Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2013., 15:40   #41
dajte nove fotkice malenih!!!!!

a sto se ponasanja tice, Victory...maleni ima jedan obrazac ponasanja koji treba promjeniti. Premalo je kod tebe... on nije imao dodir s ljudima i sve mi je novo.
Nemoj dozvoliti da ti trga stvari..da pokazuje takve reakcije..odmah ga korigiraj kao sto bi ga mama korigirala.

Zena iz susjednih kuca mi je jucer rekla da ih mama kuja trazi... zavija i zove ih
o siroti pas...!!!!
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 17:41   #42
Do sada ništa nije uništio, niti pokušava, tu i tamo odnese šlapu ali ga previše ne interesira. Kupili smo špage za peseke i voli se s time poigrati, lopticu svaki dan sve više upoznava, ma divan je, stalno me prati i spava mi pored nogu

Jako mi je žao mame, ta se stvarno napatila, em što je sama em što joj svake godine netko uzme štence ili sami uginu,...prestrašno. Ne smijemo odustati od nje.

Lady_blu je zadužena za slike drugog štenca jer ona zna kome ga je udomila

Ako Ramba ne udomim do nedjelje trebat ću početi skupljati novčiće za njegovo cijepljenje koje treba biti idući tjedan a i za ostala ako duže ostane. Neću se time još zamarati jer imamo tjedan dana.

Evo još koja fotka, a ostale su u albumu na fejsu: http://www.facebook.com/media/set/?s...6514262&type=1




Zadnje uređivanje Victory =) : 12.03.2013. at 17:49.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 23:33   #43
Za vikend ćemo ići u posjetu Lojzeku pa ćemo ću ga fotkati.

Iz Dumovca mi se danas nisu javili, kako su obećali, pa ću ja njih zvati ujutro. I naravno, pišem sve.
lady_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 11:34   #44
Thumbs down

Ovako.... opet sam zvala Dumovec i rekli su mi da ponovno nazovem sutra ujutro, jer, citiram "to jako puno košta, sterilizacija i radni sat hvatača i to prvo treba odobriti".
lady_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 21:29   #45
nemam komentar
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 18:11   #46
Da li bi još tko samnom htio zvati Dumovec, da ih zatrpamo pozivima, pa možda odreagiraju.
lady_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 17:51   #47
Sva sam u strci ovaj tjedan tako da nisam uopće stigla. Probat ću svakako idući tjedan, ako ništa od njih morat ćemo se sami organizirati.

Rambo je super, samo što nitko ne zove. Trebat će mu više vremena da se navikne na ljude jer je jako nepovjerljiv prema ljudima, a moje pse obožava.


Sasvim slučajno sam vidjela ovu fotku na fejsu, malena je pronađena na Malešnici, ista je kao i Rambo, uši, tijelo, gusta dlaka, tako da sam uvjerena da mu je ovo seka. Znam da mi je žena tj. njezina nečakinja rekla kako je vidjela 2 ovakva tamno smeđa štenca, a ostali su bili svijetlije boje. Mala je imala sreće pa je odmah udomljena.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 10:53   #48
Jel netko zvao još Dumovec? Ja nisam jer nisam imala telefon

tonka, lady ili netko drugi jel može itko otići do nasipa da vidi jel kujica još tamo?

Rambica nam je udomljen u predivnu obitelj gdje će mu društvo praviti jedna mala starija dama (koja je isto udomljena) i par mačaka . Dvorište je ogromno i zaograđeno tako da je stalno vani i uživa, naravno..spava u kući.

Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 11:27   #49
Bravo!!! Sretno Rambo!!! :klap:

.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 11:47   #50
LJudi moji, za Dumovec nemam komentara, sve same strava priče oko njihova imena. Ja sam ih jednom prilikom nazivala mjesec i pol, svaki je put djelatnik zapisao moje kontakt podatke i ništa. I tako u krug, svaki put mi rekli da nemaju zabilježeno da sam ikada prije zvala!
Lexi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:02   #51
Pa lady_blu ih je zvala i samo su odgađali za ikakvu info, osim da su za sada puni. Jedna cura ih je zvala za štence na Vrtnom putu i rekli joj da će ići tražiti štence, možeš misliti...imali bi mjesta za njih 6 a nemaju za 1...
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 12:50   #52
Uzburka mi se krv kad se oni spomenu...no to je tema za potpuno drugu raspravu.
Lexi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 21:05   #53
Evo da se javimo sa novim slikicama, Rambo nam uživa, od malog divljaka se pretvorio u veliku dobricu.






E sada, što se tiče mame, tražila sam ju i tražila i ništa, kako je grmlje sada visoko jako teško će se i uočiti. Ne vjerujem da je samo tako otišla nakon 7 godina, ona mora tamo biti ali očito da ja uvijek dođem u krivo vrijeme ili ju jednostavno od silnog granja ne vidim. Ako se ona tjera 2 puta godišnje, što je moguće po riječima susjeda ona bi opet uskoro trebala imati štence.

