Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2014., 14:51   #461
ja isto mislim da seboreju ne može uzrokovat. Seboreja je pretjeran rad žlijezda lojnica tj mašćenje, ja to imam i uređaj mi pomaže uklonit tu maščobu. Dovoljno je koristit ga jednom dnevno u početku i to na manjoj brzini bar mjesec dana. Ja i dalje na prvoj brzini stojim jer mi se čini sasvim dovoljno. Na drugoj baš jače struže i imam osjećaj da bi iziritirala lice.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:27   #462
Pa ja sam malo guglala i nitko ne kaze sa sigurnoscu da je to zbog tog i tog. Mogu bit i zlijezde, hormoni, gljivice..

Ugl pomogao mi je oronazol ali i betrion, mada za njega kazu da ga bzvz propisuju jer nije za to.

Dala mi je uz to i klindamicin, avene triacneal i uriage emulziju za smirenje.. to nije kao toliko agresivno jer mi je taj dermatitis zbog cekanja skroz na skroz unistio kozu. Inace, lijeva strana lica mi je skroz normalna a desna je koma.

Razmisljala sam prodat miu al mislim da necu nego cu ju koristit max 3 puta tjedno. Sto se tice brzina, nikad nisam korstila drugu. Omg, mislim da bi dobila rane po licu
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:46   #463
Oronazol i betrion ti je oboje za gljivice...znači ne zna ni ona točno šta je jer je klindamicin antibiotik. On je dobar, trebao bi ti pomoć. Bar je meni pomagao uvijek za seboreju i akne. Oronazol ništa.
Mene je bilo strah zbog komentara tu da nakon tjedan dana korištenja tih mia i sl uređaja zna lice postat još gore nego je bilo i da je to normalno. Srećom meni se to nije desilo, popravilo mi se lice čudo jedno.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 15:11   #464
Kaj nije betriin za infekcije, bakterije a ne gljivice?

Nemam pojma. Procitala sam 1000 razlicitih savjeta i clanaka. No, mislim da su se meni hormoni zmrdali nakon poroda jer nikad prije nisam imala toliko problema sa pms-om a ni pristicima. Uvijek sam imala jako cisto lice, cak i tokom puberteta. Sad pijem maka prah i opet sam uvela 3 tjednu kuru s cajem koprive. Mislim da mi je to prosli put bilo od pomoci. Budem i jetru procistila nakon ovog.

Klindamicin nanosim samo na upaljene pristice, njih vise nema. Ja mislim na ovu kozu oko usnica nista ne stavljam osim betriona i oronazola. Nakon betriona mi koza bukne a nakon oronazola se bas smiri. No, stavljam oboje. Bas je jako iziritirana.

Ti si klindamicin koristila za seboreju? Imam osjecaj da bi mi sprzio tu kozu.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 17:12   #465
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Kupila sam miu 2 i nakon cca 4- 5 dana koristenja sam dobila (prvi put u zivotu!) seboreicni dermatitis. Koristila sam ju prema uputama, prvo nisam skuzila o cem se radi, sve dok vrag nije odnio salu i lice mi toliko buknulo da sam skoro na hitnoj zavrsila..

Dal je moguce da je mia kriva za to?
ne vjerujem da ti je mia kriva za to jer se baš i preporuča osobama sa seboreičnim dermatitisom. generalno je kod SD super koristiti proizvode koji ljušte površinski sloj kože (naravno, po mogućnosti nakon konzultacija s dermatologom) i reguliraju masnoću.
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 17:30   #466
cure,koliko često mijenjate četkice?
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 11:54   #467
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Kaj nije betriin za infekcije, bakterije a ne gljivice?

Nemam pojma. Procitala sam 1000 razlicitih savjeta i clanaka. No, mislim da su se meni hormoni zmrdali nakon poroda jer nikad prije nisam imala toliko problema sa pms-om a ni pristicima. Uvijek sam imala jako cisto lice, cak i tokom puberteta. Sad pijem maka prah i opet sam uvela 3 tjednu kuru s cajem koprive. Mislim da mi je to prosli put bilo od pomoci. Budem i jetru procistila nakon ovog.

Klindamicin nanosim samo na upaljene pristice, njih vise nema. Ja mislim na ovu kozu oko usnica nista ne stavljam osim betriona i oronazola. Nakon betriona mi koza bukne a nakon oronazola se bas smiri. No, stavljam oboje. Bas je jako iziritirana.

