Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 13:17   #261
Taj Heineken čim kupi neku pivovaru, pokvari.

Kao da prave svugdje istu krezavu pivu, isti sastojci i proces, samo drugačija naljepnica na boci.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 07:25   #262
Newbie pitanje-gdje u centru popiti točeno Prvo viško Pale Ale? Vidio sam ga samo u Burgeraju, a ne bih jeo večeras.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:51   #263
Pa zbog cega ne bi mogao doci i popiti pivo?
svejedno, odi na Opatovinu u Craft room ili u u Tolkiens, ako ga negdje ima onda je tamo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:30   #264
Mali je prostor k tomu nema terase, pa nema ni pušenja.

Joj, Opatovina. Vidim sad da se otvorio i novi, veći Tolkien's.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 18:34   #265
Moram priznat da ne odusevio Medvedgradov Baltazar, kako mi pasu ti hoppy lageri, cudo jedno za osvjezenje.

Ono sto me zaista obirilo s nogu je Belhaven i njihov Scottish Ale, ajme dobrine, fini tezi osjecaj u ustina, keksast okus sa slatkim zavrsetkom, blago gazirano, otkrice ❤
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:11   #266
meni je misterij zasto nema vise hoppy lagera kad je ocito da imaju klijentelu a pogotovo pivnica Medvedgrad koja je izbacila Baltazara koji se prodao u rekordnom roku a oni nemaju namjeru da ga skoro opet rade
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:53   #267
Quote:
fretless11 kaže: Pogledaj post
Moram priznat da ne odusevio Medvedgradov Baltazar, kako mi pasu ti hoppy lageri, cudo jedno za osvjezenje.
uh, ja sam ih nedavno sve pokupovao koje sam nasao (hoppy lagere, jel) i zakljucio da nije to za mene.


da napisem i nest pozitivno. nekidan uzeo: https://www.ratebeer.com/beer/amager...xe-man/273929/

sigurno medju top 3 ipe koje sam probao
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 19:31   #268
Neki dan u Podravini.

Pitko.

Tako se zove svijetli i tamni nefiltrirani ale lokalnih brewera (4% je svijetlo, nešto alkoholiziranije je tamno).

Jedno od najboljih piva koja sam pio u lijepoj našoj zadnjih godina (gorčina, aftertaste...).
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:09   #269
ako se zateknete u Italiji, preporučam da probate Ma.ma la rossa, napravljena sa 100% ječmenim sladom, fermentirane u bocama, tako da su ciglaste boje, malo mutne, ostaje talog u boci, ali meni je fino sjela, tako da preporučam za isprobavanje ... ja sam do nedavno bila pivska djevica, tako da ne znam koliko moje preporuke vrijede
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:38   #270
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
napravljena sa 100% ječmenim sladom
Inače bi se pive trebale raditi samo od ječmenog slada tojest bez ubacivanja kukuruzne krupice umjesto ječma, izuzetak su pšenične i ražene pive...
još su pedantni Nijemci prije 500-tinjak godina donijeli zakon da se pivo ima raditi samo od ječma
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:42   #271
jel neko zna gdje se osim u Vrutku moze kupiti nefiltrirano Velebitsko?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:56   #272
Glembaj na placu u Dubravi ga je imao. Doduše nisam već mjesec dana bio tamo pa ti ne znam reći dali se kaj promijenilo

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:43   #273
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jel neko zna gdje se osim u Vrutku moze kupiti nefiltrirano Velebitsko?
Ovdje!
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:56   #274
Sad sam se sjetio da sam ga vidio i na Kajzerici u onom dučanu na desnoj strani hermanove kada se dolazi od hipodroma

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:34   #275
dogma hoptopod

trenutno najdraza ipa sa ovih prostora
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 20:06   #276
Gdje si je našao i za koliko novaca?
Svijet piva?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:24   #277
eh. batak gril na kajzi, popio 10+ komada u dva posjeta

vidim u cjeniku vrutka da bi ih moglo biti tamo po 20kn. ako ih nadjem, kupit cu citav karton
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:05   #278
Uf, ti batkovi su mi malo smiješni: isfuravaju se na craft beer bar spiku, i onda nemaju ni jednu točenu craft pivu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:10   #279
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Uf, ti batkovi su mi malo smiješni: isfuravaju se na craft beer bar spiku, i onda nemaju ni jednu točenu craft pivu
mene tamo ponajprije smeta hrana koja je samo korektna, dok su konobari, uredjenje i ponuda piva na visem nivou.

no, otkrili su mi pivo za koje sam odlucio da ce mi obiljeziti ovu godinu, tako da im sve oprastam
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 07:08   #280
Slažem se: isfuravaju se na fensi restoran, a onda su ćevapi u nekoj prčvarnici bolji od njihovih.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.