Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 22:28   #1
Gameboy Micro - prodaje li tko tu konzolu, ili neku sličnu?

Bok. Imala sam prije 10-ak godina gameboy micro ali ne dugo. Super je stvar bila, hrpu SNES igrica na njoj.

E sad imam nećakinju, mala će imat pet godina i ovo bi joj bilo savršena jer još nije upoznata s Nintendo svijetom a ne želim je opterećivat 3d igricama, ali joj treba nešto da ponekad ubije vrijeme jer se lako dosađuje. Dobro bi došla i neka tetris / puzzle igra jer je super za razvoj djece. Gameboy micro bi bio odličan jer je mali, skoro premali za ruke odrasle osobe ali dobar za djecu.

Ali ima problem koji mi je neobjašnjiv - sve živo na Amazonu i na Ebayu ima OGROMNE cijene, par stotina dolara, nevjerojatno. Ne samo limited edition, već i obične konzole u standardnim bojama. Nije mi to uopće jasno. Ja sam ga platila 700 kn novi u trgovini kada je bio aktualan, tj dok nije bio discontinuer.

A na njuškalu ne mogu pronaći aktivne oglase. Nevjerojatno da ne mogu pronaći ništa cijenom prihvatljivo.

Pa ako mi možete pomoći... Unaprijed sam zahvalna.

https://upload.wikimedia.org/wikiped...eboy_micro.jpg
unbreakable123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:38   #2
To je konzola koja se više ne proizvodi i naravno da ima visoke cijene na Ebay-u jer je raritet. Vjeruj mi, i kod nas će ti netko nabiti cijenu ako ju uopće prodaje.

Kupi nečakinji 2DS. 3DS/2DS je sad hakiran i sve stare igrice (kao i one nove) možeš igrati besplatno. Ako ne želiš piratluk onda joj kupi originale u Virtual Storeu kojeg imaš na konzoli jer se može spojiti na internet.

A uskoro ti izlazi 2DS XL (koji još nije hakiran jer konzola još nije u prodaji) i koštati će 150$ u Americi i vjerojatno 150 eura nova u dučanima u EU.

https://mynintendonews.com/2017/05/0...ntendo-2ds-xl/
ivan_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.