Ti si klindamicin koristila za seboreju? Imam osjecaj da bi mi sprzio tu kozu.
mislim da je betrion za gljivice? a moguće da je za oboje, ne znam. Da ne offtopičarimo puno da, moja dg je bila acne vulgaris + dermatitis dyseboreica i dao mi je klindamicin da mjesec dana na cijelo lice stavljam. Meni je pomoglo tada. Ali do sada mi najbolje pomaže ova četka, dobijem ja akne prije menge svejedno ali mi je lice općenito puno ljepše, mekanije, čistije (mitesera puuuno manje) manje masno itd.
možda da probaš na to mjesto di ti je seboreja mazat onu kremu iz mullera šta su je cure ishvalile- totes meer salbe, ja je koristim i smiri mi svrbež,peckanje i zatezanje momentalno.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 20:03   #468
Quote:
ish-mish kaže: Pogledaj post
baš

za one koji ne znaju, a koji su skloniji jeftinijim alternativama, danas u lidlu za 100 novčića:



http://www.awaywiththefairiesblog.co...cleansing.html

http://elsabargainbeautyblog.dailyma...-any-good.html

Da li je netko možda kupio ovaj Lidlov uređaj?!
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 22:08   #469
Unormalilo mi se lice. Hvala na savjetima.. evo, vec 2 dana ga mogu "pipat" tamo di je bio dermatitis, ujutro, poslije umivanja i ciscenja me zna peckat al ni slicno onom kak je bilo.

Ja klindamicin stavljam samo na obraze, rekla mi je da ga stavljam samo na pristice. Zasad su se recimo povukli ali zelim rijesiti i komedone

Ostalo je pod kontrolom al mia je i dalje samnom na vi :P
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 02:29   #470
skrti su malo na FeelUnique. Mia je 108 funti i nijedan kod ne prolazi? Jel se sjeca netko kako je bilo lani. Propustila sam onu ljetnu akciju kad je bila 80 funti.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 10:18   #471
mislim da je žuti lucid snižen na loku
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:16   #472
Nakon cca 4 mjeseca koristenja Clarisonica sa soft cetkom vrag me natjerao da kupim medium i ajme sto mi je ucinila od lica .... puno mi je lice onih vrvenih malih upaljenih pristica koji peku ko sam vrag.... nista nisam drugo mijenjala i nema bit sto drugo osim nove cetke
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 20:51   #473
Jel zna netko možda da li kod nas ima igdje kupit zamjensku četku za Clarisonic, ali da je delicate (sensitive i normal znam da ima)?

Ako nema kod nas, jel ima igdje povoljno na netu?
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 11:15   #474
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko možda da li kod nas ima igdje kupit zamjensku četku za Clarisonic, ali da je delicate (sensitive i normal znam da ima)?

Ako nema kod nas, jel ima igdje povoljno na netu?
Delicate cetke je bilo prije cca 3 tjedna u GardenMallu - nazovi pa pitaj jer tada je bila samo po jedna Sensitive, Delicate, Medium i Pore i moguce je da je prodano
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 11:38   #475
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Delicate cetke je bilo prije cca 3 tjedna u GardenMallu - nazovi pa pitaj jer tada je bila samo po jedna Sensitive, Delicate, Medium i Pore i moguce je da je prodano
Hvala Glavno da ima četke kod nas, uspit ću je iskopat negdje
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 14:24   #476
magnitone lucid , 50 funti, mogu li proc jeftinije ili da kupujem ? ni jedan kod mi nije prosao,. ni we miss you sa hq hair niti onih 10% na looku niti ista od drugih isprobanih,.

zapela sam sad kupit ga konacno ali ,ozda mogu sacekat koji dan ako naleti koji kod ako mislite da je to moguce,,
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:40   #477
Quote:
1503 kaže: Pogledaj post
magnitone lucid , 50 funti, mogu li proc jeftinije ili da kupujem ? ni jedan kod mi nije prosao,. ni we miss you sa hq hair niti onih 10% na looku niti ista od drugih isprobanih,.

zapela sam sad kupit ga konacno ali ,ozda mogu sacekat koji dan ako naleti koji kod ako mislite da je to moguce,,
Ja sam nedavno narucila sa lookfantastica s kodom od 10% koji je vrijedio samo taj dan i na sale, inace vise kodovi ne prolaze.cekam jos paket grrr.
silv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 14:47   #478
meni je prosao kod 20% za prvu narudzbu na hqhair, i to samo na pixie limited edition, a sad vidim da i ovi BLOGME, NY2015, HQNOV prolaze, ali opet samo na pixie probala sam sve zive kodove i na looku i na beautyexpertu

e da prolazi mi i na thehutu 10% za we miss you

Zadnje uređivanje LilMisSunshine : 16.01.2015. at 15:00.
LilMisSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 01:13   #479
prodajem clarisonic mia 2, ako je netko zaintersiran info u PM.
lolita2406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 13:50   #480
da li je netko koristio uljne umivalice sa clarisonicom? zanimam me koliko se teško clarisonic pere od takvih umivalica?
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.