Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 12:13   #1
Donkey Kong Country 1,2,3

Kakva vam je ova legendarna igrica na Super Nintendu?
Jeste je igrali i prešli sve nastavke?
Baš me je uhvatila nostalgija i ponovno igram, jedinica mi je dosta
lagana, pređem je u jedno popodne .. čak su i šefovi prelagani, osim zadnjeg
kralja na brodu ali nije ni to problem ... inače u jedinici mi je tako super soundtrack, da je uživancija ju igrati ..
zanimljive staze, protivnici itd.

Što se tiče dvice, nju nisam nikad prešao, sad sam na 32% i zapeo sam na ogromnoj osi koju ne mogu preći .. šefovi su mi preteški
za razliku od jedinice, i bilo je nekih staza koje sam morao po 50 puta igrati da ih pređem -.- ali dobra mi je, ima par mogućnosti koje
nema u jedinici.

Također i trica, dosta teški šefovi, staze .. tu sam na 18 % došao i nemam živaca dalje igrati,
i bezveze onaj kong u piđami, kao da upravljaš sa giant baby nespretan je i velik .. jedinica mi je nekako
najviše prirasla srcu, možda zato jer mi je to prva igrica bila na super nintendu, a i prva igrica ikad mislim, iako je prelagana
za razliku od trice pa je pređem za par sati, i toliko sam je puta igrao da znam sve napamet. xD







Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:15   #2
Nostalgija <3 Igrao to jako puno i bitan dio moje mladosti.

Prvi je izasao tipa 1994.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:57   #3
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Nostalgija <3 Igrao to jako puno i bitan dio moje mladosti.

Prvi je izasao tipa 1994.

Upravo to , frend i ja dok bi došli iz škole, odma bi to igrali ostatak dana , kad sam prvi put to zaigrao, trebalo je naučiti skakati sa brzim trčanjem i kotrljanjem, jer onda možeš puno više skočiti .. toliko mi je bolje skakanje i igrivost nego u super mariu i ostalim platformskim igricama.
Čak je i grafika dosta dobra za to doba, jer ima igrica na SN koje jedva išta vidiš koliko je loša grafika .. ma DK je super tko nije nikad
igrao neka skine snes9x emulator, kupi joystick i udri :klap: neće se razočarati.
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 23:17   #4
Odlicna halica,osobno sam veliki fan NES i SNES konzola,i osim sto me moj SNES malo zeza,na kompu imam dobrih 300-tinjak igrica iz obije generacije na emulatorima.
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 09:30   #5
Nisam znao da ima trojka i to za Super Nintendo?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2021., 22:33   #6
Ima naravno, imao sam ju baš na kazeti, ali jedinica mi je klasik , još ona tužna glazba na nekim misijama, nekako mi
je posebna, a i prva igrica u djetinjstvu.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 07:51   #7
Meni je dvojka omiljena, a igrao sam sva 3 nastavka kod prijatelja, davnih dana. Lijepe uspomene. Ubacili su digitalizirane 3d modele u 2d platformer što je bilo veoma napredno za Super Nintendo u ono doba. O glazbi da i ne pričam koliko je bila dobra. Igrat ću ih opet jednog dana na svom Snes miniju.
psiho666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 18:02   #8
Quote:
psiho666 kaže: Pogledaj post

Meni je dvojka omiljena, a igrao sam sva 3 nastavka kod prijatelja, davnih dana. Lijepe uspomene. Ubacili su digitalizirane 3d modele u 2d platformer što je bilo veoma napredno za Super Nintendo u ono doba. O glazbi da i ne pričam koliko je bila dobra. Igrat ću ih opet jednog dana na svom Snes miniju.
Zanimljiv podatak, još jedan plus za tako super igricu.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2021., 12:45   #9
Jel ima danas neka igra slicna ovoj?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2021., 17:20   #10
Imaš Donkey Kong Tropical Freeze na Switchu i na Wii U konzolama.

Ako imaš dobar komp možeš instalirat Cemu emulator za Wii U , malo je komplicirano ali ima vodiča na youtubeu.

EDIT:

Evo kako izgleda na PCu

https://www.youtube.com/watch?v=HR9iXi-kLV0&t=343s
__________________
What Would Jesus NOT Do?

https://www.youtube.com/watch?v=zOfjkl-3SNE
ExZenoXero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 10:17   #11
Quote:
ExZenoXero kaže: Pogledaj post
Imaš Donkey Kong Tropical Freeze na Switchu i na Wii U konzolama.

Ako imaš dobar komp možeš instalirat Cemu emulator za Wii U , malo je komplicirano ali ima vodiča na youtubeu.

EDIT:

Evo kako izgleda na PCu

https://www.youtube.com/watch?v=HR9iXi-kLV0&t=343s
Super to izgledaNintendo je kralj platformera. Steta samo sto ne izdaje za PC jer nesto mi se ne bakce sa emulatorima (pretpostavljam da treba i jak komp)
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2021., 11:57   #12
Htio sam još prije probao Donkey Kong Country Returns, ali sam tada imao slabiji komp, pa znam da bi štekalo nenormalno,
znači preko tog Dolphin Wii emulatora.

C/P

Can Donkey Kong Country play on PC?

Showing off gameplay of Donkey Kong Country Returns for the Nintendo Wii using the Dolphin Wii / Gamecube emulator for
Windows (version 4.0. 1). This new video is running on my new PC (i7-4770, 8GB RAM, AMD 7770) and runs much better than
my old video using my old PC (i5-2300, 6GB RAM, AMD 7770






Čitam komentare treba baš jak komp imati .. ovo na yt je preko emulatora, čak je i glazba u igrici kao originalna legendarna jedinica.

Vjerojatno mi se ne isplati ni pokušavati jer imam ovu konfu trenutno:

AMD Phenom 9500 Quad Core Processor 2.20 Ghz
LC6550GP2 V2.2 - Green Power 550 W
ASRock N68C-S UCC
4 GB RAM
ASUS Radeon R7 240 2 GB

Sjećam se da su mi igre na kompu na playstation 2 emulatoru isto štekale, jedino na jedinici bilo ok, no tada sam imao još slabiju konfu.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2023., 12:13   #13
Nakon dugo vremena opet igram 1,2 i 3, jedinicu kao i uvijek u 1-2 dana pređem, dvicu opet zapeo na 32%, tricu na onom bossu
robotu što ispušta vatru nikako preći ... bilo je u trici staza koje sam morao po 10 puta igrati da uspijem, oni vlakovi mi najteži,
čak i more misije koje su dosta teške mi lakše od tih vlakića.

Ima li za SNES neka slična igrica? ne mislim na ove najpoznatije, jer to sam igrao ... tipa Super Mario, Tarzan, Metroid, Mega Men, Aladdin itd.

Meni je najbolji emulator snes9x, sve radi super, igram na gamepadu.

https://www.emulatorgames.net/roms/super-nintendo/

Super stranica
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.