Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2009., 15:52   #1
Boljkovac je otišao na liječnički pregled te donio potvrdu da je psihički – zdrav

http://www.vecernji.hr/vijesti/josip...u-clanak-50372

evo čitam i ne mogu vjerovati da nečastivi osobno još uvijek prosipa otrov i laži i da još uvijek postoje mediji koji će objavljivati produkte njegove mržnje,jala i "nostalgije za konfederacijiom"
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 16:07   #2
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/josip...u-clanak-50372

evo čitam i ne mogu vjerovati da nečastivi osobno još uvijek prosipa otrov i laži i da još uvijek postoje mediji koji će objavljivati produkte njegove mržnje,jala i "nostalgije za konfederacijiom"
Tko ti je kriv kada čitaš svašta,malo povisi standarde kod odabira štiva Nego koji je razlog kumovao tome da večina onih desno orijentiranih na ovom forumu čita večernji?Zar sam ja jedini koji ne smatra njih ništa boljim od jutarnjeg ili indexa?
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 16:07   #3
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/josip...u-clanak-50372

evo čitam i ne mogu vjerovati da nečastivi osobno još uvijek prosipa otrov i laži i da još uvijek postoje mediji koji će objavljivati produkte njegove mržnje,jala i "nostalgije za konfederacijiom"
Vjerovatno kod istog liječnika kao i onaj general milošević koji je odgovoran za granatiranje Sarajeva i masakr na tržnici markale, donio potvrdu da je tad bio kao na liječenju na u vojnoj bolnici u beogradu, pa su mu smanjili kaznu za sedam godina, koja je sprdačina taj haški ne sud nego politička farsa
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 16:19   #4
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
Tko ti je kriv kada čitaš svašta,malo povisi standarde kod odabira štiva Nego koji je razlog kumovao tome da večina onih desno orijentiranih na ovom forumu čita večernji?Zar sam ja jedini koji ne smatra njih ništa boljim od jutarnjeg ili indexa?
mi ljevičari čitamo uglavnom novi list u svrhu informiranja a malo virnemo i na večernjak da vidimo što pišu oni bez stava za one bez stava
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 17:49   #5
Jožek, Jožek nikada nije prebolio što je dobio nogo u guzicu zbog nesposobnosti. Taj je tip otprilike kao i Mesić, onima koji su ga otjerali kao šugava psa, osvećivati će se i posthumno
Gadno je kada ti se to dogodi a čitav život glumiš facu
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 18:38   #6
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/josip...u-clanak-50372

evo čitam i ne mogu vjerovati da nečastivi osobno još uvijek prosipa otrov i laži i da još uvijek postoje mediji koji će objavljivati produkte njegove mržnje,jala i "nostalgije za konfederacijiom"
Linkani tekst je na visini ovoga videoclipa
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 18:59   #7
Quote:
mi ljevičari čitamo uglavnom novi list u svrhu informiranja
autodezinformiranja i selfdelusiona...
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 20:50   #8
Quote:
Saul Tigh kaže: Pogledaj post
autodezinformiranja i selfdelusiona...
mi ljevičari uvažavamo svačije mišljenje
doduše vi sanaderovci poznati ste po tome da ne mislite,no uvažavamo i to kao činjenicu
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 21:20   #9
I sam je sumnjao u sebe kad mu je palo na pamet da ode na lijecnicki.
porga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 22:07   #10
Quote:
porga kaže: Pogledaj post
I sam je sumnjao u sebe kad mu je palo na pamet da ode na lijecnicki.
el ti to hočeš reći da je DEDA kupio diplomu ?
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 23:05   #11
o hebemti pa deda plače što juga nije opstala..

a jedna od jačih ono viknu sam Mesiću koji je izišao na prozor i onda sam mu rekao da se iskrcavaju niški specijalci...

ovo mi je najjače:

Da je sve baš tako bilo i da ne izmišlja, Boljkovac je “nabavio” i potvrdu.

