Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2014., 23:22   #621
Quote:
Kunitch kaže: Pogledaj post
O majke ti drage..

Koliko bljuvotine čovjek može sročiti u jednom komentaru. Koliko je pun gramatičkih i pravopisnih grešaka, pretpostavljam da ga je napisao Prskalo osobno.
Moguće i Šušak, on obozava velike recenice, a ne zna ih izgovarati, a kamoli razumjeti
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 14:11   #622
Super su mi ovi likovi koji su friško registrirani doslovno prije 5 minuta koji brane OVB al ne kažu baš ništa konkretno osim "super super super!"

I ja sam svojevremeno (mislim da je prije nekih 7-8 godina, nisam više siguran) bio pozvan kod njih. Prvo me frend zvao da kao ima posao možda za mene, a tad sam stvarno bio u škripcu i rekoh super, može. Vodit ću i kipove na pišanje ako je plaćeno. Otišao sam, pa mi je tamo frend napričao pričice kojima je njemu njegov "mentor" napunio uši (obojica smo tad bili puno mlađi i puno blesaviji, jebiga). Anyway, na svu sreću tad nisam imao niti kune kod sebe, pa mi nisu imali što oteti za razna osiguranja koja su mi pokušavali uvaliti. Onda su me pitali jel bi htio raditi za njih, pa sam došao par puta na edukaciju, po 20-30 ljudi u prostoriji, slušamo po oko sat vremena neke likove kako laprdaju o osiguranjima, pa malo o ničemu, pa malo o nogometu, pa malo kako je OVB super i turbo i cool jer se oni nigdje ne reklamiraju, jer to je za ove neke bezvezne firme. Da je OVB kao elita kojoj ljudi dolaze sami.
Uglavnom, pokušali su i iz mene izvući kontakte neke, pa sam postao sumnjičav (tek tad, jebiga, naivno dete bio ), pa sam im rekao da sam nedavno izgubio mobitel i da nemam novih kontakata. Uglavnom, nakon nekih mjesec dana sam bio na nekoliko tih edukacija (pripremali su me kao i još nekoliko njih za onaj famozni ispit u hanfi), no sve to mi je sve više smrdilo. Na kraju sam odustao prije ispita, i prije nego sam išta potpisao kod njih, i to mi je bilo spas. Dva frenda su ostala još par mjeseci i samo su izgubili puno vremena i živaca za ništa. Mislim da je jedan od njih zaradio parsto kn, a drugi 0. Pokušavali su im uvaliti sve živo i neživo, a onda njih fukali da uvaljuju dalje. Lešinarenje u svom najčišćem obliku.
Fuj.
Najbolje mi je kako su me poslije toga jedno godinu i neš kasnije zvali opet kao da su dobili moj kontakt od nekog mog frenda pa da im dodjem na financijsko savjetovanje. Rekoh, taman posla, idem radije vidovitom Milanu da mi kaže što da radim.

Anyway, ako vam se javi netko iz OVB-a, poklopite. Odmah.
__________________
Never argue with an idiot.
First they pull you down to their level, then beat you with expirience.
Vortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 17:35   #623
Evo da se i ja osvrnem na OVB pošto sam radio kod njih godinu dana. Razlog dolaska je nagovor prijatelja koji mi je također napričao sve i svašta, uglavnom prihvatim ja posao, odrađujem tečajeve te uspješno polažem HANFA-u. U samoj firmi mi je bilo dobro, ekipa mi je čak bila odlična ali se ja jednostavno nisam vidio u tome svemu, te nisam imao osječaj da pomažem ljudime, nego da ih nagovaram na sve i svašta samo da bi skupio neke kvazi bodove. Nitko mi nije rekao u početku da imaju sistem plačanja ako prodas neko osiguranje da ti oni isplačuju kako klijent plača. znači ako plača mjesečno tako češ ti i dobivati plaču.

