Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 12:54   #1
MAC #2 [pročitati uvodni post!]

Link na staru temu.

MAC kozmetika se još uvijek ne može kupiti u Hrvatskoj.
Najbliži dućan je u Grazu.
Na http://www.maccosmetics.com/ možete naći popis svih MAC dućana.
Što se tiče online naručivanja, osim ebaya (popis pouzdanih sellera pročitajte ovdje), ovu kozmetiku možete kupovati i preko specktra foruma (za pristup podforumu na kojem se prodaje kozmetika, morate biti registrirani mjesec dana i imati minimalno 20 postova) te preko LJa.

Cijene MAC proizvoda u Americi možete saznati na www.maccosmetics.com, u UK na www.maccosmetics.uk, a u ostatku Europe (preciznije - u državama u kojima je EUR službena valuta) na www.maccosmetics.de.
raverica is offline  
Old 27.10.2010., 20:15   #2
Frendica ide uskoro u Graz i obećala mi je donijeti nešto od MAC-a. Niti ona niti ja ne poznajemo njihovu kozmetiku pa ne znam što da kažem da donese. Pigment, rumenilo, sjenilo, može prijedlog koji je must have od MAC-a?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 27.10.2010., 20:58   #3
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Frendica ide uskoro u Graz i obećala mi je donijeti nešto od MAC-a. Niti ona niti ja ne poznajemo njihovu kozmetiku pa ne znam što da kažem da donese. Pigment, rumenilo, sjenilo, može prijedlog koji je must have od MAC-a?
Pa koje proizvode želiš tj. što ti treba?


Her Blooming rumenilo iz Tartan Tale kolekcije - http://www.temptalia.com/mac-her-blo...hotos-swatches - predobro pigmentirano i intenzivno
__________________
x
Elektra is offline  
Old 27.10.2010., 21:10   #4
isuse elektra, covjek dode kuci mrtav umoran s posla i prvo sto vidi je to prokleto rumenilo
a upravo sam narucila od frendice face and body foundation za sto si ti takoder kriva, a imam i novu listu must-have sjenila za koju me inspirirao kozmeticki casopis s tvog bloga. jer mojih 20+ nije dovoljno.
u grob ces me otjerat. ili u hipotekarni kredit. ili duznicko ropstvo. da kupim to rumenilo?
Lola is offline  
Old 27.10.2010., 22:08   #5
Prelijepo rumenilo!!!
Ali, first thing first (ne smijem smetnuti listu prioriteta s uma sada ). Tražim jedno rumenilo ne-rumenilo, i sada sam u dvojbi između dva: Cubic i Buff. Hmmmm, ima li tko ovdje tko bi mi mogao pomoći u odabiru???
__________________
"Have no fear of perfection - you'll never reach it." S. D.
Dr. Ira is offline  
Old 28.10.2010., 11:22   #6
već sam stavila sliku na temu o ruževima al moram i ovdje jer mi je ovaj ruž prekrasan a pogotovo na ovim swacthevima,temptalia mi nema dobre što se tiče usana

http://www.beautyswatch.com/2010/03/...please-me.html
jasmine is offline  
Old 28.10.2010., 12:18   #7
Quote:
Dr. Ira kaže: Pogledaj post
Prelijepo rumenilo!!!
Ali, first thing first (ne smijem smetnuti listu prioriteta s uma sada ). Tražim jedno rumenilo ne-rumenilo, i sada sam u dvojbi između dva: Cubic i Buff. Hmmmm, ima li tko ovdje tko bi mi mogao pomoći u odabiru???
Uzmi Cubic ono je po teksturi satin i ljepše će se nanositi po licu. Buff je matte tekstura i malo brašnasta.
Mirella is offline  
Old 28.10.2010., 13:30   #8
Vidiš, vidiš. Dobro da sam pitala, aš to nisam znala.
Tenks!
__________________
"Have no fear of perfection - you'll never reach it." S. D.
Dr. Ira is offline  
Old 28.10.2010., 18:51   #9
Ja isto tražim neko rumenilo, da daje lijepu prirodnu boju(nešto tipa perfect cheek, ali ako se dobro sjećam perfect cheek je LE i ne može se više kupit u MAC dućanima)
pa,otvorena sam na sve prijedloge ako neto ima

edit:
možda MAC pinch o peach

Zadnje uređivanje 5rich : 28.10.2010. at 18:57.
5rich is offline  
Old 28.10.2010., 19:58   #10
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Pa koje proizvode želiš tj. što ti treba?
A niš mi ne treba neki pigment, sjenilo ili rumenilo bih najradije.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 28.10.2010., 20:16   #11
5rich, meni je jako sličan Bloomingu, ali je i on LE PC ima bolju teksturu ako mene pitaš, više boje se pokupi kistom. Pinch o Peach je lijep, ali i breskvastiji od ovo dvoje, meni nisu slični.

mya, koje boje voliš na očima? Kakav ti je ten (roskast, žućkast)? Kistove ne želiš?
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Old 30.10.2010., 10:06   #12
Kistove imam (ne njihove, ali ih imam brdo pa mi stvarno ne treba), od boja za sjenilo volim bijelo, rozo, bež i smeđe
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 30.10.2010., 11:06   #13
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Kistove imam (ne njihove, ali ih imam brdo pa mi stvarno ne treba), od boja za sjenilo volim bijelo, rozo, bež i smeđe


Onda probaj sjenilo naked lunch najsavrsenija roza
aria is offline  
Old 30.10.2010., 11:26   #14
Divno je
Pamtim, još nešto?
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 30.10.2010., 11:56   #15
Quote:
Modest Mouse kaže: Pogledaj post
5rich, meni je jako sličan Bloomingu, ali je i on LE PC ima bolju teksturu ako mene pitaš, više boje se pokupi kistom. Pinch o Peach je lijep, ali i breskvastiji od ovo dvoje, meni nisu slični.
hvala

da,našla sam u međuvremenu usporedbu pinch o peacha s mac peaches kojeg imam,pa sam vidjela da je gotovo iste boje kao pinch o peach...

na makeupalley sam vidjela da cure pišu da je perfect cheek sličan mac blushbaby,ali meni nisu nimalo slični
5rich is offline  
Old 30.10.2010., 12:11   #16
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Divno je
Pamtim, još nešto?
Satin taupe, mislim da im je to jedno od najprodavanijih sjenila
ellast is offline  
Old 30.10.2010., 12:23   #17
Quote:
ellast kaže: Pogledaj post
Satin taupe, mislim da im je to jedno od najprodavanijih sjenila
Uz ovo, dodajem i Tempting

atina27 is offline  
Old 30.10.2010., 13:11   #18
Quote:
atina27 kaže: Pogledaj post
Uz ovo, dodajem i Tempting

ovo je prekrasno,al na slici,na swatchevim mi se i nesviđa. zato mi je ono Patina jako ljepo

al zato mi je style snob preprekrasan

Zadnje uređivanje jasmine : 30.10.2010. at 13:22.
jasmine is offline  
Old 30.10.2010., 20:31   #19
Style snob je prepre, sva sjenila iz Love that look su mi
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Old 31.10.2010., 20:21   #20
Senke: Satin Taupe i Tempting



Rumenila: Full Fuchsia, Band of Roses i Dollymix



Rumenila: Springsheen, Fleur Power i Peachykeen



Mineralna rumenila:

Gentle, Band of Roses i Dainty



Tek sad vidim da sam zaboravila da slikam i Plum Foolery

Boje rumenila u drugom redu nisu bas realne, vise su roza nego sto su realno takve boje, ali nisam uspela bolje
atina27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.