Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2014., 02:45   #2481
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Zašto je Martina postala hodajuća reklama otkad je dobila nagradu za najboljeg blogera?
Šteta.
Više od pola sadržaja su joj nekakvi tretmani, i izbjegavam blog.
Ne bih se baš složila da je hodajuća reklama, pa recenzije tih istih tretmana su joj poprilično detaljne i iskrene, i svako malo za neki tretman doslovno napiše da nije vidjela baš nikakvog efekta. (primjer - onaj Clear Lift tretman je jasno napisala da ne vrijedi uopće truda i novaca, onda za Philips Lumeu..) Ja nemam problema što netko odrađuje suradnje, dok god ne skužim da laže u recenzijama.

Ivanchy - tako je, kod lica koje je prirodno konturiranije, treba puno manje proizvoda (logično). Kod okruglijeg lica je ključno nanijeti dosta "usku" konturu, koju ćeš onda naravno razblendati, ali ne previše prema gore, jer se onda totalno gubi efekt koji želiš postići, i završavaš s velikom flekom preko cijelog obraza. Znači uža (i malo jača) osnovna linija, koju dobro izblendaš, ali ne previše prema gore. Nadam se da si skužila otprilike na što mislim.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 14.12.2014., 02:51   #2482
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ne bih se baš složila da je hodajuća reklama, pa recenzije tih istih tretmana su joj poprilično detaljne i iskrene, i svako malo za neki tretman doslovno napiše da nije vidjela baš nikakvog efekta. (primjer - onaj Clear Lift tretman je jasno napisala da ne vrijedi uopće truda i novaca, onda za Philips Lumeu..) Ja nemam problema što netko odrađuje suradnje, dok god ne skužim da laže u recenzijama.
Bljeh.

Svejedno su mi bezveze nekako.
Mislim da njih većina nema efekta i kužim da je iskoristila priliku i ponudu da to pokaže čitateljima, ali mi iz nekog razloga idu na živce te reklame. Mislim, reklame. Znate na šta mislim. Ne znam tko ima za izdvojiti si za masu tih tretmana, ali eto. Hoću reć da joj je prije sadržaj bio raznovrsniji i kvalitetniji i nije bez razloga dobila tu nagradu.
Sad su mi u feedu non stop neki prokleti tretmani, idu mi na živce.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 14.12.2014., 03:11   #2483
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Bljeh.

Svejedno su mi bezveze nekako.
Mislim da njih većina nema efekta i kužim da je iskoristila priliku i ponudu da to pokaže čitateljima, ali mi iz nekog razloga idu na živce te reklame. Mislim, reklame. Znate na šta mislim. Ne znam tko ima za izdvojiti si za masu tih tretmana, ali eto. Hoću reć da joj je prije sadržaj bio raznovrsniji i kvalitetniji i nije bez razloga dobila tu nagradu.
Sad su mi u feedu non stop neki prokleti tretmani, idu mi na živce.
A dobro, to je sad stvar ukusa i potpuno te razumijem. Ni ja ne idem na tretmane, pa takve postove uglavnom preletim. Ali ima hrpa žena i cura koje su baš nabrijane na to, pa njima takvi postovi itekako koriste.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 14.12.2014., 08:12   #2484
Martina je uvijek iskrena, barem ja imam takav osjecaj. Ali cinjenica je da mi je sve manje zanimljivih postova kod nje. al nisam skuzila nikad da promovira nesto cime ni ona nije zadovoljna.
hedwig is offline  
Old 14.12.2014., 11:39   #2485
Može link na njen blog?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 14.12.2014., 12:48   #2486
http://eyedetoxx.blogspot.com/
monama is offline  
Old 14.12.2014., 13:16   #2487
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
Hvala, našla sam
Meni je čudno da je dobila nagradu, a nije baš popularna (3,5k fanova na fb?). Preletijela sam joj blog i ne dopada mi se.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 14.12.2014., 13:28   #2488
Apropo Martine i sadržaja na njenom blogu, nisam tip žene koju zanimaju tretmani u kozmetičkim salonima, ali razumijem da smo sve različite i različite nas stvari zanimaju, stoga je lijepo da postoji naša blogerica koja o tome piše.

Međutim, ono što mi se u posljednje vrijeme vrlo sviđa kod Martine jest to što prevladavaju sadržaji o prirodnoj kozmetici i aromaterapiji, o čemu tako detaljno i ustrajno pišu naše najrazvikanije blogerice koje ni na prste jedne ruke ne mogu nabrojati.

