Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 09:13   #1561
e pa smart view mi ne nade tv, to je samo za samsung tv ocigledno..

ali nasao sam, u notification bar-u samo stisnem "pretrazite telefon i uredaje" i odma ga tu pokaze.. iako kod spajanja na tv ponudi samo sto zelim prikazati iz galerije.. nema stream..
iz aplikacija kao sto su youtube mi radi normalno cast na tv
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 09:35   #1562
Meni Smart view radi i sa mirrorom na Android Box, tako da nije samo za Samsung TV, al bitno da si našao što ti treba

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 09:45   #1563
Nadogradjen je Nougat juce popodne.S7 edge-
to da cu se snaci za nekoliko mjeseci nisi pogodila-snasla sam se odmah,Nista posebno drugacije.Sve radi ok ,kao i do sada a baterija MISLIM da traje duze bar koliko sam primjetila od juce popodne do navecer.
Znaci ne treba nikakav reset?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 09:54   #1564
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
jesam li ja corav ili nema vise opcije quick connect na 7.0? tj. miracast strimanje na tv.. wtf?
Ima quick connect



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
rkoren5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:34   #1565
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Nadogradjen je Nougat juce popodne.S7 edge-
to da cu se snaci za nekoliko mjeseci nisi pogodila-snasla sam se odmah,Nista posebno drugacije.Sve radi ok ,kao i do sada a baterija MISLIM da traje duze bar koliko sam primjetila od juce popodne do navecer.
Znaci ne treba nikakav reset?
Još bolje znači da si počela hvatat smisao
Ako ti sve radi kako treba ne trebaš. Uvijek možeš naknadno ako što bude štekalo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:41   #1566
Pozdrav svima,
Imam jedno pitanje..nadogradila sam svoj S7Edge na Nougat prije 10 dana. Sve u svemu, jako sam zadovoljna sa svime, nemam zamjerki. Sve do danas..krenem iz galerije izbrisati neke slike i albume, i nakon što sam ih izbrisala, vratim se ponovno u galeriju a sve te slike i album i dalje tamo stoje kao da ih nisam ni brisala.
Jel itko ima ovakav problem? Ne znam u čemu je kvaka, pa ako može bilo koja pomoć/savjet.
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:27   #1567
Jesi sigurna da su ti fizički na uređaju ili samo vidiš prikaz backupa? Baci oko na memoriju. Možda samo vidiš prikaz onog što ti je na spremljeno na cloudu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:18   #1568
Updateao sam i ja na nougat, nije mi se dalo brisat sve al doslo je vrijeme pa reko da i to rjesim odmah.
E sad misljenje. Ma sve je slicno, naviknes se za 10min di je sta. Malo izgleda pojednostavljeno, vizualna promjena da nije bas krs mi je uvijek ok. Vizialno mi je sve ljepse i 6.0 i 7ica, od onog sta su radili prije s6ice. Onaj cirkus djecji,velike ikone u kricavim boja.
Sad si smanjis ionak kolko zelis i ozbiljnije zgleda, promjenis temu neku jednostavnu crnu ak pika bijeli look pa mi to nije bed.
Za stanje baterije zadrzis malo na ikoni za stednju baterije, samo ne volim tu ikonu imati igdje blizu dostupno. Da nebi slucajno stisnuo i da mi mob radi usporeno dok ne skuzim da sam slucaj o kliknuo. Total o sam anti ikakovg usporavanja. Radje nadopunim bateriju. Ako je neki ekstremni slucaj, pronaci cu nacin da izdrzi.

Drugi plus je, stvarno je bolja osjetljivost(iliti ne preosjetljivost). Sad ga koristim bez maskice, i ne tipkam non stop sa strane nekaj? To mi je najveca prednost sada. Dogodi se i sad nekad sto bude iritantno, al ni blizu onak cesto kao prije, bar kolko sam stigao isprobati do sad.

Fingerprint scanner zaista je osjetno brzi. Gotovo istant klizne nutri

Hmm pricate o 300-400fotki. Ja sam imao 6000+fotki i videa,krcat mob do ibera. I sporije bi ocitavao iznova dok vrtim dole, jos pola na mobu kolko je islo, ostalo sam karticu punio. Sad kad sam obrisao iz moba sve,i na 1500fotki (ovo sto je na kartici) sve se vrtilo brzo.
I na nougatu, kad mi ih je ocitao prvi put sad brzo lista. Ali na nougatu ima onaj lagani trzaj nekad kad izlazis iz fotke(kad otvaras fotku po fotku kako je netko i spominjao ovdje). Tak da nema veze s brojem fotki nego jednostavno nije skroz glatko. Al nije bed. Ne sjecam se kak je bilo prije uopce.

Automatski je stavljeno na full hd, pa sam to povecao na qhd, lagano vratite u postavkama. Jer ja kuzim razliku, i zelim najbolji prikaz. Citao sam da nebi trebala bit velika razlika na bateriji? Ali treba vidjeti u praksi. Ako je neka osjetna razlika razmislio bi o tome.

Najbolje se vidi razlika kod guglanja, kad citate neku stranicu u desktop modu(recimo portal neki) na hd je mutno da boli glava i necitljivo, na full hd je ok citljivo al mutnjikavo jos, na qhd je skroz cisto i vise teksta po defaultu stane. Al osjetno je bolja citljivost sitnijeg teksa na najvecoj rezolucoji. Drugo sto vecina portala ima mobile verzije uvecani prikaz. Ali kao i na ipadu, ako otvorim stranice di je desktop verzija, volim da bude sto bolji, cisci prikaz.

