Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2016., 14:12   #1
Šala ili poremećaj?

Pozdrav. Ne znam kuda da ovu temu svrstam jer je općenita. Može biti i na US-u, život u dvoje, psihologija i tu. Ako treba molim admine, da ju stave tamo gdje treba biti.

Što bi ste Vi učinili da se Vaš prijatelj, Vaši roditelji, šef ili najbolje partner šali sa Vama tako da Vas vrijeđa, dobacuje Vam, kritizira Vas, pronalazi Vam mane i to često ponavlja. Skoro svaki dan, a sve pod izgovorom da je to samo njihov način šale i da ste Vi zapravo problem što sve ozbiljno shvaćate i što ne možete primiti šalu.

Primjer šala:
Citiram: "Pogledaj se kako si debela, idi na dijetu. Ne mogu više da te gledam. Nerviraš me."

Citiram: "Kako te nije stid biti tako vitka? Idi se pogledaj u ogledalo. Samo se psi igraju sa kostima".

Citiram: "Glup si kao ovan, ništa ne znaš. Ja znam bolje, od tebe. Sada ćeš da vidiš kako se to radi."

Citiram: "Zašto se ti tako ne šališ, ti ne znaš prihvatiti šalu na tvoj račun. Nitko zbog toga neće da bude sa tobom. Ne znaš se šaliti sa drugima. Biti ćeš vječito sam/sama."

Ta osoba kada to govori bude ozbiljna, ne smije se.
Iznervira se i ne priča nakon toga cijeli dan sa Vama. Nabacuje Vam osjećaj krivnje i nelagode.
Prespava noć i ujutro govori kako je to bila samo sve šala i kako ste Vi problem i dovodi Vas do ludila.

Kakva su Vaša mišljenja o takvim ljudima?
Jesu li ti ljudi normalni za Vas ili su nesigurni u sebe i bolesni?
Bi li Vi tolerirali takve šale i kako bi reagirali na to?
manekenka25 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.07.2016., 14:50   #2
Takve ljude treba "zgazit" snagom gigantskog bagera. I onda se još vratit unatrag s valjkom i ulijepit ih u figurativni asfalt.

Štoviše, takvi ljudi žele bit zgaženi i poniženi i stavljeni na mjesto, zato i provociraju. Zato je traže željeznu čizmu. Jer nisu normalni.

Naravno, ako imaš mogućnost ić dostojanstvenijim putem i napustit njihovo okruženje i stavit ih na vječni ignore, napravi to. To je uvijek izbor broj jedan.

Ako nemaš tu mogućnost, moraš probudit svog unutarnjeg lava i pobacat ih na mjesto. Ako se nakon toga ispričaju i postanu normalni (što je čudo, ali svašta je moguće) jer vide da s tobom nema zajebancije, nastavite dalje normalno. Ako ne, gaziš dok ne oslabe i odustanu.

A tko te muči? Partner?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:50   #3
Cisti mobbing ako je šef. Ostale bi odjebao po kratkom postupku.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:56   #4
To su sve nesigurni i dosta zlobni ljudi.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:21   #5
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Takve ljude treba "zgazit" snagom gigantskog bagera. I onda se još vratit unatrag s valjkom i ulijepit ih u figurativni asfalt.

Štoviše, takvi ljudi žele bit zgaženi i poniženi i stavljeni na mjesto, zato i provociraju. Zato je traže željeznu čizmu. Jer nisu normalni.

Naravno, ako imaš mogućnost ić dostojanstvenijim putem i napustit njihovo okruženje i stavit ih na vječni ignore, napravi to. To je uvijek izbor broj jedan.

Ako nemaš tu mogućnost, moraš probudit svog unutarnjeg lava i pobacat ih na mjesto. Ako se nakon toga ispričaju i postanu normalni (što je čudo, ali svašta je moguće) jer vide da s tobom nema zajebancije, nastavite dalje normalno. Ako ne, gaziš dok ne oslabe i odustanu.

A tko te muči? Partner?
Alexa, tko je tebe povrijedio da si postala tako rabijatna ?
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.07.2016., 15:23   #6
Quote:
manekenka25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Ne znam kuda da ovu temu svrstam jer je općenita. Može biti i na US-u, život u dvoje, psihologija i tu. Ako treba molim admine, da ju stave tamo gdje treba biti.

Što bi ste Vi učinili da se Vaš prijatelj, Vaši roditelji, šef ili najbolje partner šali sa Vama tako da Vas vrijeđa, dobacuje Vam, kritizira Vas, pronalazi Vam mane i to često ponavlja. Skoro svaki dan, a sve pod izgovorom da je to samo njihov način šale i da ste Vi zapravo problem što sve ozbiljno shvaćate i što ne možete primiti šalu.

Primjer šala:
Citiram: "Pogledaj se kako si debela, idi na dijetu. Ne mogu više da te gledam. Nerviraš me."

Citiram: "Kako te nije stid biti tako vitka? Idi se pogledaj u ogledalo. Samo se psi igraju sa kostima".

Citiram: "Glup si kao ovan, ništa ne znaš. Ja znam bolje, od tebe. Sada ćeš da vidiš kako se to radi."

Citiram: "Zašto se ti tako ne šališ, ti ne znaš prihvatiti šalu na tvoj račun. Nitko zbog toga neće da bude sa tobom. Ne znaš se šaliti sa drugima. Biti ćeš vječito sam/sama."

Ta osoba kada to govori bude ozbiljna, ne smije se.
Iznervira se i ne priča nakon toga cijeli dan sa Vama. Nabacuje Vam osjećaj krivnje i nelagode.
Prespava noć i ujutro govori kako je to bila samo sve šala i kako ste Vi problem i dovodi Vas do ludila.

