Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 11:23   #1
Spavao sam sa sestrom

Jučer mi se dogodilo nešto najgore na svijetu što nebi nikome poželio.
Otišao sam s ekipom van kao i inaće, kad sam se vratio kući bilo je oko 1 sat u noć, bio sam toliko pijan, a i pušili smo đojnt, pa nisam doslovce znao gdje sam. Ekipa me dovezla do kuće, ušao sam unutra, vidjela me sestra, pa mi pomogla da dođem do sobe. Kako sam bio pijean i drogiran nisam znao tko je to, ali kako sam ju dirao po guzici i sisama pretpostavio da je neka užasno zgodna cura, pa sam se i jako napalio. Nakon toga me je skinula s te odjeće i počela mi ga je pušiti, ja sam mislio da sam u raju doslovce, a nakon toga je pao seks. Kad sam se probudio ujutro i vidio da kraj mene leži moja sestra ostao sam šokiran. Pitao sam ju što je bilo, zašto leži samnom. Kaže ona meni da sam došao pijan, da sam ju dirao po guzici, sisama, da sam bio jako napaljen i da nije mogla odoljet kad me vidjela u takvom stanju da ne spava samnom. Ona je inaće nimfomanka, ali da bi spavala samnom, mislio sam da je to nemoguče. Kako nisam znao što da radim, a ne tučem žene natjerao sam ju da radi sklekove za kaznu, roditelji nam ništa ne znaju još. Stvarno ne znam što da radim, ona ima 19 godina
necovjek is offline  
Received Infraction
Old 18.06.2017., 11:30   #2
Ne otvaras ovakve glupave teme.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger