Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2017., 14:58   #981
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Materijal za medije?
jedan medij
zagreb00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 11:56   #982
Bok ljudi, vjerujem da ste vidjeli novi natječaj za hrpu radnih mjesta. Znate li je li možda samo radi pro-forme ili se ima smisla pripremati za testiranja?
Flory Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 12:10   #983
Pro forme..gotova su strucna osposobljavanja

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:26   #984
ali objavili su i na mojposao..a ne samo u NN i svojoj stranici kao što po zakonu trebaju, zašto bi onda plaćali oglas ako baš za sve imaju već sređeno. mislim ne znam ja..
LizardKing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 14:57   #985
Quote:
LizardKing kaže: Pogledaj post
ali objavili su i na mojposao..a ne samo u NN i svojoj stranici kao što po zakonu trebaju, zašto bi onda plaćali oglas ako baš za sve imaju već sređeno. mislim ne znam ja..
onda se ti prijavi...i nadaj se buahahhaha. mogu objaviti i na babinoj guzi i dalje je pro forme oglas.
zagreb00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:15   #986
Quote:
zagreb00 kaže: Pogledaj post
i dalje je pro forme oglas.
Pa nije svako baš pošto imaju svak malo natječaje??
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:03   #987
Za one koji su se prijavili, jesu vas zvali na psihologijsko testiranje u 9 mj?
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 07:37   #988
Jesu. Kako vam je izgledalo? Tko je bio?
DoriBombura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:14   #989
ako je netko voljan podijeliti informaciju kada će biti drugi krug testiranja nakon psiho testa? tnx :-)
dvorac777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 11:35   #990
Quote:
dvorac777 kaže: Pogledaj post
ako je netko voljan podijeliti informaciju kada će biti drugi krug testiranja nakon psiho testa? tnx :-)
A kako da to ljudi znaju? To možeš jedino pitati ljudske resurse u SAFU, ako su voljni davati unaprijed takve informacije.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 11:55   #991
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
A kako da to ljudi znaju? To možeš jedino pitati ljudske resurse u SAFU, ako su voljni davati unaprijed takve informacije.
obzirom da su dva roka za psiho test (danas i sutra) na istima obično kažu daljnji slijed testiranja :-)...ja imam testiranje sutra ali sam nestrpljiv i zanima me kad bi mogao biti idući krug da mogu planirati svoj raspored...
dvorac777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 12:23   #992
Quote:
dvorac777 kaže: Pogledaj post
obzirom da su dva roka za psiho test (danas i sutra) na istima obično kažu daljnji slijed testiranja :-)...ja imam testiranje sutra ali sam nestrpljiv i zanima me kad bi mogao biti idući krug da mogu planirati svoj raspored...
Kažu okvirno. Isto kao što su na aktualnom natječaju na HZZ-u nakon prvog razgovora rekli da će pozivi u drugi krug biti za dva tjedna, a bili su za mjesec dana.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 13:35   #993
Quote:
dvorac777 kaže: Pogledaj post
obzirom da su dva roka za psiho test (danas i sutra) na istima obično kažu daljnji slijed testiranja :-)...ja imam testiranje sutra ali sam nestrpljiv i zanima me kad bi mogao biti idući krug da mogu planirati svoj raspored...
Jedan dan ti nece.igrat ulogu u planiranju svog rasporeda

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:10   #994
Quote:
dvorac777 kaže: Pogledaj post
ako je netko voljan podijeliti informaciju kada će biti drugi krug testiranja nakon psiho testa? tnx :-)
Ja imam u četvrtak testiranje, ako ti to išta znači.
A na psiho. testiranju su rekli da će idući krug biti četvrtak ili petak, tako da možda bude testiranje i oba dana, ne znam.
zrinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 08:13   #995
Quote:
zrinac kaže: Pogledaj post
Ja imam u četvrtak testiranje, ako ti to išta znači.
A na psiho. testiranju su rekli da će idući krug biti četvrtak ili petak, tako da možda bude testiranje i oba dana, ne znam.
hvala za info, ja sam isto u četvrtak...
dvorac777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 09:20   #996
Ja sam isto u četvrtak....kak vam ide učenje? ima fakat dosta literature....
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:35   #997
U koliko ste sati?sigurno su nesto smanjili broj grupa

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:00   #998
pa kolko sam shvatila iz mailova ljudskih resursa - u četvrtak su samo grupe za odjele za EU fondove a u petak financije, revizija i to (ona druga grupa literature). I kolko sam shvatila to je to. Dio grupa četvrtak, dio grupa petak.

Ja sam u čet u 8.
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:11   #999
Ja sam u cet u 16:15..znaci opet je jedno 5,6 grupa

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:23   #1000
Na njihovim stranicama stoji sljedeće:

Stručno testiranje za radna mjesta u Uredu za provedbu pretpristupnih programa i projekata i ESI fondova (iz područja socijalne i zdravstvene infrastrukture), Uredu za provedbu ESI fondova (iz područja znanosti i inovacija, informacijske i komunikacijske tehnologije, poslovne konkurentnosti, zaštite okoliša, obrazovanja i tehničke pomoći), Uredu za ugovaranje, Uredu za prethodnu provjeru postupaka nabave i odabira projekata te Uredu za financije i računovodstvo održat će isključivo 14. rujna 2017. godine.

Stručno testiranje za radna mjesta u Uredu za provedbu infrastrukturnih projekata, Službi za pravne poslove te Uredu za zajedničke poslove (Služba za financijske poslove) održat će se isključivo 15. rujna 2017. godine.


A prema objavljenom natječaju za testiranje koje će biti u četvrtak su otvorena 32 radna mjesta.... za ostatak radnih mjesta je testiranje u petak.

Na psihološkom testiranju nas je bilo 30-tak u grupi. Ako bude npr 6 grupa za testiranje znanja to je oko 180 ljudi.... na 32 radna mjesta...ne čini mi se to tako strašno, neznam...možda sam ja samo preoptimistična
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.