Molim vas, ako itko može da napravi krug tamo samo da je vidimo i da se onda probamo organizirati da se ulovi.

Pitala sam na par mjesta jel netko ima zamke za veće pse ali jedino što mi je bilo ponuđeno su velike zamke za divlje svinje koje je moguće transportirati samo kombijem, vet mi je rekao da sedalina nema više nigdje za kupiti i da je dosta rizično sa njime jer psi dosta loše mogu reagirati na njega, tako da jedino se može koristiti apaurin.

Jel netko zna možda gdje nabaviti zamke za mačke i zamke za pse? Preko ebaya ih ima nekoliko ali sa poštarinom je preskupo.

Najvažnije mi je sada da ju netko vidi tamo tako da smo sigurno da nije otišla, a onda bi ostalo već nekako riješili.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 09:20   #54
Victory... maleni je izrastao u prekrasnog psa!!!

Ja od onda nisam vidjela mamu kuju. istina je da nisam niti previse bila na nasipu... kako dolazi jesen...sve cu cesce opet biit na nasipu..javim ako ista saznam!!
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:35   #55
Jedan savjet za Dumovec, svaki put kada nazovete pitajte s kime ste pricali i zapisite.

Nakon nekoliko poziva i imena nazovite Suzu, pa im to ispricajte i takodjer uzmite ime. Ako se i tada nista ne dogodi zovite na vet.inspekciju i sve prepricajte i navedite sva imena s kojima ste pricali i trazite da odrade svi skupa svoj posao. Ako to ne upali pisite mail gradonacelniku da mu institucije ne rade svoj posao i opet navedite sva imena, datume i slicno......

Mozda se netko pokrene......
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 13:50   #56
Prvo da vam pokažem Rambeka koji je narastao u predivnog psa



ostale fotke su u albumu https://www.facebook.com/viktorija.l...6514262&type=3

Rambekova (tamna ) seka je kod mene u kvartu, ne moram ni govoriti kako je i ona


E sad, mama se i dalje KOTI U ONOJ ŠUMETINI, prošle godine u 10mj su OPET nađeni štenci, netko ih je pokupio i ostavio na parkiralištu


još malo pa će OPET biti jedno leglo!

Danas su me ljudi na 3 strane pitali jel znam ovu kujicu:




Na koga vam sliči? Ima oko godinu dana, Rambek i ekipa sada imaju oko godinu i 2mj, ova curka sa slike je nađena u Podsusedu, što nije toliko daleko, s obzirom na to da sam prije dobila info od susjeda koji su blizu nasipa da je jedan čovjek uzeo 2 štenca, a ostalima se gubi svaki trag (da vas podsjetim bilo ih je oko 8)

Kako god bilo ova curka HITNO TRAŽI SMJEŠTAJ ili DOM, nađen joj je smještaj kod susjede od nalaznice ali malena stalno bježi, trenutno luta po cesti i svi znamo kako će to završiti ako ju netko ne uzme.

Ovo je link njezinog albuma na facebooku pa VAS MOLIM tko god može da ga podijeli
https://www.facebook.com/vanja.barko...7720728&type=1


Čim bude lijepše vrijeme probati ću opet otići do nasipa da vidim jel mama tamo, ako je moramo se pod hitno baciti u akciju da se ulovi i sterilizira.
Ako itko može, neka ode sam pogledati, ja nemam pokaz i nisam išla od prošle godine tamo, zato VAS SVE OPET MOLIM TKO MOŽE POMOĆI NEKA SE JAVI.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 16:44   #57
Kuju sami uloviti nećemo.

Treba nam pomoć Dumovca.

Mislim da mi je jasno zašto oni ne žele doći, vjerojatno misle što će s divljom kujicom.....

Možda bi se trebalo nagoditi s njima da ju dođu uloviti, sterilizirati I po oporavku vratiti na njeno područje ako je zaista divlja .


Ne znam, bubetam
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 16:03   #58
Da, ova pesica bi zbilja mogla biti od te kuje. Kao sto sam i na pm rekla, mozete racunati na moju pomoc.
Inace tamna seka je moja neman, nes slikica je tu: https://www.dropbox.com/sh/wfjmqwc699i832d/I4POOAKXSV

Sent from my HTC One S using Tapatalk
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 17:15   #59
Da, morali bi napisati kuja i bezbroj štenaca!
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 08:24   #60
Quote:
Ninaaaaaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Da, ova pesica bi zbilja mogla biti od te kuje. Kao sto sam i na pm rekla, mozete racunati na moju pomoc.
Inace tamna seka je moja neman, nes slikica je tu: https://www.dropbox.com/sh/wfjmqwc699i832d/I4POOAKXSV

Sent from my HTC One S using Tapatalk
Prekrasna je

Takodjer, ja mogu pomoci u trazenju, mamljenju i ostavljanju hrane, no vjerujem da bez puske za uspavljivanje do nje necemo doci


Istina, nemam iskustva sa 'zamkama'
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.