sam neke preinake na kuhinji pa komentirajte!!!
I ja mislim da je majstor jako povoljan,a kuhinje koje je on napravio izgledaju savršeno.
http://img690.imageshack.us/img690/4869/kuhinja3f.jpg
gemla is offline  
Old 22.04.2010., 11:39   #7156
Quote:
more14 kaže: Pogledaj post
Hajde pogledaj i ovaj od eggera hrast country sivi, meni pari
http://www.vik-iverali.hr/kuhinjske_radne_ploce.html
vidila sam, on mi je nekako prerustikalan.

Quote:
more14 kaže: Pogledaj post
Zanima me da li se nekome od vas sviđa ova ploča i da li bi je stavio u svoju kuhinju?
]
ja ne bih
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 22.04.2010., 11:50   #7157
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
aha...ipak! daj provjeri u Furniru!
ipak sto ???

na njihovoj tranici se ne vidi bas dobro, ali mislim da bi mozda cak nasla nesto jako slicno kod njih.
ali tribalo bi ici u Split. a nema sanse da to izorganiziram.

pokusat cu se odlucit izmedu ove tri nekako.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 22.04.2010., 11:50   #7158
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Eh da i pravo čudo je da ste našli majstora koji hoće raditi furniranu ivericu, prošle godine smo se namučili dok smo našli firmu koja to radi, svi ostali su nas bili odbili.
Nije furnirana iverica nego medijapan, a majstor koji je furnirao se bavi samo time tj. to nije isti majstor koji je slagao kuhinju.
Čekamo da dođe iz Njemačke
Aoife is offline  
Old 22.04.2010., 11:59   #7159
Quote:
gemla kaže: Pogledaj post
Bok. Napravio sam neke preinake na kuhinji pa komentirajte!!!
I ja mislim da je majstor jako povoljan,a kuhinje koje je on napravio izgledaju savršeno.
http://img690.imageshack.us/img690/4869/kuhinja3f.jpg
Bolje, ali svejedno mislim da bi bilo bolje da je napa ugradbena, i da nema gore crvenih elemenata nego da su svi bijeli i jednake veličine.
Aoife is offline  
Old 22.04.2010., 12:11   #7160
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Bolje, ali svejedno mislim da bi bilo bolje da je napa ugradbena, i da nema gore crvenih elemenata nego da su svi bijeli i jednake veličine.
isto mislim, meni je puuuuno ljepsa ugradbena napa u ovome slucaju, ovaj tip nape mi se svida vise, ali samo u slucaju da nema elemenata oko nje.
da gornji elementi da su svi isti, od ovog stakla, ili sto li je, aoife kaze bijeli,.....svejedno, ovo izsarano mi se ne cini bas optimalno.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.