Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2013., 16:42   #21
Da ne vjerujes... Nakon dva dana ispravljanja billing info, kontaktiranja supporta, citanja foruma, ja jos uvijek ne mogu staviti sredstva u Wallet sa Mastercard od Zabe. Najveća fora je da je prije dva tjedna funkcioniralo sa tom istom karticom. Sad citam da moram cekati valjda 7 dana da mi opet prihvati karticu. Neki security mehanizam od Sonya... I banku sam zvao no ni to nije pomoglo.
Sad sam osudjen na psn card. Ako imam samo hrvatski account, treba mi hrvatski psn card ili kako to funkcionira?
A ovo je fakat sramota od Sonya da radi takve probleme sa placanjima...
havaic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 17:54   #22
Ni ja nemogu nikako sa Zabinom karticom. Ako rijesis problem, javi kako.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 09:39   #23
Sada je akcija jeftinih igara na storeu, a ne mogu nigdje kupiti bon. Da li se moze kupovati preko safecard koji se kupuju na kiosku?
Ima,li kakav drugi nacin za wallet? Imam samo maestro.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 01:49   #24
Pozz,kada kupite UK ps plus pretplatu mozete li je koristiti na HR accountu?
Ivano123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 10:37   #25
Ne.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 19:53   #26
kupnja igara preko psn store

molim vas da mi objasnite kako sve to funkcionira?
što znači onih 35kn?
što je onaj +?
safa23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 11:32   #27
Kak misliš kako funkcionira?

Tako da kupiš preko storea pretplatu na PS Plus u trajanju koje ti paše.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 16:25   #28
Riješen problem. Amazon.com sa fake US adresom, Zabina master kartica i PS US account. To je jedini način
havaic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 11:20   #29
Ovo je smijesno.Kako moze PSN bon od 20 funti kostati 295 kuna ako je tecaj 1 funte 9 kn ?!
A7ibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 16:29   #30
Quote:
havaic kaže: Pogledaj post
Riješen problem. Amazon.com sa fake US adresom, Zabina master kartica i PS US account. To je jedini način
meni radi normalno. krajem godine je javljalo neku grešku na kartici. pregledao sam sve postavke na accountu i potvrdio. jučer sve radilo normalno. RBA master.
sci fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 17:38   #31
Sa njihovim karticama nikad ni nije bilo probema, sci fi. Zabine ne rade.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 19:53   #32
bok.. neznam jel sam pogodio temu al zaniima me playstation plus.. znaci kupim godisnju pretplatu i sta s time dobivam,mislim znam za popuste na neke igre..a sad npr.ako neka igra kosta recimo 100 kuna s popustom jel sa tom pretplatom mogu ju kupiti?ili moram posebno kupiti ps bonove..? hvala
alen199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 08:39   #33
Dobivaš svaki mjesec besplatne igre ovisi koju konzolu imaš. Za kupovinu igara ti trebaju bonovi ili kartica kao način plaćanja. Kao plus korisnik imaš kao dodatne popuste, većinom 5 - 7 kn jeftinije u usporedbi s neplus korisnikom.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:52   #34
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Dobivaš svaki mjesec besplatne igre ovisi koju konzolu imaš. Za kupovinu igara ti trebaju bonovi ili kartica kao način plaćanja. Kao plus korisnik imaš kao dodatne popuste, većinom 5 - 7 kn jeftinije u usporedbi s neplus korisnikom.
Okee... hvala
alen199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 02:59   #35
Kad smo već kod PS+ i tih mjesecnih igrica... po novom cemo moci glasovati koje igre zelimo da budu besplatne (doduse, oni ce predloziti 3 igre pa od te 3 odaberemo...)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 08:44   #36
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod PS+ i tih mjesecnih igrica... po novom cemo moci glasovati koje igre zelimo da budu besplatne (doduse, oni ce predloziti 3 igre pa od te 3 odaberemo...)
normalno, svi bi onda predlagali najnovije igre koje izađu na tržište.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 11:00   #37
Kupio sam PS plus e-gift card sa Target.com sto je stranica u USA ne znajući da neće raditi u Europi ... jbg... zanima me ima tko ideju sto da napravim - nemam pojma gdje ga prodati i kako s obzirom da je to kod koji sam dobio na mail? Na eBayu koliko shvacam ne dopustaju takvu prodaju, ne znam sto s tim ... ne znam ko bi iti malo oprezan kupio ustvari tako nesto gdje ja kazem hej poslat cu ti kod mailom a ti meni novac ... ideja? netko ovdje iz USA? mislim da cu morati ovo pokloniti sreca da se radi samo o tri mjeseca a ne o godini dana
dujdud is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:45   #38
Koja je ovo svinjarija..sve igre su puno jeftinije ak je acc na US regiji..na našoj npr. NBA 2k17 je 500 kn na US regiji 200kn...itd....
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:08   #39
Od 31.8. poskupljuje cijena PS+

godišnja s 365 na 438kn
tromjesečna sa 145 na 181kn
mjesečna s 51 na 58kn

Raste nam standard, dođe mi da kupim u trgovini PS+ bon za pretplatu iako mi je ostalo još 8 mjeseci usluge.
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:29   #40
I oni izgleda nemogu da si napune Sup..k, bezobrazluk.
Kad PS5 ce bit jos gore.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.