Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2014., 18:21   #3221
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ova krema je sad snižena http://www.yves-rocher.com.hr/katalo...krema-oko-oci/ - ne znam u čemu je kvaka, bojim se naručiti, jer možda je u pitanju kratak rok valjanosti, iako nije naznačeno...
Iiiiiiiiiiiiiiii... odjednom joj je cijena narasla... ako se dobro sjećam, a sjećam se, bila je oko 28kn...

Yves Rocher
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 17:45   #3222
I dajte promijenite više te poklone uz narudžbu, prilično su neatraktivni, čekam da iskoristim rođendanski popust
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 16:36   #3223
Question

Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
I dajte promijenite više te poklone uz narudžbu, prilično su neatraktivni, čekam da iskoristim rođendanski popust
Nikakav rođendanski popust od njih nisam dobila, ostalo tvoje sve potpisujem ... mene su 2 puta zvali telefonom i ponudili 15 % popusta - što sam brzopleto iskoristila ...

i sad mi nude e-mailom:
- Božićni popust na sve artikle 15 %
- besplatni poklon(i) uz svaku narudžbu
- besplatni troškovi dostave iznad 199,00 kn

uz kod YR15P

... pa mogli su to odmah napraviti, mrzim te telefonske pozive ... a jesu ludi da mi je maloprodaja u blizini (njihova suha ulja su super, kvalitetom i cijenom), ove iz NG bi totalno otpisala (kao LookFantastic)
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 21:50   #3224
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Nikakav rođendanski popust od njih nisam dobila,
...
i sad mi nude e-mailom:
- Božićni popust na sve artikle 15 %
- besplatni poklon(i) uz svaku narudžbu
- besplatni troškovi dostave iznad 199,00 kn
Meni su mailom poslali kod za popust za rođendan (mislim da je 15% popusta, napravila sam c/p koda, negdje sam "zagubila"mail ) , a i ovaj drugi kod za 15% popusta su mi isto poslali...
Ali mi se pokloni uz narudžbu ne sviđaju
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 14:31   #3225
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ali mi se pokloni uz narudžbu ne sviđaju
a kad će više promjena tih poklona...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 11:54   #3226
Da li je netko možda koristio njihovu maskaru Couleurs nature curl extender mascara? Naručila sam ovu (smeđu) http://www.yves-rocher.com.hr/%28S%2...xtender-smeda/
Došla je zapakirana u celofanu, ali kad sam je otvorila bila je sva suha i na očima je skroz nevidljiva, pa me zanima da li je moj primjerak pokvaren ili je maskara jednostavno loša
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 12:11   #3227
Ljubii, nisam ekspert za maskare, ali meni ovo definitivno ne zvuči kao nešto što tako treba biti.

Provjeri rok trajanja. Ako se radi o narudžbi s weba, tu se već pisalo kako su znali manipulirati istima i uvaljivati kupcima proizvode pred istekom roka trajanja, bez da su ih obavijestili o tome. Kontaktiraj ih i objasni problem, čak bi i oni trebali reagirati fer.

Ako je iz dućana, najbolje da odeš tamo, pitaš i reklamiraš. Glupo je dati novce za nešto što ćeš baciti, a ne svojom krivnjom.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 12:21   #3228
S weba je, radi se o onoj akciji 2+1 gratis. Po kodu vidim da je proizvedena početkom 2012. i shelf life je još jedan mjesec.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 12:26   #3229
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
S weba je, radi se o onoj akciji 2+1 gratis. Po kodu vidim da je proizvedena početkom 2012. i shelf life je još jedan mjesec.
E pa to je to. Uvalili su ti maskaru proizvedenu prije pune tri godine, klasika.

Obavezno reklamiraj, imaš pravo na to i novac sigurno možeš bolje potrošiti.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 12:32   #3230
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
E pa to je to. Uvalili su ti maskaru proizvedenu prije pune tri godine, klasika.

Obavezno reklamiraj, imaš pravo na to i novac sigurno možeš bolje potrošiti.
Stalno im dajem novu šansu, ali definitivno više ne naručujem s web shopa, uvijek neki problemi.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 13:36   #3231
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Stalno im dajem novu šansu, ali definitivno više ne naručujem s web shopa, uvijek neki problemi.
Žao mi je što si naučila na teži način, ali imaš pravo na reklamaciju i napravi je. Oni ionako funkcioniraju po sistemu "ako prođe, prođe". A zašto bi im poklonila svoj novac?

