Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 00:50   #141
na ps2 je svaki pes isti..
kkihalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 12:01   #142
a jbg,al to mi je ostala navika odigrat pes s ekipom na ps2

jel zna netko kad izlazi?
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 18:10   #143
Quote:
ramos_4 kaže: Pogledaj post
a jbg,al to mi je ostala navika odigrat pes s ekipom na ps2

jel zna netko kad izlazi?
Piše da je izašao 25.9. Sad, u algoritmu nema koliko se sjećam. Daj baci tu dvojku i kupi trojku i igraj
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 21:02   #144
PesEdit 2.0 vani:

New Features:
DLC: Added DLC 2.0 (summer transfers + boots)
Faces: More than 250 new faces (including Özil, Schürrle), total of more than 430 new faces
Kits: Aston Villa, Chelsea, Everton, Fulham, Newcastle, Norwich, Reading, Sunderland, Swansea, Tottenham, West Ham, Wigan
Transfers: Complete transfers (DLC 2.0), also added some missing transfers such as Boruc + some players like Beckham and Henry

General Features:
Added Bundesliga, 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship
Added other teams (Viktoria Plzen, BATE Borisov, Metalist Kharkiv, Rubin Kazan, Anzhi, and more)
Correct kits for all Premier League & Liga ZON Sagres teams + Argentina, Brazil, Colombia, Netherlands, South Korea, Uruguay
Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
Faces: More than 430 new faces
Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
Includes DLC 2.0
Removed blur
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 00:09   #145
Izašao je i prvi patch (1.01):
  • Online Community mode added to implement the following features:
  • Widget enables users to play other modes while waiting for opponents.
  • Max 8 community members can join a match online.
  • Max 4 community members can form a team to play against other community team.
  • Facebook application “myPES2013″ is availabe once setup properly.
  • “Special Match” to earn bonus points on your win in the Master League Online is available.
  • Users are now able to choose “give up” at the half time in the Quick Match.
  • Tweaks made in various modes for better gaming experience.

Ako pronađete kakve promjene u gameplayu, javite.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 01:23   #146
ej ljudi može ikakva pomoć molim vas ako itko ima ideju...

dakle ne sviđa mi se pretjerano novi PES 2013, ali igram ga eto, nije loš, solidan je

igram samo Become a Legend.... odigrao sam već 5,6 sezona, jako sam napredovao s igračem, pozvan u repku, igram u Feyenordu, evo potpisao u 2. mjesecu za Real, na ljeto bi trebao preseliti....

ALI otišao sam na information i bio mi je ponuđen novi Data Pack za download.... ja onako brzo zgrabio i skinuo ga.... nakon toga odem u edit mode i vidim da nit su sredili transfere, nit kakva imena klubova, ništa... reko ok, naživcirao se jesam, al idem se ja vratiti igrati Become a legend... kad ono odem na Load Game... a tamo piše ''Save Data Corupted'' i nemogu više loadati probao sam 50 puta, kliknem i piše ''cannot load this file because it's from another version''
sad logično je da je razlog tomu što sam skinuo novi Data Pack, koji eto ironično, ništa nije promijenio osim toga da više ne mogu igrati Bal u kojem sam napredovao i prošao 6 sezona, pa popizdio sam, ubit bi se htio sad... mislim preglup mi je cijeli taj konami, ako skineš novi update, briše ti se sve što si snimio dosad jer su oni promijenili 0.2 % igrice, ako i tolko....

ima li itko ideju ili rješenje kako da ovo ispravim, kako da možda vratim prošlu verziju, nije mi bitno, samo da mogu loadati taj Become a Legend i nastaviti, jer taman sam išao vrhuncu karijere i onda ovakvo sranje.... ajde, budite dobri, pliiiizzz, jel zna netko, ima ideju?
omego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 10:54   #147
Quote:
omego kaže: Pogledaj post
ej ljudi može ikakva pomoć molim vas ako itko ima ideju...

dakle ne sviđa mi se pretjerano novi PES 2013, ali igram ga eto, nije loš, solidan je

igram samo Become a Legend.... odigrao sam već 5,6 sezona, jako sam napredovao s igračem, pozvan u repku, igram u Feyenordu, evo potpisao u 2. mjesecu za Real, na ljeto bi trebao preseliti....

