Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 22:33   #1
Aliens: Colonial Marines

Kao sta se vec neko vrijeme zna da uskoro u sva kina stize prequel sve popularnog i poznatog SF horrora Alien iz 1979. godine pod nazivom ''Prometheus'', tako nam iste ove godine (tocnije Q4 2012) stize i adaptacija vrlo popularnog Aliens filma iz 1986. godine koji je imao veliku popularnost, a vjerujem da ce i sama igra koja uz svu danasnju tehnologiju ima zaista kvalitetnu grafiku i sami gameplay igre da postize jednaku pa i vecu dozu horrora kao dok se i gledao film davnih dana.

Trailer se moze pogledati ovdje: LINK
Kao sta se i po traileru moze vidjeti, igra ima identicnu atmosferu kao i sami film sta ce svakome pravome fanu filmova biti odlicna vijest.



*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 22:34   #2
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 23:29   #3
Ovo je nešto najbolje što će izači krajem 2012, mada ću zbog sranjskog laptopa ja morati prićekati neka bolja vremena .
Inaće na ovu igru se čeka već fakat dugo.
Prvi Aliens: Colonial Marines je trebao izaći još davne 2001 iz developerske kuće Check Six Games za Fox Interactive, međutim iz nikad objašnjenih razloga je bilo otkazano.
Neke od rijetkih fotki iz igre prve otkazane igre.

http://i48.tinypic.com/24145qs.jpg
http://i50.tinypic.com/28vpnxs.jpg

Sve kreće nanovo kada je Sega 2006 kupila prava na izradu Alien franšize od 20th Century Fox-a, i 15-tog prosinca s Gearbox Software počinju na radu igre.

Prvi izašli gameplay video koji nam pokazuje sve čari igre.
Aliens: Colonial Marines Gameplay Demo Walkthrough

Zadnje uređivanje phiber : 05.02.2013. at 12:33.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 23:56   #4
Za laptop... mislim da bi mogla proci neka graficka DDR3, 256 MB kao minimum req. a 768 MB je recommended ako se dobro sjecam.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 20:04   #5
Kupujem zbog multiplayera.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:15   #6
Mislim da ce opet biti onih fobija od bipajucih senzora pokreta na weaponu
Imam neki dojam da ce MP postici veliku igrivost, pogotovo jer se ta igra ocekuje vec duze vrijeme.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 01:14   #7
Čim sam vidio ovaj gameplay video odmah su mi očekivanja splasnula, pogotovo čim sam vidio press X to close. Očekujem još jedan žnj FPS zaražen konzolitisom. Novi tip aliena, crusher, tipično konzolaški NPC koji se zaletava i pokušava te zdrobit. U trenu kad je lik spominjao neki uber AI alieni su se samo zaletavali u lika bez ikakve taktike iako su ga mogli flankat na razne načine, friendly NPC stoji i puca dok alieni očito skriptirano uletavaju pred njegove metke. Obratite pažnju na 10:41 kako se genijalno vidi da je AI bezveze, ispred lika projuri alien dok on puca preko njega. LOL Jedina ppozitivna stvar je što se spominje coop.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:34   #8
s druge strane ovo je work in progress, stignu oni to sve naštelati. gle realno, igrat će se, e sad kak će se prodavati to je pitanje, samo da je bolje od onog avp smeća od lani ili predlani
EDIT: coop zvuči fakat dobro
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 19:26   #9
Ovo bi se svakako moglo igrati naveliko iz dva razloga... 1) Igra je vec duze vrijeme ocekivana i sad konacno izlazi, 2) Mnogi fanovi Alien filmova koji ce pogledati ponovo ove godine i Alien 1 i 2 ce pogledati i Prometheus (prequel na originalni Alien) ce bit zagrijani i za ovu igru.
A sta se AvP-a tice (2010-a), ne znam od kud ti to da je smece jer je mnogo igraca bilo odusevljeno igrom.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 01:01   #10
Jos nekoliko screenshotova




*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 12:02   #11
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A sta se AvP-a tice (2010-a), ne znam od kud ti to da je smece jer je mnogo igraca bilo odusevljeno igrom.
mnogima je, mnogima nije, ja sam se naklonio drugoj strani, generalno bila mi je brutalno dosadna, znači zaboravio napisati IMO
EDIT: ovo mi def izgleda bolje tak da ću isprobati, nadam se da neću požaliti.....
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova

Zadnje uređivanje caesar-caesar : 11.05.2012. at 12:12.
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:06   #12
London MCM Expo – Play Aliens: Colonial Marines!

Quote:
The London MCM Expo has got you covered! Running from May 25th to May 27th, the expo features a huge floor of games, comics, movies, and will include a PLAYABLE Aliens Colonial Marines
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 20:30   #13
Aliens: Colonial Marines Suspense Trailer
Super izgleda.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 02:05   #14
Aliens: Colonial Marines TV Commercial

Colonial Marines wallpaper


Ovdje se moze naci u za download u raznim rezolucijama: LINK.

Na slici ispod se vidi i slavni Space Jockey
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 23:22   #15
Po svemu viđenom ovo bi trebala biti jedna od boljih igra koje se čekaju.
Jedva čekam da izađe .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 01:22   #16
ako bude atmosfera kao u dead space ili metro 2033, to je već dovoljno, ako uhvate atmosferu iz cameronovog filma aliens(1986) i onda će to biti legendarno
p.S posljednji AvP je zaista dosadan, bez priče i napetosti, jednostavno nije bilo ništa značajno što bi me se dojmilo, a u najavi je tako odlično izgledao, kao i turok, a na kraju "prohujalo s vihorom"
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 20:07   #17
IGN Live Presents: Aliens: Colonial Marines (126:09min)
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 18:30   #18
koliko vidim po netu prvi utisci su katastrofalni....zar je tako lose igra ispala?
__________________
When Death sleeps it dreams of you....
hatebringer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 20:08   #19
Igra je toliko loša da je papa Benedikt odlučio otić u penziju. Još jedan konzolaški šit, igra koja ne bi prošla ni da je 2003.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 20:51   #20
Evo je upravo je dosla na torrente !

Sta ? Negativni komentari ?! Nemoguce.

Trailer izgleda predobro, sta to konkretno ne valja u igri ? Radnja ? @Kambe ti si igrao daj reci sta to toliko ne valja.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.