Meni će sada godišnjica kako zaobilazim web shop u jako širokom luku.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 17:08   #3232
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Stalno im dajem novu šansu, ali definitivno više ne naručujem s web shopa, uvijek neki problemi.
Reklamiraj tu maskaru Nikad nisam imala problema s njihovim web shopom
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 17:26   #3233
u osijeku je gel za tuširanje od kave na 50%, tj. 7,50 kn, još 2 su na toj akciji, neki od ljubičste riže i mislim argan ili nešto slično
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 22:59   #3234
makadamija i onaj neki zeleni badem su isto na akciji.
meni su ljubičasta riža i makadamija njihovi najdraži gelovi tako da sam se opskrbila. svaka im čast stvarno
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 08:55   #3235
Do kad vrijedi ta akcija???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 19:06   #3236
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Žao mi je što si naučila na teži način, ali imaš pravo na reklamaciju i napravi je. Oni ionako funkcioniraju po sistemu "ako prođe, prođe". A zašto bi im poklonila svoj novac?

Meni će sada godišnjica kako zaobilazim web shop u jako širokom luku.
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Reklamiraj tu maskaru Nikad nisam imala problema s njihovim web shopom
Poslala sam im reklamaciju, i evo njihovog odgovora:

Poštovana,

Paket Vam je poslan krajem studenog, točnije 26.11., a rok za reklamaciju je 15 dana. Nažalost, ne možemo istu uvažiti, jer se niste javili na vrijeme. Maskari nije izašao rok, nego se više ne proizvodi, te je zbog toga snižena i kupili ste je u open setu, 3 proizvoda za 75 kn.


Hvala na razumijevanju,


Silvija, odjel za narudžbe Yves Rocher

Uopće ne znam što bih im rekla, samo znam da ovim načinom poslovanja gube sve više i više kupaca, mene sigurno više neće vidjeti
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 19:55   #3237
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
u osijeku je gel za tuširanje od kave na 50%, tj. 7,50 kn, još 2 su na toj akciji, neki od ljubičste riže i mislim argan ili nešto slično
Morati ću naletiti do njih za koji dan.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 10:55   #3238
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Poslala sam im reklamaciju, i evo njihovog odgovora:

Poštovana,

Paket Vam je poslan krajem studenog, točnije 26.11., a rok za reklamaciju je 15 dana. Nažalost, ne možemo istu uvažiti, jer se niste javili na vrijeme. Maskari nije izašao rok, nego se više ne proizvodi, te je zbog toga snižena i kupili ste je u open setu, 3 proizvoda za 75 kn.


Hvala na razumijevanju,


Silvija, odjel za narudžbe Yves Rocher

Uopće ne znam što bih im rekla, samo znam da ovim načinom poslovanja gube sve više i više kupaca, mene sigurno više neće vidjeti

Mene to ništa ne čudi od njih... jesi li im napisala da je po kodu datum proizvodnje početak 2012? Pa nek si računaju je li joj onda prošao rok ili nije...

Mene osobno živciraju te njihove ponude proizvoda kojima rok istječe - osobno sam kupila ono njihovo sredstvo za samotamnjenje negdje na proljeće prošle godine, rok je bio 8.mjesec... u 5. mj. sam ga počela koristiti i to je bio užas živi, skidalo se nakon 1. tuširanja, ma katastrofa... bila mu je cijena nekih 28kn (i to je valjda bio popust od 70 ili 80%), a nije vrijedio ni 8kn...

Općenito mi ta Nova Gradiška ne ulijeva povjerenje, i mislim čak da njihovi proizvodi ni kvalitetom ne odgovaraju onima u dućanima...

Ja naručim povremeno nešto, ali uglavnom kad su neki dobri pokloni ili besplatna poštarina, ali meni ti proizvodi nisu ništa bolji od onih kojih kupujem u DM-u ili Bipi...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 11:46   #3239
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Do kad vrijedi ta akcija???
do 31.01. 2015.
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 13:08   #3240
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Mene to ništa ne čudi od njih... jesi li im napisala da je po kodu datum proizvodnje početak 2012? Pa nek si računaju je li joj onda prošao rok ili nije...

Mene osobno živciraju te njihove ponude proizvoda kojima rok istječe - osobno sam kupila ono njihovo sredstvo za samotamnjenje negdje na proljeće prošle godine, rok je bio 8.mjesec... u 5. mj. sam ga počela koristiti i to je bio užas živi, skidalo se nakon 1. tuširanja, ma katastrofa... bila mu je cijena nekih 28kn (i to je valjda bio popust od 70 ili 80%), a nije vrijedio ni 8kn...
Poslat ću im još koji mail, definitivno...uopće se ne radi o tih 25 kn, nego su stvarno bezobrazni prema kupcima. Žao mi je što sam uopće opet naručivala od njih, pogotovo nakon svih onih komentara na ovoj temi.

Ako proizvodu ističe rok,nije ga dovoljno staviti na akciju, bitno je da je navedeno da rok ističe uskoro i da je zbog toga na akciji.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.