A sada zašto se uopće javljam na forum: Neki dan sam dobio opomenu od njih da sam im dužan uplatit 1100 kn jer nisam ispunio obvezu po ugovoru o školovanju te da nisam bio aktivan sukladno Planu karijere. Pa me sada zanima jeli itko imao kakav sličan slučaj, dali oni to uopće mogu naplatiti pošto sam ispunio na neki način prodajom osiguranja i naivnog davanja kontakata ))

Hvala za pomoć!!!!
dida1812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 22:58   #624
Quote:
dida1812 kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja osvrnem na OVB pošto sam radio kod njih godinu dana. Razlog dolaska je nagovor prijatelja koji mi je također napričao sve i svašta, uglavnom prihvatim ja posao, odrađujem tečajeve te uspješno polažem HANFA-u. U samoj firmi mi je bilo dobro, ekipa mi je čak bila odlična ali se ja jednostavno nisam vidio u tome svemu, te nisam imao osječaj da pomažem ljudime, nego da ih nagovaram na sve i svašta samo da bi skupio neke kvazi bodove. Nitko mi nije rekao u početku da imaju sistem plačanja ako prodas neko osiguranje da ti oni isplačuju kako klijent plača. znači ako plača mjesečno tako češ ti i dobivati plaču.

A sada zašto se uopće javljam na forum: Neki dan sam dobio opomenu od njih da sam im dužan uplatit 1100 kn jer nisam ispunio obvezu po ugovoru o školovanju te da nisam bio aktivan sukladno Planu karijere. Pa me sada zanima jeli itko imao kakav sličan slučaj, dali oni to uopće mogu naplatiti pošto sam ispunio na neki način prodajom osiguranja i naivnog davanja kontakata ))

Hvala za pomoć!!!!
https://www.forum.hr/showthread.php?t=188028&page=26

ovdje Kunitch (bivsi voditelj ilitiga FA uu OVB-u) daje svoje misljenje o ispitu.
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 23:15   #625
https://sudreg.pravosudje.hr/regista..._MBS:080269644

pri dnu se nalaze financijska izvjeća. Pogledajte račun dobiti i gubitka
2012. 2013.
-
XIII DOBIT ILI GUBITAK RAZDOBLJA -1.910.917 -1.223.831
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 01:23   #626
saznah danas da se šire u osijek, slavonci ne budite ovce!
__________________
"Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment." Budva
PanasonicMaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:50   #627
[QUOTE=Kunitch;44441077]
Quote:
Maya_24 kaže: Pogledaj post


Dobro jutro
Jeste li sigurni? Jučer smo doma dobili preporučenu pošiljku (muž položio Hanfu) , bio u OVB-u 3 tjedna I PA PA...Ispostavili nakon 4 godine račun na 1.100 kn. Zastara? Opoemna? POziv? Ništa. Ne razumijem. Šta ako sjedne ovrha na plaću?Bogu hbvala, maknuo se od njih
lopovi
Arba0211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 15:24   #628
pliz javi se na pvt


Quote:
dida1812 kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja osvrnem na OVB pošto sam radio kod njih godinu dana. Razlog dolaska je nagovor prijatelja koji mi je također napričao sve i svašta, uglavnom prihvatim ja posao, odrađujem tečajeve te uspješno polažem HANFA-u. U samoj firmi mi je bilo dobro, ekipa mi je čak bila odlična ali se ja jednostavno nisam vidio u tome svemu, te nisam imao osječaj da pomažem ljudime, nego da ih nagovaram na sve i svašta samo da bi skupio neke kvazi bodove. Nitko mi nije rekao u početku da imaju sistem plačanja ako prodas neko osiguranje da ti oni isplačuju kako klijent plača. znači ako plača mjesečno tako češ ti i dobivati plaču.

A sada zašto se uopće javljam na forum: Neki dan sam dobio opomenu od njih da sam im dužan uplatit 1100 kn jer nisam ispunio obvezu po ugovoru o školovanju te da nisam bio aktivan sukladno Planu karijere. Pa me sada zanima jeli itko imao kakav sličan slučaj, dali oni to uopće mogu naplatiti pošto sam ispunio na neki način prodajom osiguranja i naivnog davanja kontakata ))

Hvala za pomoć!!!!
nevchek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 15:38   #629
jel imate gdje ugovor koji je potpisao? mislim da ima točka na koju se može pozvati ali nemam nigdje ugovor svoj jer sam u međuvremenu promjenila 5 stanova i 3 države..

