Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2013., 22:13   #41
Daaaa, naglasak mu je taaaaaako kuuuuuul ali, meni je to jedino interesantno kada je on u pitanju, bas mi je gadno iritantan. Ah, da, i jakna! Imamo slicnu jaknu
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 01:54   #42
pogledala sam pilot i mogu reći da mi se svidio. nisam očekivala da će mi ova serija baš najbolje "sjesti" nakon odgledanog trailera, no prevarila sam se. inače sam gledala i ouat, ali sam zapela na 2 sezoni
izbor glumice za aliciu je stvarno odličan, kao i za crvenu kraljicu.
nadam se da će i ostatak sezone ići u ovako dobrom smjeru.
efekti i nisu baš neki. smatram da su to mogli napraviti puno bolje, no šta je tu je
uglavnom, nastavljam pratiti seriju
__________________
*Ako si licem okrenut prema suncu, sve će sijenke biti iza tebe!*
lost_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 17:34   #43
Odgledah i ja. Da, efekti su im blago rečeno katastrofa, al priča mi se zasad sviđa. Sophie mi je super ko Alice, ja sam u nju vjerovala otkad su je objavili. Vidim da svi slinite za Knaveovim naglaskom, a mene on baš iritira. Geniev mi je bolji. RQ je komad i pol, ali mi je čudna. Ne znam, nije mi u potpunosti sjela još. Jafar je odličan. Bijeli zec mi je presladak, a Cerigradska mačka može i bolje. Neke se stvari dakle mogu popraviti, ali sve u svemu, zadovoljna sam s većinom.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 23:19   #44
Dosta dobro! Nastavljam ovo pratit, svakako!
Jafar mi je super! Dobro su ga ubacili! Alica je super ali ina ružne zube
Red queen ni je ni do kolina regini, ali nju je teško nadmašiti.

Znači zasad su samo i Alice i Syrus dobrice, Jafar, queen, zeko ... nisu?

Jedina zamjerka mi je što nisu malo bolje osmislili kako oživit Wonderland. Previše mi je nacrtan. Onaj dvorac u kojem je red queen bi trebao biti realisticniji... al dobro... kako je- tako je. U biti sam zadovoljna.

Zanima me daljnji razvoj priče...
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 19:22   #45
Meh, ja ovo preskačem, stalno mislim na originalni "Once upon a time" a ovo mi je bezveze i glumci mi nisu baš nešto... Uopće mi ne djeluje zanimljivo kao što je to bio original, loša scenografija i općenito previše "bajka" ugođaj....

Znam da nije zamjena za originalni Once upon a time, ali ne moraju baš prostituirati ime...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 19:25   #46
Trebali su je nazvat samo Wonderland ovo je ionako predugo ime..
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:15   #47
Ipak je to spin off. To je kao kad bi CSI: Miami samo zvali Miami

Najveca steta je sto Sebastian Stan nema vremena za ovo
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:33   #48
Meni loše, nitko i ništa mi nije dovoljno zanimljivo da nastavim.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 14:19   #49
Druga epizoda malo dosadnija, ali i nekoliko stvari me zbunilo. Prvo, kako Knave zna da Geniev zivot doslovno visi o koncu? Literally hangs. Drugo, kada je Crvena kraljica rekla Jafaru da ima lampu, zasto je nije naterao da mu donese, nego je ona samo graciozno izasla iz scene, kao Horatio Caine?

I kako funkcionise to sa zeljama? Zar ne moze Alice prosto da iskoristi jednu iz cizme i dozove ga?

Svidja mi se Genie, a i Will/Knave mi vise nije toliko naporan, mislim da je samo triput rekao bloody hell

Cekam da vidim ko je Anastasia!
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.