Osim toga, posebno pohvaljujem njene postove u kojima sažima znanja o pojedinim kozmetičkim i zdravstvenim problemima te o pojedinim vrstama kozmetičkih proizvoda, njihovoj uporabi i namjeni. Primjećujem da je takvih postova u posljednje vrijeme manje, ali to pripusujem činjenici da je već toliko toga obradila da je naprosto preostalo malo tema.

Ukupno gledano, jedna je od rijetkih naših blogerica u koju od početka imam pozamašnu količinu povjerenja, bila ona proglašena najboljom blogericom ili ne.
Ye Yo is offline  
Old 14.12.2014., 13:48   #2489
Redovito sam čitala Martinu u počecima i zbilja mi je bila jedna od dražih jer sam imala dojam da je iskrena. Onda sam naletila na nekoliko recenzija u kojima je nahvalila nekakvu Vichy okoloočnu kremicu koja u sastavu ima alkohol i šljokice i još neku kremu koja je isto krcata alkoholom. Mislim da i prosječna cura koja ne zna previše o sastojcima zna da alkohol nije poželjan ni u dekorativi, a kamoli u preparativi pa sam shodno tome očekivala da će barem u recenzijama to naglasiti i možda reći kako njoj ne smeta ali da drugi pripaze. Negdje u to vrijeme sam ju prestala pratiti.
Ima i dobrih i kvalitetnih postova, ali nekako sam izgubila povjerenje u nju.
phazing is offline  
Old 14.12.2014., 14:03   #2490
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Ima i dobrih i kvalitetnih postova, ali nekako sam izgubila povjerenje u nju.
Ovako nešto se i meni dogodilo.

Odavno sam je prestala redovito pratiti. Uvijek je koristila previše proizvoda za moj ukus i činilo mi se da se nekako pogubila u svemu. Ipak jednom u par mjeseci iz dosade bih išla vidjeti što ima novog na blogu. Ali nakon što sam na forumu pročitala da je za kojic sapun napisala da se može korisititi svakodnevno i to čak dva puta dnevno... to mi je bilo dovoljno da više ne odem na taj blog.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Old 14.12.2014., 14:11   #2491
Meni je i dalje draga, mada mi se cini da je citam iz navike. Volim pogledat sto je probala i sto misli o proizvodima i tako, ali vecinu tih njenih proizvoda si ne mogu priustiti jer izlaze izvan mogu budzeta za takve stvari. Prirodna kozmetika mi je ok, ne smeta mi sto pise o tome, iako green girl je u svakom drugom postu. Kozmeticki tretmani su papilova i bacanje novca. Pocela sam ju pratiti jer mi je bilo super sto je toliko zastupljena preparativa koju volim vise od dekorative.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Old 14.12.2014., 14:21   #2492
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Redovito sam čitala Martinu u počecima i zbilja mi je bila jedna od dražih jer sam imala dojam da je iskrena. Onda sam naletila na nekoliko recenzija u kojima je nahvalila nekakvu Vichy okoloočnu kremicu koja u sastavu ima alkohol i šljokice i još neku kremu koja je isto krcata alkoholom.
Dosta je blogerica hvalilo tu kremu istovremeno, što mi je jasan znak da je sponzorirano (pratim mnogo stranih jutuberica i blogerica ).

Osim toga, Vichyeve kreme imaju visoke postotke alkohola, i preko nekoliko testera sam istrošila (kombinirana koža), tako da mi je još manje jasno zašto svi rejvaju o njima. Toliko je visoko na listi taj alkohol da se jednostavno osjeti miris kad se mažeš kremom.
Tih par dana mi je krema bila ok, ali jako sumnjam da mi to ne bi dugoročno napravilo golemo sranje na licu.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 14.12.2014., 16:26   #2493
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
Hvala, našla sam
Meni je čudno da je dobila nagradu, a nije baš popularna (3,5k fanova na fb?). Preletijela sam joj blog i ne dopada mi se.
Ovo je odlična brojka ovdje kod nas u HR plus to što je toliko ljudi prati i na fejsu i na blogu u niti dvije godine bloganja - odlično!
iva2301 is offline  
Old 16.12.2014., 01:30   #2494
Haj cure, vidim da je rasprava u tijeku a kako ja moram svakom loncu biti poklopac, evo me

Vjerovale ili ne, jako veliki broj žena odlazi na tretmane, filere, botoxe samo ne žele javno priznati radi osuđivanja okoline. Ja sam prva javno o tome pisala, probala i recenzirala. Ono što mi se svidjelo to sam napisala, ono što nisam jasno sam to javno izrekla. Neki su na meni napravili tretmane u vrijednosti jednog dobrog auta što sam ja ocijenila s lošom ocijenom i uštedila mnogima pare. Mislila sam da će čitateljice biti sretne da im netko može o tome prenijeti iskustva, ali eto, ispadaš hodajuća reklama
Što se tiče ostalih recenzija, kao što vidite na početku mog bloganja da sam pisala o Sisley, Dioru, Vichy i ostalom smeću tako u zadnje vrijeme možete čitati o biljnim uljima. Razlog? I ja sam puno toga shvatila i preobratila se što je sasvim u redu.
Sponzoriranih postova kod mene nema, ja blogom i tom nagradom ne mogu ni internet platiti a kamoli svo vrijeme koje posvećujem blogu i čitateljicama koje me traže pomoć. Inace, dobiti nagradu kao najbolja je velika čast, posebno kada je od čitateljica ali da sam ja osobno s njom sretna-nisam. Samo me svi žele iskoristiti tako da sam znala, vrlo rado bih prepustila nagradu nekome ko bi možda na drugačiji način iskoristio "titulu".

Edit: 3770 fanova na FB, malo ali slatko i aktivno Btw nisam tip blogera koji iskaču iz paštete iz svih društvenih mreža, blog je moj hobi i oni koji me čitaju, imaju svoj način da me prate. 10 000 fanova koji su tek toliko da jesu, ne zanimaju me
Kojic sapun se koristi svaki dan, može dva puta dnevno ali tada može isušivati. Naravno, sve je individualno i ovisi o koži.
Eto, iako zvuči kao opravdanje, imala sam vam potrebu napisati da znate kako stvari stoje jer ipak je sve počelo s ovim forumom i vama.
eyedetox is offline  
Old 16.12.2014., 01:46   #2495
Ne volim pasivnu agresiju, pa ću pitati: jesi sve tretmane sama platila i otišla tamo svojom namjerom?

E, o tome pričam.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 16.12.2014., 01:53   #2496
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ne volim pasivnu agresiju, pa ću pitati: jesi sve tretmane sama platila i otišla tamo svojom namjerom?

E, o tome pričam.
Sorry, ja ne razumijem pitanje :nezna: odnosno, što želiš reći?
Edit: shvatila sam što me pitaš pa evo odgovora. Pojam pasivna agresija ne poznam, ili sam fina ili sam agresivna, kod mene je sve ili crno ili bijelo, ne volim koristiti boje niti zakukuljene riječi ili recenzije. Dakle, ono što NISAM platila jasno je navedeno na kraju svakog posta a to je skoro sve. Klinika koja mi je ponudila suradnju (laseri, liftinzi, filer, mezoniti, celulit..) sama mi se obratila što je naravno bio cilj da se nađu na mom blogu. ALI, postoji jedan veliki ALI a toje onaj dio kada probaš nešto što košta 5000 kn a totalno ti je bez veze. I onda napiši to javno i popljuj tretman koji nisi platila a želiš prenijeti čitateljicama iskustvo. Misliš li da je to reklama? Po meni je to upravo suprotno.Isto vrijedi za Philips Lumeu koju sam dobila, ocijenila bacanjem para u mom slučaju i tako masu toga.
Ja nisam željna ni kozmetike ni tretmana, imam dovoljno para da si priuštim i zato nemam problem s time da dobiveno ocijenim negativnim i možda tako pomognem onima koji dižu kredite za takve stvari .