[QUOTE=Arba0211;52687978]
Quote:
Kunitch kaže: Pogledaj post

Jeste li sigurni? Jučer smo doma dobili preporučenu pošiljku (muž položio Hanfu) , bio u OVB-u 3 tjedna I PA PA...Ispostavili nakon 4 godine račun na 1.100 kn. Zastara? Opoemna? POziv? Ništa. Ne razumijem. Šta ako sjedne ovrha na plaću?Bogu hbvala, maknuo se od njih
lopovi
nevchek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 21:04   #630
Quote:
PanasonicMaster kaže: Pogledaj post
saznah danas da se šire u osijek, slavonci ne budite ovce!
Ne šire se u Osijek, tamo su od 2002. Samo su prije dvije-tri godine izigrali direktoricu Đurđicu Kladarić i cijelu strukturu kao što su to napravili i direktorima u Zagrebu da im nebi morali isplatiti nasljedne provizije. A tu se radilo o milijunima kuna koje su jedino tako mogli zadržati kad je brod počeo tonuti. Sad kad su i te pare spičkali prijete bivšim suradnicima radi troškova ispita. Zanemarite to.
Kunitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 22:38   #631
a na šta se točno pozvati?

Quote:
Kunitch kaže: Pogledaj post
Ne šire se u Osijek, tamo su od 2002. Samo su prije dvije-tri godine izigrali direktoricu Đurđicu Kladarić i cijelu strukturu kao što su to napravili i direktorima u Zagrebu da im nebi morali isplatiti nasljedne provizije. A tu se radilo o milijunima kuna koje su jedino tako mogli zadržati kad je brod počeo tonuti. Sad kad su i te pare spičkali prijete bivšim suradnicima radi troškova ispita. Zanemarite to.
nevchek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 02:57   #632
Quote:
nevchek kaže: Pogledaj post
a na šta se točno pozvati?
Pod "zanemari to" mislim doslovno, zaboravi da si dobio. Jer nemaju nikakvu osnovu da se naplate. Poslali su takav dopis stotinama bivših suradnika, netko će se upecati. Ja kad sam dao otkaz poslali su mi dopis da ga ne prihvaćaju nego oni meni daju otkaz. Lakrdija sve skupa.
Kunitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 22:27   #633
[QUOTE=Arba0211;52687978]
Quote:
Kunitch kaže: Pogledaj post

Jeste li sigurni? Jučer smo doma dobili preporučenu pošiljku (muž položio Hanfu) , bio u OVB-u 3 tjedna I PA PA...Ispostavili nakon 4 godine račun na 1.100 kn. Zastara? Opoemna? POziv? Ništa. Ne razumijem. Šta ako sjedne ovrha na plaću?Bogu hbvala, maknuo se od njih
lopovi
evo neki dan sam našao svoj ugovor. HANFA-u sam položio 26.1.2010. a ugovor je potpisan 9.3.2010.
Uglavnom u ugovoru se ne spominje nikakav povrat sredstava ako ne ispunim njihove uvjete.
Našao sam samo ovu stavku koja mi se jako sviđa : stavka 8.4.- "Potpisom ovog ugovora stavljaju se izvan snage svi dosadašnji dogovori zaključeni između stranaka".
dida1812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 12:54   #634
pozdrav svima!

dižem thread jer sam pozvan na razgovor za ovb. priča je da je došlo novo vodstvo (mađar žolt) i da žele dignuti firmu, traže partnere daju edukaciju i za 10mj sam ja baja i imam novaca po njihovom planu karijere.
ono što mi smrdi što samo pričaju koliko novaca imaju i kakve aute voze i kako su došli iz siromašnih obitelji.

nerazumijem baš kakve koristi imaju ako lažu i obmanjuju i sklon sam krenuti na edukaciju
iako nemislim gnjaviti svoju okolinu (niti roditelje niti prijatelje) sa svojim profesionalnim poslom, očekujem da će mi oni dati klijente..
dali se varam? ako da, nekužim tko popuši te fore?

dali je moguće da su okrenuli novi list (dokapitalizacija 2016) i da kreiraju nešto što valja?
dF]l[xxx3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 13:29   #635
Ajde budi pametan. Novi list znači da traže nove naivce kojima će uvaljivat.
IvekZagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 02:38   #636
Quote:
dF]l[xxx3r kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!

dižem thread jer sam pozvan na razgovor za ovb. priča je da je došlo novo vodstvo (mađar žolt) i da žele dignuti firmu, traže partnere daju edukaciju i za 10mj sam ja baja i imam novaca po njihovom planu karijere.
ono što mi smrdi što samo pričaju koliko novaca imaju i kakve aute voze i kako su došli iz siromašnih obitelji.

nerazumijem baš kakve koristi imaju ako lažu i obmanjuju i sklon sam krenuti na edukaciju
iako nemislim gnjaviti svoju okolinu (niti roditelje niti prijatelje) sa svojim profesionalnim poslom, očekujem da će mi oni dati klijente..
dali se varam? ako da, nekužim tko popuši te fore?