Naime, nakon što ga je Vladimir Šeks nazvao jugonostalgičarom i patološkim lažljivcem” Boljkovac je otišao na liječnički pregled te donio potvrdu da je psihički – potpuno zdrav


ahaahaahaaaaa... pa hebemti deda... ti priznaješ da su jugonostalgičartvo i lažljivost psihijatrijske bolestiii...

de reci ime tog psihijatra koji to priznaje ko bolesti i koji ti je slijedom toga dao potvrdu da mu piće platim...
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)

Zadnje uređivanje Sweet/Bitter : 14.11.2009. at 23:19.
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 23:17   #12
Sad neka ode u MUP i neka donese potvrdu s detektora laži
Falkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 00:05   #13
Quote:
Falkon kaže: Pogledaj post
Sad neka ode u MUP i neka donese potvrdu s detektora laži
ništa lakše,tamo je sve iskadrovirao
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 00:15   #14
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
ništa lakše,tamo je sve iskadrovirao
oćemo ga na Trenutak istine!

__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 06:35   #15
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
oćemo ga na Trenutak istine!

ništa od toga
već bi netko sredio drugčiju dijagnozu
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 18:50   #16
Boljkovac je otišao na liječnički pregled te donio potvrdu da je psihički – zdrav

Pa laganje i izmišljanje ne mora biti pokazatelj psihičke bolesti.
__________________
No matter how much you know today, you'll have to know more tomorrow.
Excruciare is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 19:42   #17
Quote:
Excruciare kaže: Pogledaj post
Pa laganje i izmišljanje ne mora biti pokazatelj psihičke bolesti.
Ali to što nije svjestan svoga psihičkoga stanja bi već bio značajan pokazatelj.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 20:15   #18
Quote:
mali febo kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/vijesti/josip...u-clanak-50372

evo čitam i ne mogu vjerovati da nečastivi osobno još uvijek prosipa otrov i laži i da još uvijek postoje mediji koji će objavljivati produkte njegove mržnje,jala i "nostalgije za konfederacijiom"
Ne žali taj za konfederacijom nego za federacijom. Sjetite se samo Mesića i Vasiljeviča u BG, sjetite se postavljanja klopki od strane Špegelja Tuđmanu, a Boljkovac je bio u toj ekipi. I zato on može doći kod Stankovića i tamo reći da je nama zapravo "jna pomagala a ne odmagala, i da ovo što kažu da je to zločinačka armija to nije točno"!
Jerbo, uzda se čovjek da mi nismo primjetili što su učinili od Vukovara, kao što to nije primjetio i haški sud...
marasovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 20:18   #19
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Jožek, Jožek nikada nije prebolio što je dobio nogo u guzicu zbog nesposobnosti. Taj je tip otprilike kao i Mesić, onima koji su ga otjerali kao šugava psa, osvećivati će se i posthumno
Gadno je kada ti se to dogodi a čitav život glumiš facu
Taj još priča da je rat počeo zato što je Vice Vukojević opaluio ambrust na Borovo selo. Na stranu što je to izmišljena priča, jer sve i da je istinita, samo totalni idiot može pomisliti da je to uzrok rata...
marasovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 22:54   #20
Quote:
marasovac kaže: Pogledaj post
Ne žali taj za konfederacijom nego za federacijom. Sjetite se samo Mesića i Vasiljeviča u BG, sjetite se postavljanja klopki od strane Špegelja Tuđmanu, a Boljkovac je bio u toj ekipi. I zato on može doći kod Stankovića i tamo reći da je nama zapravo "jna pomagala a ne odmagala, i da ovo što kažu da je to zločinačka armija to nije točno"!
Jerbo, uzda se čovjek da mi nismo primjetili što su učinili od Vukovara, kao što to nije primjetio i haški sud...
Eto, da nije bilo JNA, na "krvavi Uskrs" na Plitvicama vjerojatno nijedan policajac preživio ne bi, sta priča i prilikom evakuacije policijske postaje.
Nijedan specijalac ne bi preživio Borovo Selo ...
Space_gander is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.