Sad, gledajuci youtube, neke video 4k reze primjetio sam da mogu do 1080p povecat samo,sto se prije moglo na 2k ili ovisno o rezoluciji. Pa ne kuzim jel problem u nougatu i zasto je tako.

I skuzio sam da mi mpbz nije htio prepoznati pin i prije povratka na tvornicke postavke. Sto se nadam da nece biti problem kad u banci trazim novi indetifikacijski kod jer mpbz je must have.

AOD je ok, vidljivije je kad whatsapp poruka dolazi, al sadrzaj mi je skriven ionak pa mi je svejedno a i whatsapp poruka mi stize u prosjeku svakih 5sekundi 0-24.

Tek sam par sati na nougatu pa ne znam jos za bateriju. Nadam se da ce bit slicna na najboljoj rezi kao i prije.

Na odrzavanje uredjaja odmah nakon updatea, bio je po njegovom proracunu na 60/100. Kad sam kliknuo optimiziraj i ciscenje smeca, dosao je na 90/100 odmah. Kad sam krcat mobitel obrisao na tvornicke, bez icega je bio na 100/100 tek, po tom nekom njegovom izracunu.




Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:36   #1569
meni isto mpbz poludio, radio par dana i onda kaze neispravan pin.. wtf
i naravno zakljucao se nakon treceg pokusaja..
otisao po nove kodove u banku i usput pitam wtf, naravno pojma nemaju..
upisem kodove i opet neki error izbaci.. odem u aplikacije i ocistim cache, opet isto..
deinstaliram app i ponovo skinem sa playstore, upisem kodove i radi.. jeee
sad cemo vidjeti do kada
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:55   #1570
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Uvijek treba obrisati postojeću mpbz app i skinuti novu u ovakvim slučajevima. Ovo da app poludi nakon dizanja na novi OS nije ništa novo na Androidima.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:02   #1571
Evo za vas koji pljujete bateriju na Nougatu. Power Saver je korišten isključivo tokom noći, inače normalno, bez performance moda. 3G, WiFi i lokacija upaljeni, surfanje isključivo na wifi, dobra jačina signala, AOD uključen. Veliku ulogu tu ima i factory reset ali baterija je bolja ili u najmanju ruku ista kao prije.





Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:08   #1572
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Uvijek treba obrisati postojeću mpbz app i skinuti novu u ovakvim slučajevima. Ovo da app poludi nakon dizanja na novi OS nije ništa novo na Androidima.
pa koristim je otkad postoji i nikad niti na jednom uredaju mi se to nije desilo..
i nije se problem desio nakon dizanja novog os-a nego nakon sto je par dana radilo na frisko tvornicki resetiranom os-u..
nadam se da se nece ponoviti.. ne da mi se cekati u banci ko budala svaki drugi dan
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:36   #1573
E pa to. Lako za jednaput otic. Samo se nadamo da ce glatko radit dalje sve i na nougatu. Tlaka je ic do banke

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:39   #1574
kako ne biste morali do banke (ne samo u ovoj situaciji već i da se bilo što drugo dogodi tipa kvar mobitela) rješenje je imati internetsko bankarstvo pa si sami nabavite nove kodove za mpbz.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:49   #1575
mislim da to nije tocno, inace imam i internet bankarstvo godinama, i nigdje tu opciju nisam nasao, a i jednom prilikom sam pitao u banci, pa su mi rekli da se to moze ali samo za onu drugu pbz token aplikaciju.. za ovu nista..
nesto se mozda promijenilo da nisam upucen?

sad smo malo off ali ok, radi se problemu s tom aplikacijom bas na ovom modelu..
moze odgovor i na p.m.
mekerica - ne ubijaj tako bateriju do 1%

btw ako koristite, koji bezicni punjac koristite i da li se uredaj grije na njemu?
na ovom modelu nisam jos probao, ali znam da mi se prijasnji uredaj dosta grijao.. sto nije bas nimalo lijepo za bateriju.. pa sam izbjegavao to
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:53   #1576
Krivom pametuješ za bateriju, ja sam inače prvi koji drugima stroji za pražnjenje ispod 20% ali jednom toliko za provesti test, ništa joj ne bude. Dapače, i treba jednom mjesečno napraviti full charge-discharge.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:58   #1577
@digitall - a samo si trebao nazvati 0800, ne živjeti u neznanju godinama
pozdravi te u banci i educiraj ih

Više - PBZ365 usluge - prvi redak (mpbz) redistribucija i promjena podataka
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:17   #1578
de nemoj me j....
pa ko tu koga..
sta onda ta biserka u poslovnici lupeta...
bas cu sutra probat naci tu opciju.. hvala na info
prvo moram pronaci citac kartice hehe

nadam se da ne pricas o pbzmtoken aplikaciji nego bas o mpbz

Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Krivom pametuješ za bateriju, ja sam inače prvi koji drugima stroji za pražnjenje ispod 20% ali jednom toliko za provesti test, ništa joj ne bude. Dapače, i treba jednom mjesečno napraviti full charge-discharge.
ajd ovaj put ti je oprosteno, nemoj da se ponovi opet..
btw koja je to tema?
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:36   #1579
Naravno da ne pričam o mtokenu. Za razliku od tih sa šaltera ja znam o čemu pričam
Mtoken je u Više - autorizacijski uređaji.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:58   #1580
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
d
ajd ovaj put ti je oprosteno, nemoj da se ponovi opet..
btw koja je to tema?
Zove se Ocean.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
A gde je pečat?

Zadnje uređivanje Modesty B : 21.03.2017. at 11:40. Reason: editiran quote
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.