Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 19:32   #301
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Pa to se tak kaže
Btw, kaj ti dobiješ obavijest u inbox kad ti se napiše nick? Niko te ne smije ogovarat
Osjetim kad me se ogovara
A daaaj Kak ću sad znat kakva je to ladica u kojoj sam
calea is offline  
Old 08.06.2017., 19:39   #302
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Osjetim kad me se ogovara
A daaaj Kak ću sad znat kakva je to ladica u kojoj sam
Ahaaaaa, pa to ti piše. Ladica s korektnim/pristojnim porukama I imaš konjske živce, uvijek me iznova iznenadiš
sljeme1234 is offline  
Old 08.06.2017., 22:26   #303
Izbrisala sam post koji iznosi tuđe privatne podatke + one koji su ga imali u citatu. Time su nestali i odgovori na taj post. Žao mi je ali bolje je tako. Neka autor teme sam o sebi iz rl piše što i koliko hoće a ne da to drugi čine umjesto njega.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Old 08.06.2017., 22:42   #304
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
moju najbolju prijateljicu je "pokupio" 10 godina mladji kolega i evo vec su skupa 4 godine isli su skupa sa drustvom na ruckove, kave, after-works itd. jednom je tako cijelo drustvo islo na koncert i on ju je samo primio za ruku i rekao joj da se sutra navecer nalaze sami.
zena je ostala malo shokirana ali i impresionirana kako je znao sto hoce i to pokazao na smiren i samouvjeren nacin.
tako se to radi
Orak is offline  
Old 09.06.2017., 08:42   #305
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
moju najbolju prijateljicu je "pokupio" 10 godina mladji kolega i evo vec su skupa 4 godine isli su skupa sa drustvom na ruckove, kave, after-works itd. jednom je tako cijelo drustvo islo na koncert i on ju je samo primio za ruku i rekao joj da se sutra navecer nalaze sami.
zena je ostala malo shokirana ali i impresionirana kako je znao sto hoce i to pokazao na smiren i samouvjeren nacin.
aha, i kad je to rekao, otišao je doma, ona je gledala za njim i mislila se kakav muškarac, sunce je laganoizlazilo, galebovi su letili oko brodice, on je zapalio svoju lulu gledajući u more.... ona ga je sutra u podne čekala na glavnom trgu sva ustreptala u posebno krojenoj haljinici iz Manga...

reci lipo i pošteno da se zaželila mladog kurca i kolko je bila napaljena čim je ovi dotaka ova je bila u predorgazmičkom stanju

mrzim mitomanije oko zavođenja, zašto to radite, osjećaj manje vrijednosti koja kita?
versilov is offline  
Old 09.06.2017., 10:04   #306
Nije to mitomanija već prije patetična alegorija, a ustvari mali sos koji za cilj ima slanje poruke da bi se muškarci trebali ponašati kao muškarci a ne kao autor teme.
Jer nakon što ti se zalomi par takvih indolentnih zaredom, shvaćam da troglodit ženi tada dođe više kao nasušna potreba a ne izbor. To niti je shvatio autor a ova koja me banirala-još i manje
Goc-369 is offline  
Old 09.06.2017., 12:28   #307
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Nikad mi neće biti jasno kako pamtite sve te silne nickove i kako točno za svakog forumaša znate gdje je šta i koliko pisao 🤔😏 Kladim se da imate tekicu gdje sve to zapisujete.
Kao drugo, stvarno ne znam otkud obraza nekim ljudima da upute tako niske uvrede na osobni račun onih koji otvaraju teme, umjesto da se samo drže teme 🙈

a slušaj, da mi zatreba tekica za nešto što se desilo prije par dana, na temi na kojoj sam sudjelovala i za autora kojeg sam komentirala na toj istoj temi žene od 30 g, zabrinula bi se.

slično sam i drumija komentirala jednom, jer smo sudjelovali na istoj temi.

eto, nemam fotografsko, razotkrila sam se
NiktaX is offline  
Old 09.06.2017., 12:34   #308
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Nije to mitomanija već prije patetična alegorija, a ustvari mali sos koji za cilj ima slanje poruke da bi se muškarci trebali ponašati kao muškarci a ne kao autor teme.
Jer nakon što ti se zalomi par takvih indolentnih zaredom, shvaćam da troglodit ženi tada dođe više kao nasušna potreba a ne izbor. To niti je shvatio autor a ova koja me banirala-još i manje
ajde, da netko napokon napiše nešto smisleno

versilov je spominjao mitomaniju, a zna se tko je glavni mitoman i hrpa naivaca oko njega. ne mislim na tebe versilov. vi svi ostali čik pogodi
NiktaX is offline  
Old 09.06.2017., 12:41   #309
Ako sam dobro shvatila autor ovde izlaze neke svoje maštarije o kolegici a svjestan je da joj nema šta ponuditi pa to ostaje u sferi maštarije uz ograđivanje kako on ne želi klasičnu vezu jer je i sam svjestan da bi se sve moglo pući kao balon od sapunice kad joj prizna? I o tome 16 stranica
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Old 09.06.2017., 15:52   #310
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
troglodit
ako je tebi troglodit lik koji je neko vrijeme izlazio s curom u društvu i onda je negdje pijanu i raznježenu na koncertu uzeo za ruku i rekao idemo sutra sami van, onda ti nisi troglodita vidio.

troglodit bi već do te faze jebo 2 ženske iz te ekipe il bi ga se skužilo i protjeralo.
versilov is offline  
Old 09.06.2017., 20:54   #311
Shvaćam ja da papir (i forum) sve trpi, ali šta mi napraviste od teme žali bože

Koja koncentracija frustracija na jednom mjestu, drago mi je da sam ovakvih primjeraka pošteđen u rlu. Pesimistični i otrovni robovi ega, mayhap. Još kad bih uspio shvatit cilj ovakvih omalovažavajućih smartass postova, bilo bi divno.

Mod, može lock? Očito je da se nema ništa više pametno za reć kad su gluposti počele... Dobio sam ideju koja mi je trebala
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 09.06.2017., 21:24   #312
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Shvaćam ja da papir (i forum) sve trpi, ali šta mi napraviste od teme žali bože

Koja koncentracija frustracija na jednom mjestu, drago mi je da sam ovakvih primjeraka pošteđen u rlu. Pesimistični i otrovni robovi ega, mayhap. Još kad bih uspio shvatit cilj ovakvih omalovažavajućih smartass postova, bilo bi divno.

Mod, može lock? Očito je da se nema ništa više pametno za reć kad su gluposti počele... Dobio sam ideju koja mi je trebala
Nemoj tako, podnesi
https://youtu.be/cYqCfibXhZg

Zadnje uređivanje positiveshit : 09.06.2017. at 21:46.
positiveshit is offline  
Old 10.06.2017., 06:35   #313
Nemamo inače običaj tako zatvarati teme na zahtjev, ali u ovom slučaju smo odlučili napraviti iznimku. Tema je dala svoje, ovo zadnje što je uslijedilo uglavnom nije konstruktivno i ne koristi nikome. Stoga ide ključ.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger