Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 12:31   #101
Uplatit ću tijekom dana 50 kn.
Držim fige da se javi još donatora.
Biska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 17:15   #102
hvala puno, biska. zaboravila sam napisati da sam 100 kn za cijepljenj uzela od donacija na fejsu, a onih 100 kn koje su mi ostale od čuvanja pepe ću potrošiti na kupnju nove knjige u knjižnmici koju je pepica izgrizla. fotku sam stavila u temu čupkica i njene bebe.

imam i jednu grebalicu na prodaju pa ću staviti i nju.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 12:39   #103
tesa je oriije 7 dana operirala kvržicu. donaciju smo dobile od donatorice na fb. dobro je, bila je totalno grogi još dan poslije od heptanona i sedativa, ali kad je to popustilo, bila je par dana jako sretna. očito ju je to smetalo. dobila je i za foresto ogrlicu jer sad kad imam samo 3, a ne 5 pasa ipak je bilo šanse da ću skupiti za jednu foresto. da ne moram kupovati ampule, nakon kojih za 2-3 tjedna na bijeloj maci lakshmi vidim par buha. tako da sad svi psi imaju foresto, naravno moji o mom trošku, naravno da ne donatorskom. hrane još imamo dosta za neko vrijeme, tako da ništa ne trebamo. a tebi biska još jednom puno hvala na 50 kn za tesicu.

evo fotke rane, račun za operaciju i račun na koijem je vreća hrane brit za tesu i moje. trećina vreće računam za tesu. na računu je i sve što kupijem za svoje jer ne radim odvojene račune. namjerno sve stavim na isti račun da se vidi što od svoje love kupiujem za svoje. da se ne bi netko našao tko bi mislio da donacije koristim za svoje. čist račun - duga ljubav!





i račun za vreću brita za tesu trećina i 2 trećine za moje. tesa ima 19 kg, a moja 2 psa 30. jede ko malena. ogrlice i ostalo.



a ovo je tesina nova obožavateljica. nije potencijalna udomiteljica, ima svoja 2 psa. evo koliko tesa pobuđuje ljubavi i nježnosti , a poziva nema. nakon dugo vremena imala je jedan neki dan, ali žena se više nije javila.

lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:26   #104
nema nikakvih upita za tesu. morat ćemo naći vremena i zamoliti tetu luvi da nađe vremena i donese nam opet sreću svojim čarobnim fotkama. sve donacije su nam već odavno presušile. molim pomoć u hrani ili za hranu. momentalno imam 4 psa, 7 maca i 1 vani.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 13:54   #105
evo, mi smo i dalje tu. na forumu. imali donacija ili ne, mi smo uvijek tu. jer životinje trebaju pomoć, a tu smo zbog njih. osim ove silne pomoći koja je ponuđena, imali smo čudom jednu ponudu u inbox za pomoć tesi, ali 2,5 tjedna nisam bila pri netu pa nisam mogla odgovoriti. a sad je osobi već dulje vrijeme pun inbox.

molim pomoć u hrani ili za hranu za tesu. foresto je kupljen u 6. mjesecu i trebala bih ga već zamijeniti ili kupiti ampulu. nikakvih upita za nju.

tesa je dobro i najbolja je pesica koju sam ikad imala.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 10:39   #106
iako tesica ovdje već jako jako dugo nije dobila ni mrvicu interesa, dižem temu u nadi da će nam se netko ipak napokon smilovati. na fejsu smo dobili 100 kn, za to ću kupiti pijesak i nešto malo konzervi za mace, i dobili smo vreću od 14 kg whiskasa. tako da je najhitnije za mace podmireno, za njih još treba samo jedna ampula za velike pse.

ali za tesu ne ostaje ništa. a suhe hrane nemamo već dulje, kuham jer kako kuham za malenu koja ima zatajenje bubrega, pa kuhano jedu i tesa i floki. jer za renal za malenu više nemam. malenino liječenje me je u 3 tjedna koštalo oko 2000 kn pa mi je svaki iznos koji dajem od mjesecima neplaćenih režija zaista nepodnošljiv, više nego proteklih mjeseci.

krajnje je vrijeme da dobije ampulu da nam se opet ne pojave buhe. a nadam se zapravo da ću opet skupiti za foresto, jer s ampulama ipak imamo buhe povremeno, a s forestom nismo imali mjesecima. jede brit, a kad je frka jede i petshop. na selu smo za novu godinu kupili hobby dog, i to nitko nije htio, iako je premium. tesa je to jela do neki dan po mrvicu u svakom obroku dobro maskiranu. i lidl, onaj skuplji hoće jesti, ali jedino brit jede u slast.

u 4. mjesecu se treba cijepiti, pa kako stvari stoje s tesom i mojim štićenicima, najbolje da za to već počnem skupljati sad pa do travnja možda i skupim barem dio. (crni humor).
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 19:01   #107
već dulje pokušavam skupiti za cijepljenje na bjesnoću za tesu. stanje u kasici se već dulje ne miče s 50 kn koje smo dobili na fejsu. i pomoć u hrani za nju bi dobro došla. mace su jučer dobile donaciju hrane koja će trajati neko vrijeme, a tesa je opet ostala kratkih rukava. upita za nu nema.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.