Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 23:39   #1221
Nezavisni zastupnik Tomislav Saucha navodno će postati članom kluba HNS-a u Saboru. Ova vijest dolazi nakon što je Saucha u zadnji čas stigao u Sabor i podržao izglasavanje novih ministara u Vladi Andreja Plenkovića.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 23:48   #1222
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nezavisni zastupnik Tomislav Saucha navodno će postati članom kluba HNS-a u Saboru. Ova vijest dolazi nakon što je Saucha u zadnji čas stigao u Sabor i podržao izglasavanje novih ministara u Vladi Andreja Plenkovića.
U koji god klub ode, usrećit će se s njim.

Mislim da se Milanović danas živ u grobu okretao kad je vidio za koje likove mu bivši frend glasuje.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 08:53   #1223
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
U koji god klub ode, usrećit će se s njim.

Mislim da se Milanović danas živ u grobu okretao kad je vidio za koje likove mu bivši frend glasuje.
Koja je to formulacija????????
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:13   #1224
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
U koji god klub ode, usrećit će se s njim.

Mislim da se Milanović danas živ u grobu okretao kad je vidio za koje likove mu bivši frend glasuje.
To se zove "zmija u njedrima"...
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Koja je to formulacija????????
Figurativno, u političkom grobu, bar sam ja tako ubrala...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:14   #1225
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Koja je to formulacija????????
Aluzija na ono što je Pernar neki dan napisao: Da su osnivači HNSa živi, okretali bi se u grobu. Ne paziš na satu.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:22   #1226
Sauha je zrtva nefunkcionirajuceg pravnog sustava i njegove zlouporabe u stranacke svrhe.
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:27   #1227
Quote:
The Instruktor kaže: Pogledaj post
Sauha je zrtva nefunkcionirajuceg pravnog sustava i njegove zlouporabe u stranacke svrhe.
Možda, ali je prije toga bio (vjerojatno, s obzirom da je tek podignuta optužnica) počinitelj kaznenoga djela zloupotrebe položaja i ovlasti.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:32   #1228
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Možda, ali je prije toga bio (vjerojatno, s obzirom da je tek podignuta optužnica) počinitelj kaznenoga djela zloupotrebe položaja i ovlasti.
Ali jedno ne iskljucuje drugo, dapace iz jednog (kazneno djelo) i potrebe (ruka u Hrvatskom saboru) slijedi drugo (zlouporaba pravnog sustava).

Pri tome je nebitno da li kazneno djelo pocinio. Meni nije logicno da ga je pocinio (premala lova).

Ali vazna je metoda. Pa Tito je lazno svjedocio i ljude slao u smrt dok je dolazio na vlast. Danas je 'smrt' samo zamijenjena drugacijom posljedicom, a 'lazno svjedocenje' je mutiralo u zastrasivanjem.
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:41   #1229
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Možda, ali je prije toga bio (vjerojatno, s obzirom da je tek podignuta optužnica) počinitelj kaznenoga djela zloupotrebe položaja i ovlasti.
Je li se onda tajnica po njegovoj (Sauchinoj) smjeni u par dana sve to, kompletnu kriminalnu rabotu, dogovorila i s onim poslije njega, a nakon još jedne smjene vlasti i s onim poslije njega?

Svi su samo rekli, "da, riskira nam se posao, ugled, i zatvor", bez razmišljanja, čim im je tamo neka Zeljko prišla s tim idejama?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:46   #1230
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Je li se onda tajnica po njegovoj (Sauchinoj) smjeni u par dana sve to, kompletnu kriminalnu rabotu, dogovorila i s onim poslije njega, a nakon još jedne smjene vlasti i s onim poslije njega?

Svi su samo rekli, "da, riskira nam se posao, ugled, i zatvor", bez razmišljanja, čim im je tamo neka Zeljko prišla s tim idejama?


-Stipe
Kazneno djelo je pocinjeno!

Ali rekao bi da je Sauha vise bio nesposoban raditi posao koji je radio. To ga ne pere od krivnje za koju je odgovoran zbog necinjenja, neovisno da li je necinjenje bilo svjesno ili nesvjesno.
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 11:48   #1231
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Aluzija na ono što je Pernar neki dan napisao: Da su osnivači HNSa živi, okretali bi se u grobu. Ne paziš na satu.
Kriv sam, nisam pazio!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:36   #1232
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Je li se onda tajnica po njegovoj (Sauchinoj) smjeni u par dana sve to, kompletnu kriminalnu rabotu, dogovorila i s onim poslije njega, a nakon još jedne smjene vlasti i s onim poslije njega?

