Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2015., 10:09   #141
Samo privatno.

Ovisi zbog čega ideš. Znam da dosta njih koji imaju cineve i trebaju to sanirati idu kod njega jer je on to u bolnici radio i mislim da sada trenutno nema nikoga u bolnici ko cineve sanira smrzavanje ili spaljivenjem (čime su već sanirali) već samo režu. Ima i uzv malo bolji nego što ostali imaju pa ako trebaš nešto preciznije isto nije loše otići kod njega.
Jedino što zna nekad malo preuveličati neke stvari da obaviš još koju pretragu/kontrolu kod njega pa ono sa rezervom uzimaj neke stvari.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 10:36   #142
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Samo privatno.

Ovisi zbog čega ideš. Znam da dosta njih koji imaju cineve i trebaju to sanirati idu kod njega jer je on to u bolnici radio i mislim da sada trenutno nema nikoga u bolnici ko cineve sanira smrzavanje ili spaljivenjem (čime su već sanirali) već samo režu. Ima i uzv malo bolji nego što ostali imaju pa ako trebaš nešto preciznije isto nije loše otići kod njega.
Jedino što zna nekad malo preuveličati neke stvari da obaviš još koju pretragu/kontrolu kod njega pa ono sa rezervom uzimaj neke stvari.
Hvala. :-) Trudnoća je u pitanju i to prva. Imam 34 godine. Naručila sam se kod njega,pa cu vidjeti. Nisam pametna,nekako kod socijalnog se bojim da neću dobiti dovoljno truda. A kad platiš....
madjarica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 13:48   #143
Onda će ti biti ok, on ima jedan od boljih uzv kod nas, dosta curki koje znam su kod njega išle u trudnoći na uzv i zadovoljne su.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 03:36   #144
Pozdrav,

zna li neko prima li dr. Bečarević i plaća li se kod nje ili se ide preko hzzo? Je li išao neko kod nje? Čula sam da je dobra, htela bih se prebaciti, bila sam u Vu

Hvala
ImanXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 09:49   #145
Mislim da ti ona sada radi samo kod Rosse, znači plaćaš sve jer su privatnici.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 19:14   #146
Da, dr.Bećarević je zatvorila svoju praksu i otišla raditi kod dr. Rosse. A toliko se trudila pribaviti pacijentice. I sama sam kod nje prešla od dr.Kramarića. Sada sam ostala i bez nje i njega i ne znam što raditi. Drugi ne primaju njene pacijente jer se mi kao vodimo u Dravi, pa kada se naručimo u tu ambulantu, tko od ginekologa bude raspoređen tamo taj dan, kod njega smo. Tako je bilo prije par mjeseci, ne znam jel' netko u međuvremenu preuzeo ordinaciju. bez veze.
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 12:39   #147
Pozdrav,

Može li mi itko poslati broj telefona dr.Mirjane Rubin na pp, ne mogu vjerovati ali njen broj se ne može naći na internetu.

Veliko hvala unaprijed
lucinda7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 00:00   #148
Da li netko zna tko od ginekologa u Osijeku otvara porodiljni bez komplikacija 45dana prije termina? Moja mi ne zeli otvoriti iz ne znam.kojih razloga a ako otvorim komplikacije necu imati punu porodiljnu nego 1600kn
__________________
buhtlica
buhtla_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 01:13   #149
Hej cure moze preporuka za privatnog ginekologa, po mogucnosti doktorice hvala
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:32   #150
Napisat cu svoje iskustvo s doktoricom Mirjanom Semenić Rutko. Ugl nisam zadovoljna. Doktorica mi nihe htjela raditi papu jel ona to radi svake 3 godine a ne svake, tako mi je rekla. A za utz je rekla da nema potrebe nisam trudna a i nemam tumore,pregled i utz dojke nije ni spomenula. Eto ovo je moje iskustvo. Neljubazna, za sve krivi sintetiku i sapune , a da ne govorim da sam duze cekala nego sto sam bila unutra. Nezainteresirana potpuno. ��
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:35   #151
Tko trenutno prima? Prebacila bih se od Stanića
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:23   #152
Prima ti mozda galicka (mamu sam pred nekih 2 tj upisala), ali ako imas ikakvih problema, znaci da ne ides samo na redovne kontrole, osobno ju ne bih preporucila.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:42   #153
Mislim da i Fuštinica prima, ali ja bi rađe ostala kod Stanića nego se prebacila njoj.

Ma ja mislim da su oni tu svi negdje podjednaki, koga god slušam di god da je nitko nije prezadovoljan sa svojim ginom i čujem takve priče za koje da se ljudima da zezat po sudovima i tužit mi ne bi imali ginova u Osijeku.

Evo moram priznat, jedino za Jakobovićku nisam čula nekakvih negativnih komentara od svojih curki, ovo sve ostalo bože sačuvaj, al mislim da je Jakobovićka krcata.

Lauxret a zašto bi se prebacila? Ja sam isto kod Stanića pa me zanima. Ako ti je bed pisati ovako, ajd pošalji pp. Nisam ni ja preoduševljena, al kome da se prebacim a da nije isti ili gori. S njime barem znam na čemu sam i kako se s njime odnositi jer sam godinama kod njega pa sam ga prokužila.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:38   #154
Ne smeta mi Stanić, ok je, prokužih ga i ja , neg ono, stariji je već, i bio je nedavno na operaciji srca pa bih htjela kod mlađih i zdravijih uteć
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 12:43   #155
Jel netko mozda zna broj od sestre dr Galovic? Trebam joj se javiti radi uzv-a, dr je na putu, a izgubila sam papiric s brojem.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:24   #156
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Ne smeta mi Stanić, ok je, prokužih ga i ja , neg ono, stariji je već, i bio je nedavno na operaciji srca pa bih htjela kod mlađih i zdravijih uteć
Aha, ja mislila da je nešto zabrljao. Pa nije baš toliko star, mislim da ima 50-tak godina.

Ne znam zbilja koga preporučiti. Moje sve legice su raštrkane okolo po ginićima tak da čujem sve i svašta o svakome. Da moram prebacivati karton zbilja ne znam kod koga bi prebacila, a da ne odem na isto ili gore.

Meni znaju reći kak mogu kod Stanića biti, kao zbog njegovih sprdancija i fora nema šanse da bi ikada bile kod njega. Meni to čak ni ne smeta (a i nešto u zadnje vrijeme mi baš i nije bacao fore), jebe mi se za takve stvari, mene smeta što kad dođeš sa nekakvim problemom ne doživi te se odmah ozbiljno. Ne radi to samo on, to svi rade i ne mogu ih skontati jer će jednog dana nagaziti na nešto malo veće i vucarat se po sudu. Čak i da nisi uopće kriv nije ugodno vući se po sudu i da ti se okolo srozava reputacija.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:30   #157
Postoji li u Osijeku ginekolog koji radi preko hzzo-a?
Sad sam saznala sa dr. Galić više nije u DZ Drava.
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:38   #158
Može li mi reći netko zašto se dr. Galić ne javlja? I plaćaju li se kod nje pregledi? Hvala!
pretzelzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 08:35   #159
Može li mi netko preporučiti ginekologa u Osijeku? Hvala
FoYeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 19:52   #160
Quote:
pretzelzzz kaže: Pogledaj post
Može li mi reći netko zašto se dr. Galić ne javlja? I plaćaju li se kod nje pregledi? Hvala!
Možda zoveš u krivo vrijeme. Ja sam slala mail kako bih se naručila. Ne znam više kakvo im je radno vrijeme. Od veljače radi u Kanižlićevoj.
Radi preko HZZO-a.
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.