Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2015., 19:45   #21
Quote:
stormy blond kaže: Pogledaj post
Ma nije kvalitetniji, nije to nigdje rečeno, veći je grad i prije će se naći smještaj, barem se nadam.
Nema potrebe za zlom krvi, samo da se nešto čim prije nađe. CErje je loše rješenje, to svi znamo.
Nema tu nikakvih loših primisli, smještaj je ponuđen - kakav je problem oglašavati štene na privremenom u Slavoniji, tražeći udomljavanje u Zagrebu?

Da, problem je prijevoz, ali i ovdje je ponuđen novac za prijevoz, ma ne vjerujem da baš nitko ne bi vozio životinju za novac i to još tako malo i nezahtjevno štene.
Uostalom, to je samo moje razmišljanje... da mogu, sama bih je odvezla o svom trošku, ali obaveze ne dozvoljavaju cjelodnevno izbivanje - mogu samo sudjelovati u troškovima prijevoza bude li potrebe.
Lily04 is offline  
Old 21.02.2015., 04:15   #22
pa nije valjda bolje da ode u cerje, nego da se iz slavonije udomljava u zg. kao da je to nemoguće i kao da se nije milijon puta već dogodilo. kao i uvijek potreban prijevoz za nešto takvo. ako se ne pojavi smještaj u zg.
lily0 is offline  
Old 21.02.2015., 08:56   #23
Prvo, ne znam o čemu govorite - nitko mi nije ponudio smještaj. Nigdje.

Drugo, za sada je tamo gdje je i mi pratimo situaciju. Nećemo dozvoliti da ode u Cerje niti na cestu.

Tražimo najbolju opciju.
LinaLena is offline  
Old 21.02.2015., 09:33   #24
Quote:
winica kaže: Pogledaj post
LinaLena, kaže Cupanka da bi je ona mogla pričuvati. Može li se nekako naći prijevoz,ja ću pomoći oko njenih troškova.
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Hvala Cupanka, ali mislim da to stvarno nema smisla. Treba je smjestiti u Zg i onda udomljavati. Znamo svi kako je teško kvalitetno udomiti psa i u Zg a kamoli Slavoniji.

Tražim smještaj na sve strane ali od milijun zagrepčana, nitko nema malo prostora za ovu predobru minijaturicu. :-(
Konkretna ponuda za smještaj i odgovor na istu
Lily04 is offline  
Old 21.02.2015., 12:20   #25
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Konkretna ponuda za smještaj i odgovor na istu
Lily04, Cupanka me nije kontaktirala, dakle to ne uzimam za ozbiljno. Ljudi često tako u postu napišu da bi rado ali onda nisu ipak u mogućnosti.

Ne vidim zaista potrebe da se malu odvlači u Slavoniju pa ćemo onda opet tražiti prijevoz do Zg i plaćati nekome da je doveze natrag, besmisleno je da se troši dragocjeni novac na prijevoz koji može poslužiti za sterilizaciju, hranu i antiparazitike. Nemojmo se razbacivati novcem - znamo svi kakva je situacija.
LinaLena is offline  
Old 21.02.2015., 12:26   #26
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Lily04, Cupanka me nije kontaktirala, dakle to ne uzimam za ozbiljno.
A tak, s obzirom da si joj se zahvalila i odbila, mislila sam da si ozbiljno shvatila ponudu.

Toplo se nadam da će te na vrijeme naći smještaj u Zagrebu.
Lily04 is offline  
Old 21.02.2015., 12:36   #27
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Lily04, Cupanka me nije kontaktirala, dakle to ne uzimam za ozbiljno. Ljudi često tako u postu napišu da bi rado ali onda nisu ipak u mogućnosti.
Moja ponuda za privremenim smještajem je i dalje otvorena i ozbiljna.
cupanka is offline  
Old 21.02.2015., 13:41   #28
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Moja ponuda za privremenim smještajem je i dalje otvorena i ozbiljna.
Hvala ti Cupanka od srca, iskreno - nisam prvi put shvatila ozbiljno, no možda i zato što smatram da to nije dobra ideja.

Ja psa tako dislociranog ne mogu ni fotkati ni oglašavati kako bih htjela, niti imam kontrolu nad njezinim zdravljem i izborom veterinara za sterilizaciju i sve ostalo.

Imam ozbiljnu ponudu za udomljenje s juga hrvatske, no ljudi dolaze u Zg tek za Uskrs. Odvlačenje psa tako daleko od Zg neće pomoći. Voljela bih da je se do tada sredi i da u novi dom ode zdrava, očišćena i sterilizirana.
LinaLena is offline  
Old 21.02.2015., 13:53   #29
Kako god želite,ja životinjice isto steriliziram,očistim od parazita,po mogućnosti cijepim i onda udomljavam,nije da bi kod mene bila prljava i zanemarena,u dom bi išla zdrava (to nikad ne znamo) sterilizirana i čista,kao i sve do sadašnje živinice

Svako dobro i mantram da se malena što prije smjesti na toplo jer najavljuju novi val hladnoće,snijega i sve što uz to ide..

LP
cupanka is offline  
Old 21.02.2015., 14:55   #30
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Kako god želite,ja životinjice isto steriliziram,očistim od parazita,po mogućnosti cijepim i onda udomljavam,nije da bi kod mene bila prljava i zanemarena,u dom bi išla zdrava (to nikad ne znamo) sterilizirana i čista,kao i sve do sadašnje živinice
Nisam ni mislila da bi bila zanemarena ili prljava kod tebe - poanta je u dislociranosti. Hvala još jednom na ponudi.
LinaLena is offline  
Old 21.02.2015., 15:20   #31
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislila da bi bila zanemarena ili prljava kod tebe - poanta je u dislociranosti. Hvala još jednom na ponudi.
Lina Lena daj me molim te nazovi na broj koji sam poslao na pp. Mogu otići po malenu danas ili eventualno u ponedjeljak tako da ima privremeni.
Milki71 is offline  
Old 21.02.2015., 17:35   #32
Evo, nađen smještaj u Zagrebu. Hvala puno Milki71
LinaLena is offline  
Old 01.03.2015., 12:52   #33
Ami je kod mene - ima cistitis pa je od subote na terapiji, imala je skoro 40 temperature. Također ima pupčanu herniju pa će to biti sanirano kad bude išla na sterilizaciju.

Procjena veterinara je max 5-6 mjeseci starosti.



Malena je predivna, puno, puno manja nego što djeluje na slikama, tek nešto veća od mačke i ima najsvileniju dlaku koju sam ikad opipala.



LinaLena is offline  
Old 01.03.2015., 13:10   #34
Joooj med medeni

Šaljemo puse ozdravilice
cupanka is offline  
Old 01.03.2015., 20:06   #35
Hjoj.
__________________
I have seen things so beautiful they have brought tears to my eyes. Yet none of them can match the gracefulness and beauty of a horse running free.
Nikich is offline  
Old 02.03.2015., 11:42   #36
Super,super da je kod tebe.
Predivna je. Držim fige da brzo nađe svoj dom.
winica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.