Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2017., 22:21   #821
Potreban PHP Developer,za više informacija na PM
GospodinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:13   #822
Web studio i grafičke usluge

Lijep pozdrav

Medijski tehničar sa dugogodišnjim iskustvom (10+ godina) nudi izradu web stranica,usluge grafičkog dizajna,te izradu mobilnih aplikacija.
Počeo sam kao freelancer sa radom na online web stranicama isključivo za freelancere.A zadnjih par godina držim studio za vršenje usluga koje su navedene boldano u tekstu iznad.

Da ne reklamiram studio,svi zainteresirani mogu mi se javiti na PP,pa zatim postoji mogucnost kontakta preko vibera,emaila,telefona,skypea itd...

Naravno , svaki projekat ide uz izdavanje R1 računa.

Isto tako,šaljem sve reference onima koji su zainteresirani.


Ukratko da napišem o onom što nudimo:

Izrada mobilnih aplikacija

Izrada web stranica - custom CMS,wordpress CMS,joomla CMS,drupal CMS itd...
- custom html5/css3 web stranice

Grafičke usluge - koristimo sve certficirane adobe alate (od adobe premiere pro za izradu interaktivnih video materijala , pa sve do adobe illustratora te indesigna za izradu jedinstvenih logotipova,grafičkih prijeloma,knjiga standarda itd...

Te sporedna djelatnost - unos podataka korištenjem certificiranih microsoftovih office alata.


Svi zainteresirani mogu se javiti za detaljnije informacije i kontakt.



LP
ivanptr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 23:27   #823
Nudim izradu web aplikacija i desktop aplikacija

Nudim izradu web i desktop aplikacija. 5 godina iskustva. Sve po dogovoru ovisno u zadatku (meni nešto novo, zanimljivo, ne uzima puno vremena) možda i besplatno.

Pozdrav.
mtaito is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 07:51   #824
Pozdrav,

Već sam bio stavio poruku za pomoć ali nema odgovora pa ću probati tu ... Slagao sam frendu stranice u wordpress-u i prije par dana kada se njegove stranice googlaju pojavio se tekst 'site may been hacked' i opis stranice nije onaj koji je postavljen u wordpresss-u nego se pojavilo neko kinesko smeće i očito je stranica bila hakirana, a s obzirom da ovo prelazi moje znanje tražim nekoga tko bi sredio problem. Poruke slati na PM.
tomtom12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:32   #825
Lijepi pozdrav,

imam 3 godišnje iskustvo u vođenju društvenih mreža te nudim administraciju Facebook i Instagram stranica.
Objave osim HR, mogu biti i na EN i TAL jeziku ovisno o vašoj ciljanoj publici.

Zainteresirani me mogu kontaktirati putem PP.

lp
Digital girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:35   #826
Ozbiljan web shop traži ozbiljnu preporuku za developera koji poznaje woocommerce bolje nego svoj džep, a nginx ima u malom prstu.

Poruke molim u PP.
VilaZvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:42   #827
Želio bi steći iskustvo u radu sa boljom optimizacijom za tražilice pa ukoliko netko ima takve potrebe slobodno neka mi se obrati za besplatnu procjenu stanja weba. Preferirao bi da se radi o webu koji je normalan, bez sumnjivih radnji, da ima barem nekoliko stranica i poželjno da je vezan za neku firmu ili neku drugu registriranu djelatnost.
lp
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 23:56   #828
Izrada web site-a za udrugu

Tražim nekoga tko bi napravio web site i web shop za novoosnovanu udrugu. Sve ponude na pp. Hvala!
jele86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:58   #829
Frend traži nekoga za izradu web stranice. Treba nešto tipa

https://www.optima.hr
https://mtnet.hr

Sa nekim okvirnim cijenama (i dosadašnjim radovima) i kontaktom javite se meni na PM pa ću njemu proslijediti
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:23   #830
Trebam nekoga tko zna radi u Wordpressu da mi popravi neke probleme na sajtu, naravno uz naknadu. Ponude na PM.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 10:37   #831
I dalje tražim nekoga tko radi u Workpressu.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 09:05   #832
Nudim usluge web dizajna u WP platformi i custom rjesenja, usluge SEO optimizacije i facebook oglasavanja.
Na ovom forumu sam izradio sajtove za dva clana.
Za vise detalja mozete pogledati sajt http://www.webmajstor.ba/

