Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2014., 17:01   #3401
Meni je isto Costa najomiljeniji ljetni ruž, moj ten je NC15. Baš je presavršen, al trenutno me malo ispire pa ga ne nosim.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:47   #3402
Potpis za Costa Chic! Inače ne volim frost, ali njemu baš super stoji. Cijelo ljeto sam nosila njega i Toying around.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:11   #3403
Sigurno kupujem CC, to je bas djir mojih boja, tj. taj nivo svjetlosi mi najbolje stoji.
Cekam usporedbu
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:49   #3404
Ja nisam uživo vidjela CC, a što se tiče frost finiša također ga ne volim. Ali ovo je valjda jedini ruž kojem to pristaje, mislim i na Pamplemousse u biti čak bih rekla da nije ni frost, nego neki kao biserni sedef
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:50   #3405
Ruževi za usne #2

U mom Mulleru nema Bourjois Pamplemousse pa nisam mogla napraviti usporedbu. Mislim da je Bourjois mrvu crveniji/narančastiji uživo, tako mi se učinilo kad sam ga sinoc swatchala u Bipi, ali svakako su na sličan đir boje.

Love me od Essence je rozi ruž, po meni nema ni mrvu sličnosti s Pamplemousse i CC.

S tim da Love me ima sličnosti s Beauty UK In the buff. Love me je mrvu mrvu svijetliji, al sličnost je velika.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 19:14   #3406
Ja trazim vec duzi period neki burgundy ruz ali nikako da se potrefi nijansa bas kakvu je ja trazim..ima li neko nekakav predlog?
Pinkstripes is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 20:08   #3407
Sad i meni po swathevima jeste tako kako kažeš. Evo našla sam da je Love me dupe za Please me http://fablouise.nl/cms/wp-content/u...4/04/dupe4.png
Možda me je olovka zeznula, , ići ću opet swatchati ovih dana.
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 20:24   #3408
Ima li neka od vas iskustva s MF Color Elixir ruževima? Kupila bih sebi, jer sviđaju mi se neke nijanse, i sestri od dragog. Nisam stoljećima kupila MF ruž, a znam da ih ona voli.
Je li isušuju, kakva je trajnost?
HardRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 20:38   #3409
Quote:
LadyDanger kaže: Pogledaj post
Sad i meni po swathevima jeste tako kako kažeš. Evo našla sam da je Love me dupe za Please me http://fablouise.nl/cms/wp-content/u...4/04/dupe4.png

Možda me je olovka zeznula, , ići ću opet swatchati ovih dana.
Idem iskopati Please me pa cu ti pokušat napraviti swatch

Quote:
HardRain kaže: Pogledaj post
Ima li neka od vas iskustva s MF Color Elixir ruževima? Kupila bih sebi, jer sviđaju mi se neke nijanse, i sestri od dragog. Nisam stoljećima kupila MF ruž, a znam da ih ona voli.

Je li isušuju, kakva je trajnost?

Linija Color Elixir je odlična!
Postojani su i jako pigmentirani.
S tim da ima ruževa koji su kremasti, i oni koji su frost/sedefasti- oni mi nisu nešto.
Bewitching Coral je moj HG ruž, imam i Ruby Tuesday i Pink Brandy, ali Bewitching Coral mi je poseban, jedan od rijetkih koje sam do kraja potrošila i opet kupila.
Jučer sam htjela uzeti Maroon Dust iz te linije, on je onako nude/smeđi ruž, ali ipak sam odustala. Imam neke slične pa će on pričekati.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 21:52   #3410
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Linija Color Elixir je odlična!
Postojani su i jako pigmentirani.
S tim da ima ruževa koji su kremasti, i oni koji su frost/sedefasti- oni mi nisu nešto.
Bewitching Coral je moj HG ruž, imam i Ruby Tuesday i Pink Brandy, ali Bewitching Coral mi je poseban, jedan od rijetkih koje sam do kraja potrošila i opet kupila.
Jučer sam htjela uzeti Maroon Dust iz te linije, on je onako nude/smeđi ruž, ali ipak sam odustala. Imam neke slične pa će on pričekati.
Hvala ti puno
Kremasti su mi ruževi najdraži, volim kad se s užitkom i lako nanose.
Ruby Tuseday i Pink Brandy su baš nijanse koje sam gledala! mislim da ću Ruby Sebi, a njoj ću ovaj B. Coral ili Pink Brandy, možda ipak ovaj zadnji, jer koraljasti mi je nekako više ljetni, mada to nema nikakve veze
Nudače nisam gledala, ja s njima inače muku mučim, ili su mi presmeđi, ili prerozi.
HardRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:12   #3411
Jel ima u našim drogerijama Essence Love me nijansa?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:53   #3412
Ima ga u Kozmu

Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
U mom Mulleru nema Bourjois Pamplemousse pa nisam mogla napraviti usporedbu. Mislim da je Bourjois mrvu crveniji/narančastiji uživo, tako mi se učinilo kad sam ga sinoc swatchala u Bipi, ali svakako su na sličan đir boje.

Love me od Essence je rozi ruž, po meni nema ni mrvu sličnosti s Pamplemousse i CC.

S tim da Love me ima sličnosti s Beauty UK In the buff. Love me je mrvu mrvu svijetliji, al sličnost je velika.
Je, i meni se čini da je u tome razlika. CC djeluje kričaviji i svijetliji. pamplemousse je vraćen na zahtjev fanova Bourjois, ranije je izgledao ovako
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 23:37   #3413
Pamplemousse mi na swatchevima izgleda jako rozo, dok mi je Costa Chic skoro pa narančast. Mislim da je tu razlika.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 00:35   #3414
Pozdrav cure! Možda je bilo sličnih upita na zadnjim stranicama, brzinski sam pregledala, ali nisam naišla.
Imam smeđu kosu i smeđe oči, mislim da sam topli podton ili kako to već ide (teški neznalica što se šminke tiče ).
Ja bih neki tamniji ruž
Kakve bi mi nijanse pristajale s obzirom na opis? I imate li preporuku za neke ruževe koji se mogu naći u dm-u? Ništa preskupo
Hvala unaprijed
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:37   #3415
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Pamplemousse mi na swatchevima izgleda jako rozo, dok mi je Costa Chic skoro pa narančast. Mislim da je tu razlika.
Da... jer Pamplemousse baš znači ružičasti grejp na francuskom a takva je i boja
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:47   #3416
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure! Možda je bilo sličnih upita na zadnjim stranicama, brzinski sam pregledala, ali nisam naišla.
Imam smeđu kosu i smeđe oči, mislim da sam topli podton ili kako to već ide (teški neznalica što se šminke tiče ).
Ja bih neki tamniji ruž
Kakve bi mi nijanse pristajale s obzirom na opis? I imate li preporuku za neke ruževe koji se mogu naći u dm-u? Ništa preskupo
Hvala unaprijed
Imaš raznih tamnih na zadnjim stranama, pretpostavljam da onda ne misliš tamnocrveni?

Ja imam Pamplemousse, nažalost, ne mogu ga usporediti jer nemam ni Love Me ni MAC CC, ali meni ne stoje narančasti ruževi nikako, izgledam očajno, a Pamp. mi stoji jako lijepo
Iz tog razloga sam zaobišla i spomenuti MAC ljetos.
Tako da, iako nemam pojma kakav je ružičasti grejp ovaj ruž je dosta roz.
HardRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:52   #3417
Meni je on baš otmjen sav nekako jedan od dražih ruževa...
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 17:03   #3418
odlučila sam naruciti Ariu (stila all day liquid lipstick) i na sto sam muka na nekima je bordo, na nekima ljubičasta, pa onda neka rozoljubičastoprljava boja ja želim da je baš ljubičasta kao na prvoj slici koja je najrealnija? znam da ovisi o podtonu kojeg osoba ima ali baš tolike razlike, ne znam...


help

Zadnje uređivanje mell256 : 23.12.2014. at 17:27.
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 18:47   #3419
prva slika je najrealnija, tj. on na meni tako izgleda. cak i ljubicastije s vise slojeva.

genijalan ruz, ujedno sam za njega dobila najvise komplimenata
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 19:41   #3420
naruci, lako ces prodati ako ti ne bude stajao kako si zamislila, steta je ne probati, ipak nije to tom ford ili taj cjenovni rang
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.