Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 19:48   #61
Ja sam se prisilio danas pogledati prošlu jer sutra dolazi nova, a da sam krenuo slagati zaostatke mislim da nikad ne bih ni pogledao

Možda je ono s Calebom na kraju znak da će se neke stvari promijeniti, pa postane zanimljivije Barem se nadam
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 20:18   #62
Ovo je onak... sad ne znam šta da mislim. Jel on otiš'o za stalno bye bye ili se samo preko vode teleportirao nekud???

Ako je za stalno i sad je mrtav ne kužim u čemu je poanta uopće. Vratio se, razočarao, nestao??? Zanimljivije bi bilo da je ovo drugo.
Ovo je serija na kockice. U svakoj epizodi postoji ta neka interesantna kockica, tj. zanimljiv detalj, a ostalo je baš zaboravno :P
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 21:23   #63
Meni ovo dosadno, neda mi se skidati ova nova epizoda, budem pričekao da vidim kakav će biti kraj na forumu
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 14:47   #64
jel tko pogledao novu? jel dosadna? ovo postaje sve dosadnije i dosadnije
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 15:01   #65
Ja odustao. Iritiraju me likovi, radnja se ne miče s mrtve točke. Ćao.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 16:25   #66
Da, nova je dosadna i bez veze.
Postaje sve slabije i slabije.

Stvarno se nadam da će na Uskrs pustit najbolju epizodu serije i da će se dogodit više neki preokret.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 21:11   #67
NIje baš dosadna. Dolaze novi likovi, narod se diže protiv "pridošlica", sve više pitanja se otvara. Evo, ova ep. završava tako što je oteta "pridošlica" koja je trudna sa svećenikom.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 16:40   #68
Zapravo mi je serija postala zanimljiva. Onaj kraj zadnje epizode, iako pomalo očekivan, mi je bio dosta napet. Zanima me što će dalje. Nastavljam gledati još neko vrijeme. A i volim Omara Eppsa.
__________________
"Sometimes, not saying anything is the best answer. You see, silence can never be misquoted."
— Cassie Ainsworth
Emery is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 16:53   #69
lol, još neko vrijeme. misliš još tu jednu preostalu epizodu.
no slažem se, kraj epizode bio je dobar, i iskupili su se s njime za onu koju su ubili,
pa ju opet uskrsli.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 12:31   #70
Thumbs down

She came back from dead, just to dump his sorry ass


FLOP, eto šta je! Ova serija... jedan veliki promašaj i razočaranje. Najgori kraj ikada.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 18:02   #71
zašto?

pa normalno da su ostavili cliffhanger s obzirom da nisu JOŠ otkazani

nije neka serija, ali bilo bi dobro vidjet drugu sezonu, puno pitanja je ostalo
__________________
Gradu
cocky_bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 18:12   #72
A šta je na kraju bilo s onim da je ovo limited-run series with 12-13 episodes??

Mislio sam da će stvarno biti tako, ali sigurno neću dalje gledati ako će sad to otezati ne znam koliko.

Stao sam na 5. i mislim da mi je to dosta

Ako netko ima volje, može prepričati samo što je bilo u zadnjoj epizodi, da si potvrdim da je dobro što sam odustao
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 18:29   #73
pročitao sam negdje da ABC 13-og ili tak negdje objavljuje jesensku shemu tj koje serije će otkazati a koje obnovit....navodno će ovo bit obnovljeno

radnju mi se ne da prepričavat ukratko, hrpa uskrsnulih, neki ih smatraju prijetnjom, stiže vojska, biraju se strane, neki bježe itd i solidan cliffhanger na kraju
__________________
Gradu
cocky_bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 20:05   #74
dakle, Belamy zove onu svoju šeficu i kaže joj da ih se dosta vraća iz mrtvih i nek potegne neke veze, ona šalje vojsku, nekog tipa kojem je lagala o čem se radi -rekla mu je da je poplava ili nešt tak, i da im treba pomoć. šerifova žena koja je otišla k onom drugom liku se suočava s njim, da bi mu rekla da ga više ne voli, iako je on jedva čekao da ju vidi. na to njemu nešt u glavi pukne i on pokaže tom glavnom zapovjedniku onu koja se vratila iz mrtvih i potom njeno tijelo. te tvrdi da to ne mogu biti ljudi, pa ih skupe u gimnaziji, prebrojavaju, identificiraju itd. sve se u biti pogorša i nastavlja se pogoršavati. segregacija, jel. Belmy vidi što se događa i briše s klincem, nailaze oni na neke bube na cesti, te potom dolaze helikopteri i auti i to je kraj, onako abruptly prekinuto - ja sam bio uvjeren da je ovo finale. zato sam i rekao da ne valja. ne valja ako je finale, / ne valja ako ne produlje. naglo prekinuto i nema smisla što je tako prekinuto. zašto nisu mogli odjednom pustit sve; o ovom se izgleda ništa ne zna za sigurno,
(osim da postoji knjiga prema kojoj je rađeno).

p.s.
oh da, i spoiler koji se da isčitati: Belamy je jedan od njih - mrtvaca koji su se vratili.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 20:29   #75
ne bih se složio s tvojim spoilerom

ovako sam ja to protumačio:

spoiler-nije bellamy jedan od njih nego je preživjeli sin Thompsonovih(žena priča da je mali imao ožiljak koji na kraju vidimo na bellamyu)...da je poginuo vratio bi se s njima i bio bi klinac
cocky_bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 20:44   #76
da, imaš pravo. ponekad si stvarno trebam posložit stvari u glavi prije nego što nešt napišem.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 13:24   #77
Ovdje se ne zna tko pije tko placa...kupus teski

Sent from my GT-S6310 using Tapatalk
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 23:54   #78
pilot mi je bio dobar, al ova serija je tolko dosadnaaaaa
tih 8 epizoda sam gledao od trećeg mjeseca kad je počela do danas
odustao bi jos nakon 2. ili 3., al vuče me misterij, zanima me kako se vracaju, zasto itd
nadam se da ce past u startu 2. sezone gledanost, dat im na vrijeme notice da završe smisleno
il da mi jednostavno ovdje neko napise ko je gledao francusku verziju kraj
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 09:06   #79
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
il da mi jednostavno ovdje neko napise ko je gledao francusku verziju kraj
evo, napisat ću: SERIJA NIJE PO FRANCUSKOJ VERZIJI!
(nego po američkoj knjizi)
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:42   #80
Ima li netko dovoljno uporan i čudan da gleda i dalje ovu seriju, jel se popravlja, jel se kvari, jel dosadna ili je dosadna i tako, pa da znamo?
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.