Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 14:54   #1641
Quote:
MinMo kaže: Pogledaj post
Je li netko bio na natječaju za neodređeno za pisarnicu od kraja 12. mjeseca? Zna li netko koliko se inače čeka kad se obave svi krugovi razgovora i testiranja do konačne odluke?
Ja sam bila.. Rečeno je da su razgovori do 7.4. (na kojem sam bila), dakle prošlo je puno previše... Vjerojatno su oni koji su izabrani to već saznali...
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:18   #1642
18.4. je blo psihološko testiranje (2. krug) tako da sad polako ide prema mjesec i pol od zadnjeg kruga, pa ak je to dugo ili kratko za državnu upravu... No, vidjeti ćemo.
__________________
I would choose integrity, Kain.
MinMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 01:31   #1643
Post skripta za carinika 3 vrste !!!!

Quote:
Fluffybunny kaže: Pogledaj post
imam ja skriptu s kojom sam dobio posao! pošaljem ti samo da skontam kako! hahahaha
pozzz, bili i meni poslao skriptu za carinika 3 vrste plizzzz pomozi da imam kad bude sljedeći natječaj možeš na mail [email protected]
prikamoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:43   #1644
Quote:
m.inic kaže: Pogledaj post
Pozdrav @zoolander10.

Moj savjet ti je da pratiš stranice Carinske uprave->natječaji i stranice Ministarstva financija->natječaji.

Kada izađe natječaj onda ti pišu svi uvjeti koje moraš zadovoljavati i sto ti je potrebno od dokumentacije.

Negdje je stručan ispit potreban ali u većini slučajeva nije, jer nakon primitka u državnu službu dobijaš rok u kojem ga moraš položiti.

Ali još jednom, prati stranice dotičnih jer iskreno i bez uvrede, tvoja je dužnost pratiti oglase za posao i sve sto ide uz to. Jer tvoj post zvuci malo, napominjem malo, gotovanski i lijen.

Nadam se da sam nečim pomogao.

Lp


Sent from my iPhone using Tapatalk
m.inic nije čovjek gotovan i lijen jer je postavio legitimno pitanje. Pa čovjeće zadnji natječaj je objavljen 2015. pa tko još ima toliko samodiscipline da redovno svaki dan po 3-4 godine refresha stranicu carine i provjerava jel objavljen natječaj. Ok, treba pratiti što se događa, ali "ako pitaš, ne skitaš". btw. nema glupih pitanja, samo glupih odgovora. Svi natječaji koje raspisuju tjela državne uprave moraju biti objavljeni u narodnim novinama i na stranicama ministarstva i tijela državne uprave koje raspisuje natječaj,a također mogu biti objavljeni u dnevnim tiskovinama.
vonLiegenstuhl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:58   #1645
Thumbs up

Quote:
prikamoj kaže: Pogledaj post
pozzz, bili i meni poslao skriptu za carinika 3 vrste plizzzz pomozi da imam kad bude sljedeći natječaj možeš na mail [email protected]
Drage kolege, bila bi vam jako zahvalna kada bi mi proslijedili skriptu za ucenje buduci da je u toju natjecaj.
Laroche is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 10:46   #1646
Quote:
Laroche kaže: Pogledaj post
Drage kolege, bila bi vam jako zahvalna kada bi mi proslijedili skriptu za ucenje buduci da je u toju natjecaj.
Što vam točno treba od skripte... Ja sam poskidala te zakone i članke koji su navedeni za koje područje. Spremna sam Vam poslati al trebam mail... I oni koji su prošli to testiranje za carinika III vrste recite kakva su pitanja dali esejska ili na zaokruživanje... a što se tiče trošarina jel se ide u dubiozu s njima ili ne, jer toga je stvarno puno za učiti a sve je nekako složeno i koma...
boneyandluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 09:57   #1647
Moze meni na mail [email protected]
vinkovci1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 15:51   #1648
Quote:
vinkovci1234 kaže: Pogledaj post
Moze meni na mail [email protected]
ja sam Vam poslala materijale koji su na službenoj stranici naznačeni da su potrebni za ispit
boneyandluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:03   #1649
Pozdrav, dali se netko možda javio na natječaj za pripravnika u ministarstvu financija objavljen 29.12.2017?
Tražili su više ljudi, evo link: http://www.mfin.hr/adminmax/docs/Jav...je%C4%8Daj.pdf
Ja sam se konkretno javila na radna mjesta za pripravnika. Natječaj je trajao do 8.1. Nitko mi se do sada nije javio sa nikakvom informacijom. Zanima me dali su već bila testiranja ili nisu? Da ne čekam uzaludno poziv ako nisam bila pozvana na testiranje.... Ako netko ima kakav info može mi se javiti privatno. Bila bih stvarno zahvala.
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:24   #1650
Prati na njihovom webu kad je testiranje.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:38   #1651
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Prati na njihovom webu kad je testiranje.

