Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 23:29   #81
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Naravno, zovi dhl i nek ti daju broj od dostavljaca.
Ja bi ga pitala za zdravlje
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo s DHL-om je da oni običavaju uručiti paket bilo kome - susjedu ili na koga prvog naiđu, a ta osoba potpiše preuzimanje što bude vidljivo kod statusa na njihovoj stranici.
Dojma sam da niti ne provjere kome uručuju.
Zato nastojim izbjeći dostavu DHL-om.

Ovo me stvarno raspi*dilo! To mi je bas uzasno bitan paket!
Pa ne mogu tek tako dati nekome! Ali nitko od susjeda nije uzeo
Naravno da cu ih ujutro odmah nazvati i traziti objasnjenje. Ako su toliko neprofesionalni, e pa onda necu nikoga stedjeti i napravit cu dramu!

Prosli put su mi napisali da nije nikog bilo doma i da nisu mogli uruciti. A svi bili doma, jos ja cijeli dan od 8-20h cekala paket.
Napravila sam frku i frajer je dosao odmah ujutro u subotu. I to svojim osobnim automobilom! Znaci, dobio je po nosu. Cak mi ga je i bilo zao i nekako mi je normalnije da nisu stigli ili da im se nije dalo doci pa napisu da nikog nije bilo doma. Ali ovo, napisati da je uruceno a nije, e pa fakat necu imati ni trunke razumijevanja! Taman da i dobije otkaz.
Tko bi od njih imao razumijevanja za mene, pff..
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 09:52   #82
Meni nije jasno kakav dostavljač DHL-a...
Meni dostavlja HP (koja ima ugovor sa njemačkim DHL-om), odn. ostavi mi obavijest i paket podignem u svojoj lokalnoj pošti.
Predzadnji paket isto nisam dobila obavijest, pa sam peti dan od kad je paket ušao u HR otišla do svoje pošte. Naravno bio je tamo, odmah ga je našla po tracking broju...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 10:38   #83
meni isto dostavlja DHL (ali ja imam samo pozitivna iskustva)
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 10:56   #84
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Cure, moze pomoc?

Poslan mi je Asos paket standard delivery, provjeravam broj za pracenje preko dhl-a i pise da je danas uspjesno dostavljen. Ali nije!

Paketa nema, obavijesti nema! Nitko bio, nitko vidio paket a on kao danas ujutro meni uspjesno dostavljen.
Koga zvati? Dhl ili? Da provjerim gdje je i kakve su to gluposti.
Ako je netko imao takvu situaciju, molim pomoc i sabjet.
Hvala
Dakle, na DHL stranici za praćenje paketa pogledaj koji je međunarodni broj za praćenje pošiljke i provjeri na stranicama Pošte (unutarnji promet) gdje se paket nalazi. Ako stvarno piše da je isporučen zovi lokalni poštanski ured jer je možda tamo, a možda ti i stigne danas. Možeš zvati i službu za korisnike od Pošte, ali od njih redovno nikakve koristi. Jedino ti mogu dati broj od dostavljača.
Nema potrebe za panikom, još!
Meni HP uvijek napiše da nisam bila doma i ostave papirić. Pun mi ih je kufer. Rijetko od njih nešto dobijem na ruke.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 10:57   #85
Evo kako dostavlja dhl. Zvala sam dhl i rekli su kako oni dostavljaju direktno na kucnu adresu samo dhl express posiljke, a obicne dhl posiljke preuzima i dostavlja posta.
Pogledam na stranici poste i vidim po trackingu da je uredno potpisano u moje ime i preuzeta posiljka!
Nazvala sam postu i potuzila se i sve objasnila. Rekli su mi da ce me nazvati kad provjere sto se dogodilo. Evo, cekam skoro sat vremena da mi se jave..
Samo se nadam da ga nije dao nekom drugom!

Edit: hooly, da, drugo je kad ti ostave papiric i kazu nisi bila doma a jesi. To im je pod normalno. Ali da dostave kao meni i da netko potpise u moje ime, halo?

Edit: jos me nitko nije nazvao a u meduvremenu je bas dosao moj postar. I pitam ga i frajer kaze jucer nije nikakav paket donio a pogotovo nekom drugom dao da potpise. I bahato kaze: "zovite, provjeravajte dalje, ugodan dan vam zelim"
Cekam odgovor iz poste pa cu vidjeti sa hp expressom..

