Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 08:54   #1641
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
U petak (sutra) u Vecernjem opet popust za Borovo
Hvala ti puno!!! ))
Bas si me razveselila.
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:10   #1642
Tako su jutros rekli na htv-u na reklami, samo prije kupovine provjeri da nije ipak u subotu kao sto je bilo prosli tjedan
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 19:08   #1643
Jel zna netko ima li kakvih (većih) sniženja u c&a? Sve čekamo ono sniženje od 25% koje znaju s vremena na vrijeme imati vikendom, ali ništa od toga a zadnje je bilo u svibnju.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
PoisonIvy1990 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 10:23   #1644
Kad krece 2. krug na oysho.hr?
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:13   #1645
Ima li jos ista vrijedno posjeta P&C u West Gatu?? Bio netko ovih dana?
Frenky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 08:13   #1646
Mi smo bili 2 tjedna prije nego što je počela akcija i ništa nismo našli. Sve ovisi o tome što tražiš.
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 09:48   #1647
Ja dobila obavijest da se P&C u CCO West zatvara i da je uz njihovu karticu vjernosti na cjelokupan asortiman 30%. Vrijedi do 31.07.2017.
Zna li tko šta o tome??
Ili je to samo privremeno dok se ne presele u neki drugi prostor??
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 09:59   #1648
Sniženja/rasprodaje #2

Stvarno je tako i ne treba ti kartica, 30% je na sve radi zatvaranja te poslovnice. Edit: ja sam dobila kupon taj za west gate.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:56   #1649
Kad bi mogao popust u Intimissimi u Arena Centru?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:38   #1650
Ima li trenutno igdje kakvo sniženje na UGG i/ili Hunter?
__________________
'Who could ever leave me, darling?
But who could stay?'
nuclearbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 14:01   #1651
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Stvarno je tako i ne treba ti kartica, 30% je na sve radi zatvaranja te poslovnice. Edit: ja sam dobila kupon taj za west gate.
Potpuno se povlače iz Hr ili?
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 14:29   #1652
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Stvarno je tako i ne treba ti kartica, 30% je na sve radi zatvaranja te poslovnice. Edit: ja sam dobila kupon taj za west gate.
Quote:
@nchi kaže: Pogledaj post
Potpuno se povlače iz Hr ili?
zatvaraju poslovnicu u West Gate-u, a to piše i u postu koji si quotala.
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 17:24   #1653
Trebalo bi tako pisati i na kuponu. Barem prema informacijama koje imam od prodavacica, samo se u WG zatvaraju.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 19:23   #1654
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi tako pisati i na kuponu. Barem prema informacijama koje imam od prodavacica, samo se u WG zatvaraju.
Izgleda da u west gateu baš i ne ide prodaja. Nisam osobno išla u west gate već duže vrijeme, ali sam čula da su se inditexovi zara i masimo dutti ne otvorili u cco west, već preselili iz west gatea. A sada evo i Peek pišete da se zatvara.

Moje pitanje: Jesu sniženja u Humanicu na sandale i kolilo otprilike ( ako je netko gledao )??
Vidjela sam jedne TH sandale još prije par mjeseci pa si mislim da su sada na sniženju. Možda.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:19   #1655
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
zatvaraju poslovnicu u West Gate-u, a to piše i u postu koji si quotala.

Ne, djevojka je gore napisala da je dobila info za CCO West. Očito da odlaze iz Hrvatske.
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:17   #1656
Zanima me dućan City style u Importaneu. Ne kupujem tamo inače, ali naletila sam prije 2 mjeseca na divne sandale, i sad neki dan otišla vidjet jel ih ima još i jesu li snižene i ništa. Nema nikakvog sniženja.
Ne znam kakva je kvaliteta pa bi ih htjela snižene uzet...

Ima li tko ikakva iskustva?
Hvala!
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:43   #1657
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Ne, djevojka je gore napisala da je dobila info za CCO West. Očito da odlaze iz Hrvatske.
ne odlaze iz hr jer prodavačice iz wg-a su većinom premještene u druge trgovine, ili su nažalost dobile otkaz.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:41   #1658
Meni cijeli taj sustav nagrađivanja prodavačica uopće nema smisla. Nitko ti se ne ponudi pomoći dok nešto ne odabreš, a kad nosiš prema blagajni onda ti otimaju stvari iz ruku. Još je gore što sam vidjela da je jedna teta naljepila te svoje naljepnice na kartončiće, a teta na blagajni je zatim skinula njene naljepnice i stavila svoje.

Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Zanima me dućan City style u Importaneu. Ne kupujem tamo inače, ali naletila sam prije 2 mjeseca na divne sandale, i sad neki dan otišla vidjet jel ih ima još i jesu li snižene i ništa. Nema nikakvog sniženja.
Ne znam kakva je kvaliteta pa bi ih htjela snižene uzet...

Ima li tko ikakva iskustva?
Hvala!
Mislim da to baš i nije neka kvaliteta. Kolegica s posla ima jedne njihove cipele i zadovoljna je dizajnom, ali ja tamo nikad nisam našla ništa kvalitetno niti kožno. Čini mi se da samo prodaju lijepi dizajn, a prostor u shopping centrima je jako skup pa prodaju nekvalitetne cipele po jako visokim cijenama (ali to radi i Zara ). Ove zime su u vrijeme sniženja baš sve snizili u pola cijene.
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:18   #1659
E pa super bi bilo da stave u pola cijene, nadam se da ce uskoro!
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 11:17   #1660
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Izgleda da u west gateu baš i ne ide prodaja. Nisam osobno išla u west gate već duže vrijeme, ali sam čula da su se inditexovi zara i masimo dutti ne otvorili u cco west, već preselili iz west gatea. A sada evo i Peek pišete da se zatvara.

Moje pitanje: Jesu sniženja u Humanicu na sandale i kolilo otprilike ( ako je netko gledao )??
Vidjela sam jedne TH sandale još prije par mjeseci pa si mislim da su sada na sniženju. Možda.
Zavisi..neke su snižene oko 30/ neke 50/.. Ja sam kupila jedne u pol cijene jer su bile među zadnjim brrojevima
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.