Zadnje uređivanje eyedetox : 16.12.2014. at 02:13.
eyedetox is offline  
Old 16.12.2014., 01:57   #2497
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Haj cure, vidim da je rasprava u tijeku a kako ja moram svakom loncu biti poklopac, evo me

Vjerovale ili ne, jako veliki broj žena odlazi na tretmane, filere, botoxe samo ne žele javno priznati radi osuđivanja okoline. Ja sam prva javno o tome pisala, probala i recenzirala. Ono što mi se svidjelo to sam napisala, ono što nisam jasno sam to javno izrekla. Neki su na meni napravili tretmane u vrijednosti jednog dobrog auta što sam ja ocijenila s lošom ocijenom i uštedila mnogima pare. Mislila sam da će čitateljice biti sretne da im netko može o tome prenijeti iskustva, ali eto, ispadaš hodajuća reklama
Što se tiče ostalih recenzija, kao što vidite na početku mog bloganja da sam pisala o Sisley, Dioru, Vichy i ostalom smeću tako u zadnje vrijeme možete čitati o biljnim uljima. Razlog? I ja sam puno toga shvatila i preobratila se što je sasvim u redu.
Sponzoriranih postova kod mene nema, ja blogom i tom nagradom ne mogu ni internet platiti a kamoli svo vrijeme koje posvećujem blogu i čitateljicama koje me traže pomoć. Inace, dobiti nagradu kao najbolja je velika čast, posebno kada je od čitateljica ali da sam ja osobno s njom sretna-nisam. Samo me svi žele iskoristiti tako da sam znala, vrlo rado bih prepustila nagradu nekome ko bi možda na drugačiji način iskoristio "titulu".

Edit: 3770 fanova na FB, malo ali slatko i aktivno Btw nisam tip blogera koji iskaču iz paštete iz svih društvenih mreža, blog je moj hobi i oni koji me čitaju, imaju svoj način da me prate. 10 000 fanova koji su tek toliko da jesu, ne zanimaju me
Kojic sapun se koristi svaki dan, može dva puta dnevno ali tada može isušivati. Naravno, sve je individualno i ovisi o koži.
Eto, iako zvuči kao opravdanje, imala sam vam potrebu napisati da znate kako stvari stoje jer ipak je sve počelo s ovim forumom i vama.
Evo, ja da imam para za to, priznajem išla bi svašta radit. I ne bi poricala, pohvalila bi se nekim tretmanima

I jako mi je drago da Dear Skin piše o tim tretmanima i o prirodnoj kozmetici. Štoviše, mislim da je jedina hrvatska blogerica kojima piše o njima.
Netko je spomenuo gore nešto za Green Girl da je stalno na DS blogu. Mislim da GG ima puno super proizvoda i osobno mi to ne smeta da se piše o njima.
Ivanchy91 is offline  
Old 16.12.2014., 11:26   #2498
Ma joj Martina - što se uopće opravdavaš... Svi koji te znamo s foruma od samog početka znamo da nisi željna kozmetike, a samim time niti lažnih recenzija. A to što si najskuplje tretmane znala bez pardona popljuvati govori sasvim dovoljno o tebi. Evo recimo, mama moje prijateljice se nabrijala na onaj Clear Lift i bila spremna izdvojiti ogromne novce jer reklama za taj tretman zvuči kao san svih snova. Nakon čega sam joj proslijedila tvoju recenziju - žena ti zahvaljuje za desetke ušteđenih tisuća kuna, i za to si zaslužna isključivo ti, jer si otišla tamo i zadržala svoj integritet kao blogerica. Mnoge cure bi se pokolebale i bilo bi im bed napisati išta loše nakon što su dobile tako skupi tretman pa makar se radilo o carevom novom ruhu, a ti si rekla istinu, i to je, što se mene tiče, to. Uostalom, čitanost bloga (a ne broj lajkova na fb) govori najviše o njemu, a nisam sigurna da uopće postoji HR blog koji je posjećen kao tvoj, osim vjerovatno par drugih najpopularnijih cura.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 19.12.2014., 17:04   #2499
Slazem se sa svime sto je Anarniel gore napisala, dodala bih da sam bas zbog licemjerja i prestala pratiti masu blogova, ali ne i Dear Skin. Mislim da je Martina vjerodostojna i da stoji iza onog sto napise. jedna od rijetkih blogerica, ako ne i jedina...sto god sam kupila na njenu preporuku odgovaralo mi je. a najveca hvala za otkrice Green Girl, hvala bogu i nek hvali ono sto je dobro!
hedwig is offline  
Old 21.12.2014., 20:16   #2500
Ahh baš gledam Lisine videe, super mi je cijeli ovaj serijal o Biba makeup-u (uz ovaj, ima još par videa na tu temu, tu i tu). Baš mi se sviđa kada radi videe u kojima priča o vintage makeup-u Recimo, za ovaj trend u 70tima uopće nisam čula, a izgleda jako zanimljivo.
Rhaenyss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.