Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 19:45   #41
jel ima nešto za ODIZANJE kose od tjemena? doslovno sam sljepljena

ne mora biti leave-in

hvala
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 14:20   #42
Taft ima neki puder za volumen što se posipa po tjemenu, ali ga nisam probala.

Za volumen su mi izvrsni šamponi za suho pranje, zaista povećaju volumen. Ili bilo koja pjena za kosu nanesena na mokru kosu na stražnji dio tjemena povećava volumen. Isto tako pomaže i sušenje kose s glavom prema dolje tako da kosa pada prema zemlji.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 14:36   #43
Quote:
Little lioness kaže: Pogledaj post
Taft ima neki puder za volumen što se posipa po tjemenu, ali ga nisam probala.

Za volumen su mi izvrsni šamponi za suho pranje, zaista povećaju volumen. Ili bilo koja pjena za kosu nanesena na mokru kosu na stražnji dio tjemena povećava volumen. Isto tako pomaže i sušenje kose s glavom prema dolje tako da kosa pada prema zemlji.
Da, taj Taft je super stvar: https://www.youtube.com/watch?v=MbTDkzgnM4w
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 20:38   #44
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
jel ima nešto za ODIZANJE kose od tjemena? doslovno sam sljepljena

ne mora biti leave-in

hvala
Suši kosu naglavačke, tako da ti kosa visi s tjemena prema naprijed, pomaže.

Dobro čini i prava pjena za kosu, ili lak, ukoliko ti kosa nije sklona teškom rasčešljavanju.

Regenerator i masku za kosu ne stavljaj na tjeme, nego samo na izrasli dio kose.
Kvarna roba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:25   #45
Ima tko za preporučiti neku dobru kremu ili spray za peglanje? Stara L'oréal krema koju sam koristila su povukli iz Müllera ili ju više ne proizvode. Poludit ću.
Zahvaljujem na bilokojoj informaciji.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:25   #46
Ne znam koliko želiš potrošiti, ali Kerastase Nectar Thermique je zaista bez premca, barem meni. I što se tiče zaštite i što se tiče mekoće i zaglađenosti kose. Kosa mi je DRASTIČNO zdravija otkad ga koristim, a peglam se 2-3 puta tjedno. Ciment Thermique je isto dobar, ali meni ni blizu kao Nectar.

Ako želiš nešto jeftinije, mislim da se spominjalo neko Schwarzkopf ulje za peglanje, oko 40 kn je u DM-u, navodno je dosta dobro.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:41   #47
Di kupiti Kerastase? Na netu ili ima negdje u dućanu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:39   #48
Imaš na feelunique.com, lookfantastic.com ili u frizerskim salonima koji drže Kerastase (ali cijena je viša nego na internetu).
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:48   #49
Meni je isto Kerastase nectar i kerastase discipline top. Osim njih jos mi je Revlon Uniqu one 10in1 super. Ali on nije prenstveno zastita od topline nego svasta odjednom.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:13   #50
Možeš li mi usporediti Discipline i Nectar? Škicam ga već neko vrijeme, ali nikako da se odlučim kupiti ga.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:45   #51
Hvala na odgovorima.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:28   #52
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Možeš li mi usporediti Discipline i Nectar? Škicam ga već neko vrijeme, ali nikako da se odlučim kupiti ga.
Nema velike razlike. Mozda je discipline malo laksi. Za osteceniju/vise suhu kosu bi bolji izbor bio nectar a manje suhu discipline. Ali oba su super i potrosila sam oba po dva tri komada.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:20   #53
molim preporuku za sprej za zaštitu kose od sunca i za sprej 'beach waves' (od kojeg bude kosa kao nakon kupanja u moru)
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:48   #54
Quote:
hellagoodgirl kaže: Pogledaj post
molim preporuku za sprej za zaštitu kose od sunca i za sprej 'beach waves' (od kojeg bude kosa kao nakon kupanja u moru)
Zastita od sunca Balea sprej koji izbace svako ljeto ili diy verzija L'Oreal crveni regenerator i voda u prskalici. Za beach waves imas hvaljeni got2be sprej.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 14:45   #55
Hvala
Nijedan od njih ne sljepi kosu?
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:28   #56
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Meni je isto Kerastase nectar i kerastase discipline top. Osim njih jos mi je Revlon Uniqu one 10in1 super. Ali on nije prenstveno zastita od topline nego svasta odjednom.
Hm, kada spominjete kerastase discipline, da li mislite na sprej (fluidissime) ili mlijeko/kremu (Discipline Keratine Thermique Smoothing Taming Milk/Creme)?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.