ALI otišao sam na information i bio mi je ponuđen novi Data Pack za download.... ja onako brzo zgrabio i skinuo ga.... nakon toga odem u edit mode i vidim da nit su sredili transfere, nit kakva imena klubova, ništa... reko ok, naživcirao se jesam, al idem se ja vratiti igrati Become a legend... kad ono odem na Load Game... a tamo piše ''Save Data Corupted'' i nemogu više loadati probao sam 50 puta, kliknem i piše ''cannot load this file because it's from another version''
sad logično je da je razlog tomu što sam skinuo novi Data Pack, koji eto ironično, ništa nije promijenio osim toga da više ne mogu igrati Bal u kojem sam napredovao i prošao 6 sezona, pa popizdio sam, ubit bi se htio sad... mislim preglup mi je cijeli taj konami, ako skineš novi update, briše ti se sve što si snimio dosad jer su oni promijenili 0.2 % igrice, ako i tolko....

ima li itko ideju ili rješenje kako da ovo ispravim, kako da možda vratim prošlu verziju, nije mi bitno, samo da mogu loadati taj Become a Legend i nastaviti, jer taman sam išao vrhuncu karijere i onda ovakvo sranje.... ajde, budite dobri, pliiiizzz, jel zna netko, ima ideju?

Bilo je veliko sr... s tim. Konami je nešto gadno zeznuo oko toga i patch 1.01 i data pack kasnili su jedan dan. Svi koji su skinuli prvi dan, vratio im se PES na staro. Ništa nisu dobili updateom, a on je zeznuo save i neke stvari. Mislim da ćeš morat ponovno karijeru gradit

Sad je sve ok. Odi na stranicu http://pes13web.winning-eleven.net/pes13w_pc/patch/ i skini si patch službeni. Nakon toga update napravi u igri, dakle skini data pack (odeš na information - data pack). Možda ti se onda vrati. Ako i nakon toga u igri ne budeš imao sve transfere, samo odi na edit, transfers, stisni trokut - pitat će te revert to default transfers - stisnio yes i to je to. Svi transferi su tu.
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 10:58   #148
S novim patchem igra je još bolja. Gameplay je malo samo usporeniji, barem mi se tako čini, a definitivno sam siguran da su popravili udarce. Više ne sijevaju "bombe" kao prije. Sad je puno to realnije. Ali je teško za pop... Baš moraš graditi fino sve polako. Stvarno su ga dotjerali do simulacije. Nema fliper nogometa. Jedino ako imaš Barcu, onda ajde, inače - zaboravite tiki taku .

Bolesno izgleda online sad. Onaj widget gore je prava stvar. Mislim da su to od konkurencije maznuli. Vrhunski. Odigrao par online jučer, s Hrvatskom naravno, jebenica. Stvarno nema laga, isto je kao i offline. Manždo rastura :P. Samo, nema Sammira, morat će to ubaciti hebemu.

Svi koji imate original, a niste apdejtali igru, odite na http://pes13web.winning-eleven.net/pes13w_pc/patch/, tu skinite patch. Onda u igri pod information, data pack, skinite data pack. Ako vam transferi nisu sređeni, odite pod edit, transfers, stisnite trokut, pisat će vam "revert to default?", stisnite "yes" i svi transferi će biti tu.
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 12:58   #149
je je, odličan je taj Patch... sad sam ga skinuo se te stranice koju je Monday Morning linkao... instalirao se za manje od minute... i pazi, nakon toga više nisam mogao ni ući u igricu, ma fenomenalno, kliknem na ikonu ko i svaki put i ne reagira, jednostavno ostane na desktopu, čak se ni ne zacrni pa onda izbaci grešku, jednostavno ne reagira....

čestitke Konamiju što svake godine uspijevaju zasrati jednu stvar više i što gube fanove.... smeća smrdljiva kosooka, daboga propali, fuj gade mi se rižojedci jebeni nemopojmaški, krepajte!!!!!
omego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 13:20   #150
Quote:
omego kaže: Pogledaj post
je je, odličan je taj Patch... sad sam ga skinuo se te stranice koju je Monday Morning linkao... instalirao se za manje od minute... i pazi, nakon toga više nisam mogao ni ući u igricu, ma fenomenalno, kliknem na ikonu ko i svaki put i ne reagira, jednostavno ostane na desktopu, čak se ni ne zacrni pa onda izbaci grešku, jednostavno ne reagira....

čestitke Konamiju što svake godine uspijevaju zasrati jednu stvar više i što gube fanove.... smeća smrdljiva kosooka, daboga propali, fuj gade mi se rižojedci jebeni nemopojmaški, krepajte!!!!!
Nekako mi se čini da ti Japanci nisu ništa krivi. A da nije do tebe? Zanimljivo kako svima radi, jedino tebi ne. Imaš original igru? Nadam se da si instalirao onu verziju gdje ti piše DVD, a ne download verzija? Nema šanse da ti igra ne radi nakon patcha, osim ako nemaš piratsku verziju igre.
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 13:29   #151
ma nemoj pametnjakoviću? ''svima radi samo tebi ne''
šta ti stalno izmišljaš toplu vodu?? tu sereš kako je igrica hvaljena kako se svima sviđa a u stvari je svi pljuju... svi na ovom forumu... onda napieš sad da svima radi, a apsolutno nitko na ovom forumu nije ni komentirao te tvoje patcheve osim mene eto, kojem ne radi....

a kad ne znaš šta bi rekao za tu usranu igricu, kažeš ''morate znat igrat '' ko da su svi osim tebe retardirani... naravno da sam ju skinuo s interneta i da nemam originalnu i, skupu i precijenjenu verziju ovog bezvrijednog smeća koje samo ti hvališ
omego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 13:42   #152
Molim moderatore da "ovo" uklone. Pod "ovo" mislim dotičnog majstora koji se hvali da je skinuo piratsku verziju, a onda se žali kako mu ne radi ORIGINAL patch od Konamija. Hahahaha . Majko mila... Ovo je strašno :P

Nego, stavi ti fino motor od fićeka u ferrari pa se žali o "talijanskom smeću" koje nikako da upali hahahahah

I da, moraš znati igrati. Nije ti to arkada. Nema tu "fliper nogometa". Bez problema ću ti pokazati kako se igra i naučiti se. Samo se javi . Na forumima koji su specijalizirani za PES svi hvale ovo izdanje igre kao najbolje još od PES6. Pozz
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 13:46   #153
Nitko neće biti uklonjen. Barem ne još. Naučite se međusobno komunicirati kao odrasli ljudi, a ne da vam treba teta u vrtiću koja će svakog poslati u kut.

S druge strane, mogu dati svakome 3 dana odmora pa će biti mir...


@omego: Normalno da ne možeš standardnim načinom patchati crackanu igru, patcheve nabavljaš s istog mjesta gdje si i igru.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 13:49   #154
Pa dobro, mislim da pod normalnu komunikaciju ne spada njegov post u kojem je izvršio verbalni genocid nad japancima . I to jer mu, zamisli, ne radi patch koji je konami stavio na službenu stranicu. Naravno, on nema original .

Ali da, slažem se. Fali nam konstruktivne rasprave. Pokušavam pisati konstruktivno, ali na svaki moj post nadoveže se jedan ovakav. Kako onda? No dobro, postoji ignore, hvala bogu.

Na pesfan forumu mnogi pišu kako se gameplay jako promijenio. Nisam to primijetio u jučer odigranim mečevima online. Primijetio sam samo promjenu u brzini, posebno u udarcima. Šutevi su sad realni. I to jako. Golmani me svaki dan sve više oduševljavaju. Jučer mi je frajer skinuo nemoguće. Prvo udarac s pet metara, odbio mi loptu natrag, golman na podu, ja po sredini pucam, a golman s poda skače i skida loptu :PPPPPPPPPPPPPPPP. Šteta što to nisam snimio. Bolesno...
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 22:46   #155
imam problema s lagom u pesu 2013 i dok igram online i offline, dal netko možda zna razlog jer imam radeonu 5770 i i5 procesor sa 4 gb rama, pa sumnjam da je do konfiguracije :/
zaki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 22:53   #156
ok, ispričavam se na takvoj reakciji ali bio sam jako isfrustriran, ali očito je da ti pretjerano hvališ igru....

sorry šta nisam znao da taj patch s te stranice vrijedi samo za original... razumijem se u PC dovoljno koliko mi treba, ali ne baš u sve, Sheldone

pozz
omego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 23:22   #157
Quote:
zaki23 kaže: Pogledaj post
imam problema s lagom u pesu 2013 i dok igram online i offline, dal netko možda zna razlog jer imam radeonu 5770 i i5 procesor sa 4 gb rama, pa sumnjam da je do konfiguracije :/
Hm, teško da je do konfiguracije. Kako misliš "lag" offline? Trza ti? Šteka? Jel original?