Zadnje uređivanje anavii86 : 07.02.2017. at 11:22.
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 13:06   #86
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
I ja isto dajem bubreg za 20% kod. Kupujem na Asosu od 2010. i nikad nisam dobila ni we miss you ni rođendanski kod, dođe mi da im se požalim.
Ista situacija i kod mene. Imam 9 (slovima: devet) svadbi ove godine, trebam barem dvije nove haljine, pa ako itko ima kakav kod, a da nece koristiti - tu sam!
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 13:22   #87
Evo da javim ishod situacije. Ako me sad nije mozdani opalio, nece nikad.
Podigla sve na noge i hp express. Hp express je dostavljao. Rekli neka odem u postu i trazim presliku dostavne knjige i da vidim tko je preuzeo, potpisao i da pokrenem postupak, tj prigovor. Dodem u postu, sve mi daju, potpis nije moj. Dostavljac, postar tvrdi da je dostavio, poludio. Kaze da je uzeo svekar (a on i postar se znaju i ostavio njemu) i potpisao. Inace zna nekad svekar uzeti moj paket i uvijek mi kaze i da. Jucer sam ga pitala i kaze nije nista doslo, nitko nije bio, nikakva posta, nije nista potpisao. Paketa nigdje u kuci. Sat vremena rijesavam to u posti i zovem svekrvu da kazem da ga pita, a ona kaze da je ipak svekar to uzeo i ponio na posao jer je taman isao na posao..
Ja jednostavno ne znam sto bih od soka rekla..
Ocito trebam pitati svekra za zdravlje..
Toliko neugodnosti sam imala da sam htjela propasti u zemlju od srama..zbog cega? Ne mogu doci k sebi..
Eto, odsad svi ukucani (pa i vlastita mater) imaju zabranu uzimati bilo sto moje!

Zadnje uređivanje anavii86 : 07.02.2017. at 13:34.
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 13:23   #88
Evo neki od 10%, meni neće trebati. Rođendanski 3FD19FEA861B
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 13:29   #89
Tenkju!
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 13:33   #90
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Evo da javim ishod situacije. Ako me sad nije mozdani opalio, nece nikad.
Podigla sve na noge i hp express. Hp express je dostavljao. Rekli neka odem u postu i trazim presliku dostavne knjige i da vidim tko je preuzeo, potpisao i da pokrenem postupak, tj prigovor. Dodem u postu, sve mi daju, potpis nije moj. Dostavljac, postar tvrdi da je dostavio, poludio. Kaze da je uzeo svekar (a on i postar se znaju i ostavio njemu) i potpisao. Inace zna nekad svekar uzeti moj paket i uvijek mi kaze i da. Jucer sam ga pitala i kaze nije nista doslo, nitko nije bio, nikakva posta, nije nista potpisao. Paketa nigdje u kuci. Sat vremena rijesavam to u posti i zovem svekrvu da kazem da ga pita, a ona kaze da je ipak svekar to uzeo i ponio na posao jer je taman isao na posao..
Ja jednostavno ne znam sto bih od soka rekla..
Toliko neugodnosti sam imala da sam htjela propasti u zemlju od srama..zbog cega? Ne mogu doci k sebi..
Eto, odsad svi ukucani (pa i vlastita mater) imaju zabranu uzimati bilo sto moje!
Haha, znam da ti je grozno, al fakat presmijesna situacija...tipicno muski
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 14:01   #91
Sreca da je sefica u posti toliko divna i ljubazna zena i da smo rijesile bez ikakvih tenzija. Na kraju se ona smijala svemu tome a ja bih propala u zemlju. Bilo, proslo. Sad da jos i vidim tu haljinu koja mi je dosla
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:40   #92
SWIPE10, 10% na sniženo. Vrijedi do 13.02.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Paf paf
Andra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 19:02   #93
Prolazi i na nesniženo.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 11:57   #94
Dosle mi ove krasotice, ali ih ipak moram vratiti



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:18   #95
http://www.asos.com/nike/nike-beauti...40ef428d297d31

Ja sam uhvatila nike cortez premium i isto moram vratit jer su mi velike Uzela sam cijeli broj veće jer sam čitala da su manji model, ali ne treba po meni.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:55   #96
Doree, sreca nasa da je vracanje besplatno


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 16:32   #97
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Doree, sreca nasa da je vracanje besplatno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Definitivno
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 16:48   #98
Ani, zbog čega ih vraćaš?
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 18:33   #99
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Ani, zbog čega ih vraćaš?


Razlog nije u tenisicama, one su stvarno divne, i super je sto imaju te duple znjirance, satenske i obicne


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 16:02   #100
Cure, kakvi su Vila modeli? Inače nosim Asosov UK10 pa ne znam jel mi treba njihov S ili M.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.