Kakva su Vaša mišljenja o takvim ljudima?
Jesu li ti ljudi normalni za Vas ili su nesigurni u sebe i bolesni?
Bi li Vi tolerirali takve šale i kako bi reagirali na to?
Mislim da si na krivom podforumu

Nesigurni, zlocesti, iskomplesirani itd.. No nisu bitni oni u toj situaciji to bi prvo trebala spoznati (da nije ni toliko vazno sto je njima i zasto su takvi), tebi treba postati bitno sto se njih tice samo da se cim prije masknes i njihove probleme ostavis njima na rjesavanje. Moras se zastititi, reci sto mislis o njihovom ponasanju i maknuti se. Mislim, mozes ti razmisljati kako pomoci njima dok oni tebe svjesno i namjerno pokusavaju omalovazavati, povrijediti i zele ti sve suprotno od zdravlja tvog razuma. No mislim da to nije mudro. Kad te netko zlostavlja na bilo koji nacin, ako nemas Stockholmski sindrom razmisljas kako pobjeci od zlostavljaca, a ne kako mu pomoci. Barem dok ne pobjegnes na sigurnu udaljenost.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:24   #7
O kome je točno riječ?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:28   #8
Quote:
manekenka25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav....
Ne nije normalno, kako bi reagirao, ne znam iskreno, morao bi bit u toj situaciji, ali vjerojatno ne najbolje.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 15:55   #9
Nikako nije normalno,bit ce da ti ljudi imaju probleme sami sa sobom

Ja sam takve osobe odjebao iz svog zivota i odmah mi je zivot ljepsi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:13   #10
Nista, kazes da si zadovoljna svojim tijelom ili da si svjesna nekih nedostataka i da radis na tome te da nisi slijepa pa da nije potrebno upirati prstom na slona u staklarni.

Ili-ukusi se razlikuju.
Ili ako je netko blizak- ajde odjebi.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:21   #11
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Takve ljude treba "zgazit" snagom gigantskog bagera. I onda se još vratit unatrag s valjkom i ulijepit ih u figurativni asfalt.

Štoviše, takvi ljudi žele bit zgaženi i poniženi i stavljeni na mjesto, zato i provociraju. Zato je traže željeznu čizmu. Jer nisu normalni.

Naravno, ako imaš mogućnost ić dostojanstvenijim putem i napustit njihovo okruženje i stavit ih na vječni ignore, napravi to. To je uvijek izbor broj jedan.

Ako nemaš tu mogućnost, moraš probudit svog unutarnjeg lava i pobacat ih na mjesto. Ako se nakon toga ispričaju i postanu normalni (što je čudo, ali svašta je moguće) jer vide da s tobom nema zajebancije, nastavite dalje normalno. Ako ne, gaziš dok ne oslabe i odustanu.

A tko te muči? Partner?
Riješila sam se jednog takvog. Jedva, ali jesam.
manekenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:27   #12
Nije nikako normalno. Osjetila sam.na svojoj koži to.
Čak i od bivšeg šefa, uvijek je imao u prolazu nešto za dobaciti neumjesno.
A zašto ? To ga je veselilo.

Ne znam zašto ljudi to rade drugima, i gledaju druge ponižavati.


Jedna bivša kolegica mi je rekla na poslu, da sam mršava, i da izgledam ko da sam kozu jasila.
A ona je bila debela, tj još je uvijek.
Ma došlo mi je da joj svašta kažem, al onda bi opet ja ispala ovakva i onakva.
A.fuj odvratni ljudi.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:30   #13
Kak vi žene nemate q.....pokaži im srednjaka!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:32   #14
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Nista, kazes da si zadovoljna svojim tijelom ili da si svjesna nekih nedostataka i da radis na tome te da nisi slijepa pa da nije potrebno upirati prstom na slona u staklarni.

Ili-ukusi se razlikuju.
Ili ako je netko blizak- ajde odjebi.
Ja bi uperila prstom i ukazala na nedostatke toj osobi.
Mada bolje pusti.
Ima glupim ljudi, eto.

Hahaha takve ljude bi bilo najbolje srediti na malo specifičnosti način.
Nagovoriti vojsku ljudi da im odbacuju svakakve ružne stvari.
Pa neka padnu u depresiju.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:36   #15
U startu moras dati do znanja da takvi komentari kod tebe ne prolaze jer ako im dopustis da nastavljaju govoriti takve gluposti samo ce se s vremenom jos vise osiliti.

Takodjer mozes probati uzvratiti istom mjerom pa im mozda dodje iz guzice u glavu da su takvi komentari u najmanju ruku neumjesni ali s takvim personama nikada ne znas na cemu si pa je bolje biti oprezan.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:40   #16
Odjebi to cim prija,izkompleksirane i narcisoidne osobe
Zima90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:43   #17
najčešće su to tim istim ljudima govorili, pa sad to sele na nekog slabijeg. kompleksi manje vrijednosti, kaj drugo. nikako benigne šale...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:49   #18
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
najčešće su to tim istim ljudima govorili, pa sad to sele na nekog slabijeg. kompleksi manje vrijednosti, kaj drugo. nikako benigne šale...
A ti si vidoviti Milan da to znaš
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 16:54   #19
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
A ti si vidoviti Milan da to znaš
čista psihologija. nisam rekao da bi se ovih tu postova trebalo držat ko pijan plota, al sam prepoznam to dok vidim... događalo se i meni
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 17:25   #20
maknit od takvih i gotovo
knin1950 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger