Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 11:57   #1
Trazim osobu sa kapitalom za suradnju

Student sam i nemam kapitala. Imam razne ideje koje ne mogu realizirati sam. Ideje se odnose na razna podrucja od interneta pa sve do trgovine u klasicnom smislu. Podrucje djelovanja se odnosi na relaciji Njemacka-Hrvatska. Ako ima zainteresiranih neka se jave u inbox. Pozdrav svima
doncafenovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 12:40   #2
Javi se ovom doli koji pita di ce s miljun eura
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 21:21   #3
udruzi se sa forumasem louijem .
cojone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 22:59   #4
Hehehehe pa nebi ni bilo loše udružiti se s nekim softverašem i zavrtiti neku softverašaku firmu da nemoram razmišljati o pizzeriama , Louis Vuitton buticima , staklarama, željeznarijama , dućanima bojama i lakovima ili elektromaterijalom hehehehe rista
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 23:02   #5
Tko zna, možda postanete novi Facebook po profitu
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 23:43   #6
bok

Postoji stara izreka -U zivotu ti ne krene dobro dok te ne podcijene.
doncafenovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 21:14   #7
Poljska - Chorwacja

Pozdrav. Žao nam je zbog pravopisa, ali pišem tumača. Možda netko ima dobru ideju za posao s poljskom. Ja sam Poljak i izgleda dosta izvoz i uvoz Poljska - Hrvatska. Ako je netko zainteresiran, molim vas napišite. Ja sam otvoren za različite prijedlog.
omiot1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 21:22   #8
Quote:
omiot1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Žao nam je zbog pravopisa, ali pišem tumača. Možda netko ima dobru ideju za posao s poljskom. Ja sam Poljak i izgleda dosta izvoz i uvoz Poljska - Hrvatska. Ako je netko zainteresiran, molim vas napišite. Ja sam otvoren za različite prijedlog.
Dobra večer Poljska i dobrodošao na naš forum!:klap:
__________________
"I have seen the enemy...and it is me."
zaboky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 21:32   #9
Dobra večer. Hvala vam na pozivu.: Pięć:
omiot1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 21:44   #10
Quote:
omiot1 kaže: Pogledaj post
Dobra večer. Hvala vam na pozivu.: Pięć:
Neznam kako je kod vas,mi smo na vrhuncu krize ,odnosno postali smo pametniji dok kupujemo u marketima,samo najneophodnija hrana i ostale potrepštine važe se svaka kuna srednjeg sloja !!!)
__________________
"I have seen the enemy...and it is me."
zaboky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 22:14   #11
U Poljskoj boraviti i boja nije, ali to nije loše. Osobno bih volio da se to promijeni, a to je razlog zašto sam u potrazi za nekim interesa u inozemstvu. Za početak, možda nešto malo da se ne ulažu previše.
Imate jednu stvar u kojoj si ljubomoran, naime pregleda. Mnogi Poljaci putuje u Hrvatsku na odmor, jer je to lijepo i jeftino.
omiot1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 22:32   #12
Quote:
omiot1 kaže: Pogledaj post
U Poljskoj boraviti i boja nije, ali to nije loše. Osobno bih volio da se to promijeni, a to je razlog zašto sam u potrazi za nekim interesa u inozemstvu. Za početak, možda nešto malo da se ne ulažu previše.
Imate jednu stvar u kojoj si ljubomoran, naime pregleda. Mnogi Poljaci putuje u Hrvatsku na odmor, jer je to lijepo i jeftino.
Onda ste vi bogatiji od nas,kad vam nije skupo doći i biti na našem moru.Hrvati idu na more vikendom i BUS-om ,a vraćaju se isti dan kući.
__________________
"I have seen the enemy...and it is me."
zaboky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 22:40   #13
Da Poljska je malo bogatiji zemlja. U Hrvatskoj postoji visoka nezaposlenost.
Mi, također, možemo, ali ne tako lijepo kao tvoje. Vam nedostaje u trgovine s člancima poljski.
omiot1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 16:12   #14
Quote:
omiot1 kaže: Pogledaj post
U Poljskoj boraviti i boja nije, ali to nije loše. Osobno bih volio da se to promijeni, a to je razlog zašto sam u potrazi za nekim interesa u inozemstvu. Za početak, možda nešto malo da se ne ulažu previše.
Imate jednu stvar u kojoj si ljubomoran, naime pregleda. Mnogi Poljaci putuje u Hrvatsku na odmor, jer je to lijepo i jeftino.
Treba samo uložiti u pravo vrijeme na pravi način. Evo kako to ide u Hrvatskoj:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...6&postcount=23


Moj je mještanin isto imao 100 000 eura na banci (mali kapetan na yahti na Azurnoj obali)
Bilo mu je dosta odvojenog života pa je tražio neki biznis u domovini. Pošto nije imao neke ideje tražio je poslovnog partnera.
Obišao on Poslovni inkubator u Zadru. I nekoliko firmi. Pa dao oglas u novine.
Pa dobio neke bezvezne ponude.
I onda je dobio NAJBOLJU PONUDU sa nekog anonimnog broja mobitela:
"Daj ti meni u ruke 10 000 eura i ja ću te zaposliti kao kućnog majstora u jednoj državnoj firmi (bolnica, Elektra , općina.......). Sa plaćom od 4500 kuna.
Ostalo drži na banci i imati češ još jednu plaću kamata. Dakle, bez kupnje nekog stroja od 100 000 eura, zarađivačeš mjesečno skoro 10 000 kuna. A posao ti je češanje jaja i mijenjanje par sijalica dnevno"


Srećom, moj mještanin nije riskirao. Niti je uložio u stroj, niti posao u državnoj službi. I dalje plovi, a novac drži u nekoliko banaka.
Dobro da nije uložio u proizvodnju. Sada bi on bio u ovoj ustanovi: https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1393

Zadnje uređivanje krena : 14.12.2014. at 16:19.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 16:22   #15
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Treba samo uložiti u pravo vrijeme na pravi način. Evo kako to ide u Hrvatskoj:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...6&postcount=23


Moj je mještanin isto imao 100 000 eura na banci (mali kapetan na yahti na Azurnoj obali)
Bilo mu je dosta odvojenog života pa je tražio neki biznis u domovini. Pošto nije imao neke ideje tražio je poslovnog partnera.
Obišao on Poslovni inkubator u Zadru. I nekoliko firmi. Pa dao oglas u novine.
Pa dobio neke bezvezne ponude.
I onda je dobio NAJBOLJU PONUDU sa nekog anonimnog broja mobitela:
"Daj ti meni u ruke 10 000 eura i ja ću te zaposliti kao kućnog majstora u jednoj državnoj firmi (bolnica, Elektra , općina.......). Sa plaćom od 4500 kuna.
Ostalo drži na banci i imati češ još jednu plaću kamata. Dakle, bez kupnje nekog stroja od 100 000 eura, zarađivačeš mjesečno skoro 10 000 kuna. A posao ti je češanje jaja i mijenjanje par sijalica dnevno"


Srećom, moj mještanin nije riskirao. Niti je uložio u stroj, niti posao u državnoj službi. I dalje plovi, a novac drži u nekoliko banaka.
Dobro da nije uložio u proizvodnju. Sada bi on bio u ovoj ustanovi: https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1393
Ovo je pravo :-)
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 17:45   #16
Quote:
doncafenovi kaže: Pogledaj post
Student sam i nemam kapitala. Imam razne ideje koje ne mogu realizirati sam. Ideje se odnose na razna podrucja od interneta pa sve do trgovine u klasicnom smislu. Podrucje djelovanja se odnosi na relaciji Njemacka-Hrvatska. Ako ima zainteresiranih neka se jave u inbox. Pozdrav svima
A sto tebe konkretno zanima?

Izvoz hrvatskih proizvoda i usluga u Poljsku ili obrnuto?
Noach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 17:58   #17
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
..
I onda je dobio NAJBOLJU PONUDU sa nekog anonimnog broja mobitela:
"Daj ti meni u ruke 10 000 eura i ja ću te zaposliti kao kućnog majstora u jednoj državnoj firmi (bolnica, Elektra , općina.......). Sa plaćom od 4500 kuna.
Ostalo drži na banci i imati češ još jednu plaću kamata. Dakle, bez kupnje nekog stroja od 100 000 eura, zarađivačeš mjesečno skoro 10 000 kuna.
Kvalitetna matematika


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 18:09   #18
Kako rece Ostap Bender: Ideje nase, benzin vas
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 18:49   #19
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Kvalitetna matematika


-Stipe
Bila bi još kvalitetnija matematika da je kamata na oročenu štednju u prosjeku viša nego što je. Ali svejedno, savjet je dobar.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 12:42   #20
Psihokauč

Quote:
doncafenovi kaže: Pogledaj post
Student sam i nemam kapitala. Imam razne ideje koje ne mogu realizirati sam. Ideje se odnose na razna podrucja od interneta pa sve do trgovine u klasicnom smislu. Podrucje djelovanja se odnosi na relaciji Njemacka-Hrvatska. Ako ima zainteresiranih neka se jave u inbox. Pozdrav svima
Hahahaha .... Mora da se šališ, zar ne?
__________________
Ordnung und Disziplin
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.