Via Tapatalk
Hvala, pretpostavila sam da će sve objavit. Ali eto, prošlo je više od mjesec dana...a njima ni traga ni glasa... pa zato pitam na forumu dali ima koga tko se javio na taj natječaj...
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:45   #1652
Ne ide to tako brzo, čeka se po par mjeseci.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:48   #1653
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ne ide to tako brzo, čeka se po par mjeseci.

Via Tapatalk
A onda ok, hvala.
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 15:58   #1654
Ide tko na testiranje za pripravnik u petak 9.3. u 10h?
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 17:38   #1655
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
Ide tko na testiranje za pripravnik u petak 9.3. u 10h?
testiranje gdje? šta? na oglasu nema ništa?
boneyandluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 16:00   #1656
Quote:
boneyandluna kaže: Pogledaj post
testiranje gdje? šta? na oglasu nema ništa?
Testiranje za pripravnika, objavljen je na stranici poziv na testiranje.... i dobila sam mail u petak....
Natječaj za pripravnike je bio objavljen 29.12. ako se ne varam.... uglavnom, piše na stranici u pozivu na testiranje.... pa pogledaj
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 17:49   #1657
ja se ispricavam jer cini se da ne idemo na ista testiranja ja idem za carinika III vrste- vježbenik... tj cekam da objave kada je testiranje....
boneyandluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 17:57   #1658
Quote:
boneyandluna kaže: Pogledaj post
ja se ispricavam jer cini se da ne idemo na ista testiranja ja idem za carinika III vrste- vježbenik... tj cekam da objave kada je testiranje....
Ma da, ti si onda za neki drugi natječaj se bila javila....
sad tek rješavaju natječaj od 29.12...tu su tražili 3 pripravnika i još nekoliko osoba s iskustvom... s time da je sad testiranje za pripravnike, a za ove s iskustvom još nisu definirali.....
neznam kad je tvoj natječaj bio objavljen... ako je kasnije, onda još neko vrijeme nećeš dobiti poziv
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 18:20   #1659
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
Ma da, ti si onda za neki drugi natječaj se bila javila....
sad tek rješavaju natječaj od 29.12...tu su tražili 3 pripravnika i još nekoliko osoba s iskustvom... s time da je sad testiranje za pripravnike, a za ove s iskustvom još nisu definirali.....
neznam kad je tvoj natječaj bio objavljen... ako je kasnije, onda još neko vrijeme nećeš dobiti poziv
ovaj je objavljen 15.12 i to se tražilo bez iskustva...
boneyandluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 18:58   #1660
Quote:
boneyandluna kaže: Pogledaj post
ovaj je objavljen 15.12 i to se tražilo bez iskustva...
auuuuuu
pa ti si onda već trebala imati testiranje... i neznam kako su sad moj natječaj rješavali prije nego tvoj....
svašta.
držim fige da bude ovaj mjesec
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.