Zadnje uređivanje bobica84 : 18.10.2013. at 14:48.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 17:47   #50
Prva epizoda mi bila bolja, ali i dalje mi se sviđa svijet koji razvijaju.
Najbolji je bio početak s Jafarom. Slanje skarabeja u izvidnicu također. Opak je i moćan i to mi se jako sviđa
Jesu ono bili Tweedledee i Tweedledum kod kraljice?
Silvermist mi je fora, nadam se da će nam pokazat što joj je to Knave napravio.
Znao sam da ono nije stijena. Odlično mi je što pokazuju razna bića, ne bi to bio Wonderland da su samo ljudi u pitanju.
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 17:56   #51
Daaa, odlican je Jafar ali ja otkako sam videla ovu epizodu ne mogu da iz glave izbacim ovo:
Prince Ali
Mighty is he
Ali Ababwa
Strong as ten regular men, definitely




Glupe su mi asocijacije, znam. Ali,oooooobozavala sam taj crtani i znala sve songove napamet. Svidja mi se sto me ove serije vracaju u detinjstvo
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 18:17   #52
Također Valjda zato i jesam toliki fan i ove i glavne serije jer sam uz većinu tih likova odrastao i to jako usrećuje ono dijete u meni
I dan danas kad netko izusti ono dugačko i prijelomno "aliii...", ja se nadovežem s Ababwa
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 15:19   #53
Dali su na bezbroj opcija za teoretisanje ko je Anastasia, ali verujem da nisu previse iskomplikovali i da je najjednostavnije resenje ono pravo Iskoristila je Willa da dodje do Wonderlanda, postala Red (Scarlet) queen i super! A mozda je i mnogo zamrsenije
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 21:10   #54
odgledane prve dvije epizode, nastavljam ako se nađe vremena. Serija je ok al nisam nešto oduševljena. OUAT me je bio odličan prvu sezonu, ovo je dobro al bar za sad ne vuče me previše.
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 02:15   #55
Pa ne mogu mi pokazat dvorac od Maleficent, čak joj i čujemo glas, a ona se ne pojavi Tako sam se ponadao da ćemo je vidit. Ako su mogli angažirat glumicu za ovo, ne znam zašto nije mogla bit bar u jednoj sceni.
Anastasia je Red Queen, super twist! Nadam se da će pokazat kako se promijenila i osvojila Wonderland (čitaj: svrgnula Coru I dalje željno iščekujem njeno pojavljivanje).
Lijepo je bilo vidjeti Robin Hooda, budući će ga OUAT vjerojatno sad ignorirati do druge polovice sezone.
Jafar je baš pravi negativac, kako hladnokrvno ubija Samo da ga ne ujebu s nekom pričom opravdanja iz prošlosti. Zaslužujemo jednog negativca koji je zao do srži bez posebnog razloga.
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 07:07   #56
Quote:
kresho kaže: Pogledaj post
Zaslužujemo jednog negativca koji je zao do srži bez posebnog razloga.
Da, ali nema sanse da se to ostvari. Kitsis i Horowitz su rekli da im nijedan bad guy nije potpuno bad kao sto ni good guys nisu potpuno good. Parafraziram, ima u jednom intervjuu, cini mi se sa PaleyFesta 2012.
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 22:08   #57
Meni je bila super zadnja epizoda! Moran priznat da su mi sve zanimljiviji...
Šteta šta je ovaj tjedan pauza
Sve je interesantnije.. iznenadila me pojava Robina Hooda, a još više saznanje da je Anastasia = Red Queen
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 20:12   #58
Treća epizoda najbolja do sada! Taman sam nakon druge epizode mislio da ću prekinut s gledanjem, al eto ne znam zašto, vrag mi ni dao mira i išao sam svejedno pogledat treću epizodu i odlični su mi bili.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 20:28   #59
Jesu!

Meni pocinje maaaaaalo da smeta to sto je Alice prepametna i u svemu se snalazi savrseno.
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 02:53   #60
Meni je serija ODLIČNA! Dobro, na efekte zažmirim, al ugl je sve ok...glumci mi se sviđaju ..najbolji mi je Knave sa Bloody hell svaku drugu rečenicu! I Alice mi je odlična..ali jedino kog ne mogu smislit je Red Queen ..ja kad nju vidim imam osječaj da će joj one usnice pojest lice ..ne želim biti prosta, ali ne znam kako da opišem: izgleda kao da je popušila konju!

I da, VELIKA zamjerka za Maleficient ...ima tona nema slike?? WTF?? Kakvo je to ponašanje, pa to je Kristin iliti Pam iz True Blooda ...jedino nju volim više od Regine!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.