Svi su samo rekli, "da, riskira nam se posao, ugled, i zatvor", bez razmišljanja, čim im je tamo neka Zeljko prišla s tim idejama?
Aha, ti bi svu krivnju svalio na Zeljko?

Ne ulazeći u meritum stvari (tko je sve kriv za te dnevnice), ne bi Saucha tako izgledao ni tako se ponašao da mu je savjest sasvim čista.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:55   #1233
nisam sigurna da bi se Milanovic "u grobu okretao" ...kako ste to vi lijepo formulirali
i Milanovic bi isto glasao ...ako me razumite
fat_monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 13:12   #1234
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne ulazeći u meritum stvari (tko je sve kriv za te dnevnice), ne bi Saucha tako izgledao ni tako se ponašao da mu je savjest sasvim čista.
Nije cista zaista
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 13:38   #1235
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Aha, ti bi svu krivnju svalio na Zeljko?
Ja bih rekao ono što sam rekao.

Quote:
Ne ulazeći u meritum stvari (tko je sve kriv za te dnevnice), ne bi Saucha tako izgledao ni tako se ponašao da mu je savjest sasvim čista.
?

Kako inače izgledaju i ponašaju se oni koji su optuženi, znaju da su dio političkih igara magnitude smjene čitave vlasti, našli su sami dokaze kako se kriminal za koji su optuženi nastavio nakon njihovog vremena, i potom su ucijenjeni od strane vladajuće kriminalne organizacije?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:51   #1236
Njegov najava pridruživanja HNS pokazuje da svaka ptica svome jatu leti!

Očito je zalutao u SDP kao takav. A ovi iz SDP su ga kao kukavičje jaje branili ne znajući kakvo jaje drže u svome gnijezdu!

A najbolje u svemu je da oni koji su inzistirali da je kriminalac sada zdušno primaju podršku tog po njima kriminalca i to ih ne smeta!
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:49   #1237
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao ono što sam rekao.
To što je muljanja s dnevnicama bilo i prije i poslije Sauche još uvijek ne znači da nije i on sudjelovao u muljanju. Muljanja (ili bar pokušaja muljanja) s dnevnicama je bilo na mnogo mjesta, pa i na faksu gdje radim.


Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
?
Kako inače izgledaju i ponašaju se oni koji su optuženi, znaju da su dio političkih igara magnitude smjene čitave vlasti, našli su sami dokaze kako se kriminal za koji su optuženi nastavio nakon njihovog vremena, i potom su ucijenjeni od strane vladajuće kriminalne organizacije?
Misliš da je on ucijenjen samo zato što je našao dokaze kako je kriminal za koji je optužen nastavljen i nakon njegovog vremena? Možda, ali ne bih rekla.

Čista savjest čovjeka dosta dobro štiti i od pokušaja ucjene i od straha hoće li završiti u zatvoru.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:30   #1238
Sad je već posve suludo; sudac je opet ukinuo proširenje istrage protiv Sauche i tajnice Zeljko
Iz Državnog odvjetništva najavili su žalbu na tu odluku

http://www.telegram.hr/politika-krim...ajnici-zeljko/

Nije još razjašnjena posve pozadina tog manevra.
Naime, nakon nešto istraživanja ne čini se da se radi o namjernom zavlačenju; Mittermayer po svemu dosad nije tip čovjeka koji bi to radio, a jest tip čovjeka koji bi inzistirao na preciznosti.

Drugim riječima, nije isključeno da je Mittermayerova odluka opravdana, i da je samo pitanje kako će se nastavak priče formulirati - da li kao "Proširenje istrage", ili kao spajanje s nekom novom istragom. I da DORH zapravo sve može uraditi, pod uvjetom da odradi po proceduri koja je u zakonu predviđena, i da dobijemo u konačnici samo mini-upgrade prakse i regulative.
A ne mora Mittermayer pri tome svemu biti taj koji zavlači. Dovoljno je da njemu pošalju nešto što znaju da neće odobriti...

Pitanje je i koliko kvalitetno DORH+USKOK i Mittermayer po ovom pitanju komuniciraju. Neobično mi zvuči da Mittermayer naziva nerazumljivim ono što se Sauchi i Zeljko stavlja na teret, i da to onda nije raščišćeno i riješeno, ali teško je o tome prosuđivati ovako iz treće ruke.

A, svaka istraga bi morala polaziti od Zeljko - je li iste pojave bilo s njenim dolaskom, ili čak prije Sauche, itd. itd.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:19   #1239
da se brzo rijesi nas Tomek bi bio neuporabljiv , ako jahaci hoce trajanje do kraja mandata , treba zvakat ovu zvaku dugo i polako Tomekova rukica je jako vrijedna, zlatne prste ima.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 16:33   #1240
To je odlična poanta


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.