Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 04:20   #1
Premještena tema na Blisko politici

Pozdrav moderatorima i moderatoricama politike
Bi li mi netko od vas mogao reći gdje i zašto je premještena tema "Imaju li muškarci manje prava nego žene?" s podforuma Blisko politici jerbo je nemrem nać

Unaprijed hvala
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 07:26   #2
Premještena je tamo gdje je nitko ne može vidjeti
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:24   #3
Od jutros su skoro svi modovi s politike bili aktivni a niko ni ćuš
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:53   #4
Ne da im se moderirat tu potencijalno lakozapaljivu temu pa su ju preventivno maknuli.
Koliko sam vidio nije bila nešto ni pretjerano aktivna možda desetak postova i nije bilo nikakvih problema.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:56   #5
Pa zato mi nije ni jasno zašto su je makli
Normalno smo razgovarali
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:18   #6
Ima jedna tema di su svi mitovi opetovano bili ogoljeni do kosti, ali je samo jednog dana zatvorena bez ikakvog objašnjenja. Guggenheim je briljirao

https://www.forum.hr/showthread.php?t=910340&page=1
Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:58   #7
Kolko vidim tema je otvorena

Evo predlažem modovlju politike da prebace postove iz moje teme u ovu gore linkanu ako je problem duplavanje tema
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:23   #8
Teme o diskriminaciji muskaraca smo imali u vise navrata i svaka je, bez iznimke i dvojbe, zavrsila u ruznoj mizoginiji. Kako je par pokusaja zavrsavalo isto, usprkos tome da ima razloga za pokusaj rasprave, moderatori Politike su odlucili da ne zele moderirati temu tog sadrzaja. Bit ce da je i ova tema zavrsila na otpadu iz tog razloga.

E sad, Klo, znam da si me nedavno pitao sto mislim o otvaranju neke teme na BP i da sam ti nacelno rekao da moze. Je li to ta tema? Ako je, zao mi je, sad kad vidim naslov i prvi post, jasno mi je u sto bi se ta tema pretvorila u tjedan-dva i podrzavam odluku moderatora.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:45   #9
Ok onda kad je tako ali stvarno nije fer da se o takvim problemima ne može javno pričati. Tema je bila uredna do zatvaranja. Nije bilo sukoba.

Priznam da naslov jest malo bombastičan i ako je to problem neka ga modovi promjene.
Za uvodni post sam se trudio da bude što neutralniji baš da ne dođe do sukoba na koje si mi skrenuo pažnju u poruci
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 06:12   #10
Zamolio bih modove da još jednom razmisle o ovoj temi s obzirom da je ova problenatika postala medijski zanimljivija.
Evo članak o problemima pri određivanju skrbništva nad djecom te najava mogućih prosvjeda
http://100posto.hr/zivot/borit-cemo-...m-na-prosvjede
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.