dali je moguće da su okrenuli novi list (dokapitalizacija 2016) i da kreiraju nešto što valja?
i na predavanju mi je već smrdilo zbog mistifikacije, glorifikacije i preprepotentnog nastupa a da uopće nisu rekli A o tome što točno rade.
kad sam vidio da moram PRVO navesti adrese, odn. kontakte svojih prijatelja/rodbine u "upitniku" pod perfidno nevinim pitanjem "kome biste nas preporučili (kad smo tako predobri)" s obveznim ispunjavanjem rubrika kontakta, i histeričnom/ljigavo patetičnom/optužujućem ispadu vještice koja mi je dala da to ispunim, drugi dan nakon što nisam ispunio sve osim te rubrike ... ne bih ni neprijatelju poželio .
još kažem - kako bih preporučio kad nisam ni upozant s firmom točno, niti krenuo na edukaciju ... a krenulo je sa skidanjem zvijezda s neba na moju prethodnu edukaciju i radno iskustvo (ekonomija, financije bla bla bla). zaista sam mislio da imaju neku filijalu, šta ja znam, gdje se rade financijske analize, slušaju želje klijenata, a kad ono gore od direktne prodaje -posao za beskičmenjake, najniži parazitski ljigavi oblik života.
izvinite na uvredi parazitima i beskičmenjacima.
to se daje odmah tako da se vidi jel ti fali kičma i minimum morala i poštovanja prema najbližima. ako nemaš, samo nebo je granica.

a ti za svaki slučaj provjeri jel se promijenila ona stara "vuk dlaku mijenja al ćud nikad"
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje cici mici : 09.04.2016. at 02:51.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 02:58   #637
a ono što mene zanima s OVBom (znatiželja) je kako ide provizija na proviziju i ta piramida ... dokle seže hobotnica
znači one koje je "stariji" zavrbovao i dofurao u firmu i sad "rade za njega"

znam jednog lika koji se time bavi ... manipulant neviđen a pošto stalno davi ljude s kojima dođe u kontakt, one kojima uvali neki prozvod proda i priču kako mu je super pa se onda i ovi polakome

al to je bitno - osobno, ka da ti je otkrio tajnu a ti tako poseban dobio priliku života ...


nađoh na 20.oj strani.
scusa me, over and out
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje cici mici : 09.04.2016. at 03:35.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 19:14   #638
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
a ono što mene zanima s OVBom (znatiželja) je kako ide provizija na proviziju i ta piramida ... dokle seže hobotnica
znači one koje je "stariji" zavrbovao i dofurao u firmu i sad "rade za njega"

znam jednog lika koji se time bavi ... manipulant neviđen a pošto stalno davi ljude s kojima dođe u kontakt, one kojima uvali neki prozvod proda i priču kako mu je super pa se onda i ovi polakome

al to je bitno - osobno, ka da ti je otkrio tajnu a ti tako poseban dobio priliku života ...


nađoh na 20.oj strani.
scusa me, over and out
haha.

eto vidis. mi smo ovdje poprilicno toga ispricali, dovoljno je da se malo procita i sve je jasno.

sretno u poslovnoj karijeri sto dalje od OVB-a
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 04:11   #639
Bijah i ja danas na info večeri OVB-a.
Motivacijske sposobnosti govornika su bez premca. Više videa koje smo imali prilike vidjeti plijene pažnju i čežnju za novcem.

Drago mi je da sam uputio zahtjev Googlu da mi za navod "OVB mišljenja" ponudi stranice za čitanje. Nisam ni sumnjao u ekipu s forum.hr-a

Počeo sam oko ponoći, upravo završio s čitanjem cijele teme i majke vam, totalno ste me odgovorili od daljnjeg poslovanja s OVB-om.

Kao što je to na ovoj stranici spomenuo jedan od korisnika OVB je s madžarom Žoltom koji je kao siromašan momčić sa svoja dva nejaka prijatelja krenuo u OVB svijet, a sada žive kao lordovi, okrenuo novi list OVB-a u Hrvatskoj. Ako ništa, mogao bih naučiti štogod o financijama na njihovom seminaru.

I'll keep you posted!
__________________
"Samo borbom možemo odnijeti pobjedu, donijeti promjenu da se životi pokrenu, zato, ako želiš pobjedu, digni guzicu i uzmi ju!"
nesh0311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 16:24   #640
a zašto si uopće bio na večeri?
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.