Iza mene je dugogodisnje iskustvo u Wordpressu gdje sam prvenstveno sajtove radio za poznanike, a sada sam baziran na siroke mase. SEO sam poceo uciti 2014.godine i poceo ga primjenjivati na nekim svojim sajtovima, dosta njih sam ostavio u TOP 3. Na kraju sam ostavio projekte kao reference.
Na forumu sam cesto online, ako bude nekome od forumasa nesto trebalo, slobodno me moze ovdje kontaktirati, na sajtu putem kontakt forme ili putem FB profila.
Ukoliko je nesto hitno, imate na sajtu i broj telefona pa mozete pisati na viber ili whatsapp.
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 20:50   #833
Ako nekom treba izrada web stranica po povoljnoj cijeni bez PDVa nek nam se obrati na [email protected] www.favor.hr
favor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 16:14   #834
bok,

ako nekome treba premium phpbb tema, može je ovdje skinuti besplatno:

https://www.youtube.com/watch?v=Xh5Xb5YVGFA&t=1s
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 18:35   #835
Nudim izradu web stranica, od nule (u PHP, MySQLi, HTML5 i CSS3 tehnologijama), statičnih i dinamičkih te web aplikacija.

Također moguća izrada i rad, održavanje te ažuriranja web platformi na CMS-ovim poput Joomle, Wordpressa i drugih kao i forumskih softvera.

Usklađivanje stranica s GDPR zakonom i druge usluge rada na webu.

Slobodno mi napišite PM, ali preferiram kontakt mailom. - @gmail.com

Hvala

mod edit: obrisan mail - koristite pp za razmjenu osobnih podataka.
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 19:21   #836
Izrada ontologija u Protegeu

Pozdrav,

ako ima netko sa znanjem izrade ontologija u Protegeu raspoložen za jednu kratku ispomoć, 3-4 sata honorarnog posla ali hitno, molim javite mi se na PM ovdje. Hvala!
__________________
https://www.aier.org/article/an-education-in-viruses-and-public-health-from-michael-yeadon-former-vp-of-pfizer/
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2018., 11:38   #837
Web dizajner i digitalni marketer

Tražim 2 osobe:

- Kretivnog web dizajnera s iskustvom (potrebno osnovno HTML/CSS znanje)
- Osobu za internet marketing (može i bez iskustva ali sa voljom za učenje)

U početku bi bilo 6-satno radno vrijeme iz ureda u Velikoj Gorici a kasnije moguće kao freelancer od kuće.

Riječ je o internet biznisu u čijem je portfelju nekoliko veoma popularnih web stranica koje bi trebalo održavati. Radna atmosfera je opuštena i nema nikakvih "rokova" za poštovati. Do sada sam radio isključivo sa freelancerima preko Elance-a (sada Upwork) međutim odlučio sam cijelo poslovanje podignuti na višu razinu zapošljavanjem kreativnog i ambicioznog kadra. Mjesečni honorar ovisi o vašoj razini znanja - može biti i 5-znamenkasti iznos!

Više info u PM.
VincentVanGoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 13:24   #838
Nudim manje prepravke u HTML-u i CSS-u, naštimavanje stvari u Wordpressu,
instalacija Wordpressa i sličnih CMS-ova, foruma, blogova, što sve ne...
Ako želite i preporuke za nešto.

Dogovorimo se preko privatnih poruka.
Javite se.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 22:27   #839
Velika baza korisnika, video chatovi i streamovi u PC-PC i phone-PC kombinacijama i slične stvari. Netko ima iskustva s izradom takvih web stranica?
unknown_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 09:49   #840
odeš na Discord, stvoriš si server - besplatno je, i bok.

aplikacija podržava text/glas/video chat i postoji u mobilnoj i desktop verziji.

Ili si provjeri ovdje : RocketChat
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.