Quote:
omego kaže: Pogledaj post
ok, ispričavam se na takvoj reakciji ali bio sam jako isfrustriran, ali očito je da ti pretjerano hvališ igru....

sorry šta nisam znao da taj patch s te stranice vrijedi samo za original... razumijem se u PC dovoljno koliko mi treba, ali ne baš u sve, Sheldone

pozz
Nema beda, ja sam poludio jer si vrijeđao Konami, a treći rođak s desne strane mi je Japanac pa eto

Da, patch je samo za oriđiđi igru.

A gle, hvalim jer mi je igra bolesna. Koji mi je motiv hvaliti igru koja ne valja? Nitko me ne plaća, tako da samo iznosim svoja mišljenja koja su u ovom slučaju pes-a vrlo pozitivna.

P.S. možda malčice, ali samo malčice pretjerujem u pohvalama jer mi je ovaj pes sjeo ko budali šamar. U posljednjem nisam bio nešto online, ali u ovom? Majko mila... derem barcu ko peder playboy... Gazim sve online, baš mi paše igra. Imam 750 ranking, to nikad online nisam.

Da mi je fifa tako dobra, isto bi govorio. Zaista nemam nikakvih motiva lažno dizati igru. Meni je vrh vrhova.

Imam jako dobar komp, veliki monitor i brzi iinternet. Laga nema online i stvarno mi izgleda kao tv prijenos kad igram. Eto, popljuvat ću pes kad mi se ne bude sviđao, bez dlake na jeziku. Ali brate mili, ovo je super zasad.

P.S. možda je razlog što malčice, ali samo malčice pretjerujem u pohvalama i to što mi je ovaj verzija pes-a sjela kao budali šamar. Trgam online, derem barcu kao peder playboy. Biraju oni i real, psg... nema šanse. S marseilleom čuda radim. Nikad nisam imao 750 ranking, za one koji igraju online, znaju da je to prilično dobar broj.

Zadnje uređivanje Spectre : 14.10.2012. at 00:58. Reason: Dupli post, molim koristi Edit i/ili Multi-quote
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 23:47   #158
Kada skinem novi data pack update, on to instalira sve normalno, ali nista ne uradi, igraci ostanu u starim klubovima (npr. RvP u Arsenalu)? Zastoo? :/
dzg55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 00:09   #159
Quote:
dzg55 kaže: Pogledaj post
Kada skinem novi data pack update, on to instalira sve normalno, ali nista ne uradi, igraci ostanu u starim klubovima (npr. RvP u Arsenalu)? Zastoo? :/
Zato jer moraš ići na edit, transfers, stisnut trokut, pojavit će ti se poruka "revert to default", stisni "yes" i imat ćeš sve transfere
Monday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 01:39   #160
Quote:
Monday Morning kaže: Pogledaj post
Hm, teško da je do konfiguracije. Kako misliš "lag" offline? Trza ti? Šteka? Jel original?



Nema beda, ja sam poludio jer si vrijeđao Konami, a treći rođak s desne strane mi je Japanac pa eto

Da, patch je samo za oriđiđi igru.

A gle, hvalim jer mi je igra bolesna. Koji mi je motiv hvaliti igru koja ne valja? Nitko me ne plaća, tako da samo iznosim svoja mišljenja koja su u ovom slučaju pes-a vrlo pozitivna.

P.S. možda malčice, ali samo malčice pretjerujem u pohvalama jer mi je ovaj pes sjeo ko budali šamar. U posljednjem nisam bio nešto online, ali u ovom? Majko mila... derem barcu ko peder playboy... Gazim sve online, baš mi paše igra. Imam 750 ranking, to nikad online nisam.

Da mi je fifa tako dobra, isto bi govorio. Zaista nemam nikakvih motiva lažno dizati igru. Meni je vrh vrhova.

Imam jako dobar komp, veliki monitor i brzi iinternet. Laga nema online i stvarno mi izgleda kao tv prijenos kad igram. Eto, popljuvat ću pes kad mi se ne bude sviđao, bez dlake na jeziku. Ali brate mili, ovo je super zasad.

P.S. možda je razlog što malčice, ali samo malčice pretjerujem u pohvalama i to što mi je ovaj verzija pes-a sjela kao budali šamar. Trgam online, derem barcu kao peder playboy. Biraju oni i real, psg... nema šanse. S marseilleom čuda radim. Nikad nisam imao 750 ranking, za one koji igraju online, znaju da je to prilično dobar broj.
je orginal je i igra mi zatrza pomalo kad se napad odvija pred mojim il suparničim golom, u ofline modu manje, al kad igram online zna dosta trzat i FPS zna past oko 20 i manje u nekim trenutcima ???
zaki23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.