Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2016., 00:11   #461
Došla još 2


sw3Ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 22:51   #462
Pozdrav, malo me zivot odnio pa nisam odma stigo odgovorit.
Ovo sta ja znam je manje vise za Zagreb i okolicu.
Prvo centri, Arena Cebtar 1 kat igraonica tri komada, Tron koji je ok, drugi je Batman koji je meni skroz ok i zadnji je IronMan koji je moja nocna mora i horrorno je tezak (bar meni).
Onda je West Gate isto igraonica dva komada, Flintstones kojeg jako volim i Worl Cup Socker koji me povremeno voli
Dalje idu kafici, kod NSB-a Har Place ima Lord of the Rings, trznica Utrine kafic popaj (mislim da se tako zove istocna strana) trenutno imaju Rolling Stones (po grupi), dubrava kafic M&M trenutno ima Soprano-se fliper je ok (steta sta je cenzuriran pa ne psuje kako bi treba )
Črkovec kafic DC-10 (po avionu) ima Shreka i CSI oba su ok mada ja vise volim CSI, Shreek je malo skrt.
Tresnjevka kafic Las Wegas ima Avatara koji je tako-tako, nekad su imali Spidermanda a di je sad on jos nisam doznao.
To je to sta mi ovako na prvu ruku pada na pamet ako se jos koje lokacije sjetim javim.
Gdje naci Indijanu Jonesa na zalost ne znam ali bi i ja rado malo nega zaigra pa ako ga ti najdes samo javi.

Pozdrav A


Quote:
đole37 kaže: Pogledaj post
Pozdrav antek. Ajd mi molim te reci par mjesta gdje se može igrati fliper, a da se može popiti i pivo, zapaliti cigara i uživati u igri. Još kad bi negdje bilo Indiana Jones sreći ne bi bilo kraja
antek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 15:29   #463
Pozdrav,

znate li tko u hrvatskoj iznajmljuje flipere na kraci period?
Becks_pivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 12:50   #464
Pozdrav, ja ih imam dosta pa bi me zanimalo za sto vam trebaju?
sw3Ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 21:43   #465
Prinove




sw3Ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 21:44   #466
Prinove




sw3Ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:16   #467
Dobro izgledaju , taman ti se pokopilo da imaš fliper prigodno za Euro...⚽
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 13:13   #468
Gdje igrati u ZG i VŽ, te doniram vrijeme za servis

GDJE IGRATI u ZG i VŽ?

Pred tjedan dana sam skužio da više nema flipera u Arena Centru, tj. cijele igraonice s automatima. Odlazak u City Center East mi je malo daleko iz Novog Zagreba. Ima još koja lokacija a da je permanentnija? Ili na skoro neki događaj gdje bi se moglo igrat?

Ima li koja lokacija u VŽ osim Lumini centra kraj kuglane imaju dva flipera; Shrek i stari Dirty Harry, onaj koji "ispucava" kuglicu iz pištolja.

DONIRAM VRIJEME ZA SERVIS

Da se razumijemo nisam ja neki skriveni lumeni serviser flipera. Završio sam srednju školu za slabe struje, ali se tim poslom nisam nikad bavio jer sam završio kao student na FOI-u. Znam, kako izgleda lemilica, ali mi treba praksa od nule za kvalitetno korištenje.

Ono što nudim je ako nekome treba pomoćnik na par sati tjedno dok popravlja flipere. Ne tražim plaću, želim učiti, a fliperi me kao kombinacije mehanike i elektronike fasciniraju. Cilj mi je dobiti neku rutinu u održavanju da s vremenom mogu održavati i flipere koje sebi kupim. Trenutno nemam niti jedan.

Mogu biti od pomoći kroz tjedan popodne na lokaciji blizu Varaždina ili Čakovca ili subotom u Zagrebu i bližoj okolici.

Par sati znači do 2 sata radnim danom i najviše 4 sata subotom.


Pozdrav pinball wizards!
chaotix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:10   #469
Pozdrav, znam da ima u West Gate gore u igraonici dva fliper jedan je Flintstones a drugi World Cup Soccer a za ostala mjesta pitaj ovdje kolegu sw3Ex on bolje zna lokacije po Zagrebu
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:13   #470
Evo moje prinove u fliperima radi se o Gottlieb Spring Break iz 1987g posla ima a ima i volje








danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 02:02   #471
Evo jedna dobra igra na riverboatu
https://youtu.be/sqmjwn9i_90
sw3Ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 19:01   #472
BAD CATS

Pozdrav, nabavio sam fliper BAD CATS ali ne radi mi ekran iako na njemu ima napajanja. Kad otvorim ploču blinka mi crvena lampica diagnostika na velikoj štampanoj ploći. Ako netko ima iskustva nek se javi. Hvala
bo1hanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 12:48   #473
Bad Cats

Itko?
Ideje?
Savijeti?
Neki servis centar ili tako nešto ?
bo1hanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 14:47   #474
Pozz, posalji mi broj svoj u inbox, mogu ti dost pomoc
sw3Ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 14:51   #475
Evo jedan brzi video od mog Gottlieb Spring Break flipera nakon što sam popravio MPU ploču čak je i proradio

https://www.youtube.com/watch?v=tG5tn4nVrtc
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 15:35   #476
Wink

Pozdrav svim forumašima !!!
Molim pomoć za popravak flipera "Riverboat Gambler"
Hvala unaprijed
Nikola,098494224
__________________
Samo odvažni pobjeđuju !
gambler1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 16:14   #477
Poz svom die-hard fliperasima.
Pratim ovaj topic od samih pocetaka jer sam i sam odrastao uz flipere...Black Hole, Centaur,8BDL i sl.
Evo i moj mali doprinos topicu:
Danas igrao u City centar One EAST:
Spiderman
Sopranos
5kn 5 loptica
Prekoputa kina u igraonici...

Pozz svima,

Ps jel ima gdje u ZG za igrati 8BDL?
Nightman36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 15:43   #478
Quote:
Nightman36 kaže: Pogledaj post
Poz svom die-hard fliperasima.
Pratim ovaj topic od samih pocetaka jer sam i sam odrastao uz flipere...Black Hole, Centaur,8BDL i sl.
Evo i moj mali doprinos topicu:
Danas igrao u City centar One EAST:
Spiderman
Sopranos
5kn 5 loptica
Prekoputa kina u igraonici...

Pozz svima,

Ps jel ima gdje u ZG za igrati 8BDL?
Te starije je teško da bi se našlo negdje izloženo, ima u WestGate igraonici neki dan igrao Sopranos i Flintstones igrao neki dan pa se i upisao
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 12:32   #479
Da malo osvježim temu malo se radilo po Gottliebu pa je i proradio

https://www.youtube.com/watch?v=ZmCjsXGklLw
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:33   #480
Evo novog pacjenta za restauraciju Williams Fish Tales iz 1992g





danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.