Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: Tko ima najbolju fotku?
Sabaa 3 16.67%
phoenixos 1 5.56%
crótach 3 16.67%
C71 1 5.56%
svijet27 3 16.67%
ljudva 3 16.67%
kirota 0 0%
dile 4 22.22%
Glasovatelji: 18. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2016., 12:46   #21
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 13:58   #22
Hrovje nazalost si zakasnio, rok je bio do jucer u ponoc, ali nadam se da ces sudjelovati i u iducim natjecajima.

Ovaj put je odaziv bio bas dobar!

Quote:
dodop-ri kaže: Pogledaj post
šteta da se na foto natječaj može prijaviti samo jedna fotka i bio bi zanimljivije da fotke objavljuje moderator (da se ne zna autor do konačne pobjede)...

inače fora fotke
Quote:
crótach kaže: Pogledaj post
Super ideja, jedino neznam dal moderatori imaju vremena za takvo sto. Bilo bi fora probati
Quote:
C71 kaže: Pogledaj post
da, malo je fotki u odnosu na prije. pogledaj starije natjčaje, pa ćeš vidjeti da je bilo puno fotki. ljudi se valjda ili imaju drugog posla, pa otišli s foruma, a nove brojiš na kapaljku.
prijedlozi nisu loši. mislim da bi bolje bilo jedna fotka anonimno od dvije javno. vjerujem da bi bilo više fotki.
pitanje je tko bi se time (za)bavio?
Ovo s aninimnim fotkama bi mogli probati u jednom krugu, cisto da vidimo kako bi funkcioniralo.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 17:39   #23
crótach je stavio prekrasnu fotku i nadasve je cesta zanimljiva ali nazalost nije teziste fotke i zato dile..
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 09:46   #24
svijet27 ima moj glas. obozavam crno-bijele fotke, oldtimere, a opcenito atmosfera fotke mi je super. ako ovo nije djelo profesionalca onda bi mogao razmisliti o promjeni karijere

pretpostavljam da je slika sa vjencanja. volim fotke koje postavljaju pitanja, onak gledas i mislis si, zasto ona ide pjeske a on autom. da li ce stati da ju pokupi? ili se jednostavno vozi uz nju polako dok ona protegne noge. ili se mozda uopce ne poznaju?
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 15:32   #25
@crótach skoro od riječi do riječi isto razmišljamo o toj fotki, jednostavno mi je predobra i tehnički i pričom koju nagovještava.

Ideja o anonimnom postanju fotki je odlična, još kad bi nas i potaklo da sudjelujemo u malo većem broju... Mada vjerujem da bi neke fotke prepoznao čije su (recimo Sabaa mi ne bi promakla u 99% slučajeva), svejedno bi trebalo probat.
deya100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 16:24   #26
hvala na glasovima. nije mi bila namjera pobijediti, ali dobro. malo sam ispao iz fotografskog kolosijeka.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.